Şimdi Ara

Flickr, fotoğraf gömme sistemini yeniledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Flickr, fotoğraf gömme sistemini yeniledi

Yahoo'nun birçok farklı koldan gelişimine devam ettiği fotoğraf paylaşma ve depolama servisi Flickr, fotoğraf gömme sistemini yenilediğini duyurdu.

Kısa zaman önce "Try our new Photo Experience" diyerek kişisel fotoğraf sayfalarının tasarımını değiştiren Flickr, "Embed" kodu ile farklı sayfalara fotoğraf ekleme sistemi üzerinde de güzel değişikliklere gitti. Bundan böyle farklı sitelere eklenen (Yeni sayfa üzerinden) fotoğraflar, üzerlerinde fotoğrafı çeken kişinin Flickr adını, fotoğrafın adını ve sağ tarafa konumlandırılan Flickr logosunu da gösterebilecekler. Ayrıca önemli bir yenilik olarak artık tek bir fotoğraf üzerinden sağ ve sol tarafa konumlandırılan oklar yardımıyla kişinin diğer fotoğraflarına da hızlı bir şekilde ulaşabilecek, aynı zamanda fotoğraflar tam ekran yapılıp favoriye alınabilecek.

Yeni gömme desteğiyle daha iyi bir deneyim sunabilen Flickr'ın konu hakkında hazırlandığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

• Arkadaşlar kendi fotoğraflarınızı foruma bu şekilde koymak için, Flickr'ın yeni bölümünden aldığınız "Embed" kodunu aşağıda yer alan kodların arasına yapıştırın.
     [html][/html] 
  • Örneğin;

• Harika bir çalışma yapmışlar gerçekten..
  • Güzel paylaşım
  • @Sh@rKs-PoWeR Hocam kod bi türlü çalışmadı bende, hatta sizin mesajdaki kodu birebir yeni mesaj olarak attım yine gözükmedi, DH'ta normal kullanıcılara [html][/html] etiketleri kullanımı kapalı mı acaba? Hatta son bi kez daha deneyeyim;

[html]<iframe src="http://www.flickr.com/photos/tevfikteo/10966976894/player/" width="500" height="333" frameborder="0" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen oallowfullscreen msallowfullscreen></iframe>[/html]
  • quote:Orijinalden alıntı: tevfikteo @Sh@rKs-PoWeR Hocam kod bi türlü çalışmadı bende, hatta sizin mesajdaki kodu birebir yeni mesaj olarak attım yine gözükmedi, DH'ta normal kullanıcılara etiketleri kullanımı kapalı mı acaba? Hatta son bi kez daha deneyeyim;

Ben aynı kodu yapıştırınca oluyor hocam. Dediğiniz gibi bir durum olabilir, hemen haber vereyim yazılımcı arkadaşa

Hatta alıntı yapınca sizinki de oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 21 Aralık 2013; 19:20:44 >

• çok hoşşş hatta züper...
  • Deneme 1-2

[html]<iframe src="http://www.flickr.com/photos/83779738@N02/11255208916/player/" width="500" height="357" frameborder="0" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen oallowfullscreen msallowfullscreen></iframe>[/html]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 22 Aralık 2013; 22:07:33 >
  • Güzel. Acaba bu şekilde görüntülenen fotoğraflar görüntülenme istatistiklerine de yansıyacak mı?
  • Çok güzel olmuş flickr çıtayı gittikçe yükseltiyor birde mobil uygulamasını geliştirse daha da süper olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: tevfikteo

@Sh@rKs-PoWeR Hocam kod bi türlü çalışmadı bende, hatta sizin mesajdaki kodu birebir yeni mesaj olarak attım yine gözükmedi, DH'ta normal kullanıcılara [html][/html] etiketleri kullanımı kapalı mı acaba? Hatta son bi kez daha deneyeyim;

[html]<iframe src="http://www.flickr.com/photos/tevfikteo/10966976894/player/" width="500" height="333" frameborder="0" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen oallowfullscreen msallowfullscreen></iframe>[/html]

Ben aynı kodu yapıştırınca oluyor hocam. Dediğiniz gibi bir durum olabilir, hemen haber vereyim yazılımcı arkadaşa

son durum nedir hocam:)biz kullanamayacakmıyız

• quote:Orijinalden alıntı: eternity
    quote:Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR
    quote:Orijinalden alıntı: tevfikteo @Sh@rKs-PoWeR Hocam kod bi türlü çalışmadı bende, hatta sizin mesajdaki kodu birebir yeni mesaj olarak attım yine gözükmedi, DH'ta normal kullanıcılara etiketleri kullanımı kapalı mı acaba? Hatta son bi kez daha deneyeyim;

Kusura bakmayın aklımdan çıkmış burası. Malesef kullanım kapalıymış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eternity

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tevfikteo

@Sh@rKs-PoWeR Hocam kod bi türlü çalışmadı bende, hatta sizin mesajdaki kodu birebir yeni mesaj olarak attım yine gözükmedi, DH'ta normal kullanıcılara [html][/html] etiketleri kullanımı kapalı mı acaba? Hatta son bi kez daha deneyeyim;

html tag'i sadece editörlere açık. Biz bile kullanamıyoruz o derece.

• Reklam olayı olmasa flickr güzel sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:Orijinalden alıntı: PHI
    quote:Orijinalden alıntı: eternity
    quote:Orijinalden alıntı: tevfikteo @Sh@rKs-PoWeR Hocam kod bi türlü çalışmadı bende, hatta sizin mesajdaki kodu birebir yeni mesaj olarak attım yine gözükmedi, DH'ta normal kullanıcılara etiketleri kullanımı kapalı mı acaba? Hatta son bi kez daha deneyeyim;

html tag'i sadece editörlere açık. Biz bile kullanamıyoruz o derece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.