Şimdi Ara

Windows Phone 8 için WhatsApp, çoklu fotoğraf gönderme özelliği ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows Phone 8 için WhatsApp, çoklu fotoğraf gönderme özelliği ile güncellendi

Mobil platformların en büyük mesajlaşma uygulaması kabul edilen WhatsApp, Windows Phone 8 uygulamasını önemli özelliklerle güncelledi.

Yeni güncelleme ile artık karşınızdaki kişiye bir seferde çoklu fotoğraflar göndermeniz mümkün oluyor. Ayrıca cihaz belleğinde kaydedilmiş olan videolar da yine karşı tarafa gönderilebiliyor. Bunun dışında bazı hatalar da giderilmiş. 

Çoklu fotoğraf ve kayıtlı video gönderimi uzun süredir Android ve iOS platformlarında mevcuttu. Windows Phone 8 sürümü böylece önemli bir açığı daha kapatmış oldu.

• Daha yeni mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok merak ediyorum " daha yeni mi?" diyenlerin ne içtiğini? Foruma Yaş sınırlaması gelmesin, ama zeka sınırlaması kesinlikle gelsin.

• Yok muydu lan harbiden

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Daha yeni mi

Gelmeden önce: "ohoo daha bu yok"
    Geldikten sonra: "ohoo daha yeni mi geldi?"

Beyin denen organı daha çok kullanmanı, kendini ve kullandığın cihazı dünyanın en iyisi olarak gormemeni umuyorum. Ama en önemlisi beyin, use it.

Bende sana edebini takınmayı ve dönüp kendine bakmanı tavisye ediyorum bu arada 7 gün sonra görüşürüz

• "daha yeni" olması sorun değil çünkü windows phone zaten daha yeni bir işletim sistemi.
    ve diğer işletim sistemlerine göre çok çok daha hızlı ve kasma sorunları yok deniyor.

"daha yeni mi" diyenler ileride windows phone' geçtiklerinde onlara da "daha yeni mi geçtin" diye sorarlar dikkatli olsunlar:)
  • "Daha yeni mi?" diyen arkadaşlara hiç kızmıyorum. Bence haklılar. 2013 Mart ayından beri Lumia kullanıyorum. Zilyon tane güncelleme geldi whatsapp için ama telefonumuzdaki video dosyasını yollama özelliği daha yeni geliyor. Resimler yollanırken videolar yollanamıyordu. Bunca aydır bu eksikliği giderememek kullanıcılar için sinir bozucu, başka platform kullanıcıları içinse komik bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

"Daha yeni mi?" diyen arkadaşlara hiç kızmıyorum. Bence haklılar. 2013 Mart ayından beri Lumia kullanıyorum. Zilyon tane güncelleme geldi whatsapp için ama telefonumuzdaki video dosyasını yollama özelliği daha yeni geliyor. Resimler yollanırken videolar yollanamıyordu. Bunca aydır bu eksikliği giderememek kullanıcılar için sinir bozucu, başka platform kullanıcıları içinse komik bence.

Konu icerisindeki en mantikli, objektif ve adam akilli tek yorum. İnsanlar birbirine laf atmaktan baska bir sey yaptiklari yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.