Şimdi Ara

Her Yıl Birden Fazla Assassin's Creed Mümkün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Ubisoft'un 1 yıl içinde birden fazla Assassin's Creed oyunu çıkardığına daha önce de şahit olduk. Firmanın her yıl bir Assassin's Creed oyunuyla karşımıza çıkması eleştirilirken Ubisoft yetkililerinden ilginç bir açıklama geldi.

Assassin's Creed Liberation'ın geliştiricisi Ubisoft Sofia'dan yapımcı Momchil Valentinov Gindyanov'un açıklaması şu şekilde:

"Kesinlikle her yıl birden fazla Assassin's Creed oyunu mümkün. Örneğin AC Liberation ve AC IV'ün yarışma halinde olduğuna inanmıyorum. Her ikisi de farklı deneyimler sunuyor ve eminim ki serinin hayranları her iki oyundan da zevk almışlardır."

Ubisoft, 2014 yılında da yeni bir Assassin's Creed oyunuyla karşımıza çıkacak. Bunun yanında ikinci bir AC oyunu sürpriz olmamalı.

• assassin 1 oyununu oynamıştım ilk çıktığında ve bitirmemiştim iyiki devam etmemişim zamanıma yazık olacaktı yoksa.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • haftalık dergi çıkartsınlar ordan takip edelim
  • "Kesinlikle her yıl birden fazla Assassin's Creed oyunu mümkün. Örneğin AC Liberation ve AC IV'ün yarışma halinde olduğuna inanmıyorum. Her ikisi de farklı deneyimler sunuyor ve eminim ki serinin hayranları her iki oyundan da zevk almışlardır."

Yuh be neresi farklı deneyim sunuyo. Millet 2 senede bir çıksın biraz unutalım, oyunu özliyelim dio, adamlarda senede 2-3 oyun dahi çıkartabiliriz dio. Ama daha önceleride dediğim gibi suç bu firmalarda deil. Bunların oyunlarını alanlarda. Adamlar zaten alıolar diyip her sene çıkarıolar...

• Hayırlısı be gülüm!

• Her 3-4 senede bir çıkarsalar bir gta kadar sevilir özlenir merak ettirir ama işte 3. oyundan sonra korsana yönelttin ee artık para yetmiyor
  • Prince of Persia serisinden daha fena edicekler gibi bu oyun serisini. Aralara başka tatlar katmak dururken , demek çok güzel kazanıyorlarki itelemeye devam!

• Her ay çıksın aylık olarak alalım, tane başı 100 ERÖÖ hatta

• Serdar Ortaç gibi yapsınlar. Tek oyun yapıp, beşe bölsünler.
  • ac3 den sonra bu oyuna para vermemeye yemin etmiştim sıkıntım yok

• yaz tahtaya al haftaya
  • Arkadaş bu kadar kolaysa yapmak fiyatlar niye böyle

• Oyun değildir o DLC demek istemişdir.
  • ben her yıl ac oyunu çıkabilir güzel olur ama oha 2 tane çıkarsa birde güzelim seriyi bozarlarsa çünki hikaye kalmıyacak her yıl 1 tane çıksın ama adm akıllı çıksın o bize yeter

• Bir şeyin b.nu çıkarmak bu olsa gerek. Yeni ip üretinin artık Ubisoft.

• Kalitesiz olduktan sonra yılda 10 çıkarsa ne yazar ?

• Yok artık.

• Farklı platformlardan bahsediyor sanırım. Biri konsol ve PC'lere gelecekse bir başka AC oyunu da mobil cihazlar içindir. Aynı platforma bir senede 2 oyun çıkarmak gibi bir ahmaklık yapmazlar tabi ki.

• ac4 gibi yapabileceklersee çıksın sorun değil

• anlamadığım nokta ubi hem kızıyorsunuz hem seviyorsunuz nasıl iş la bu :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.