Şimdi Ara

Sıfır Anakartta EFI shell version 2.31 Hatası? (Yardım Lütfen)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anakartım MSI Z77A-G45

herşey hazır ve tamam harddiskide başka bir pcde windows kurdum yani harddisk windows kurulu.

sistemi başlatır başlatmaz

EFI shell version 2.31 [4.651]
    Current running mode 1.1.2
    Map: Cannot find required map name.
    Press escape in 5 seconds to skip startu.nsh, any other key to continue.

Shell> _

hatası alıyorum.

hiç bir şekilde bir ayardır biostur giremiyorum.

sistem açılır açılmaz f2,f10,f11,f8 ne varsa denedim bi türlü biosa giremedim.

kafayı yemek üzereyim 4 saattir tak çıkar anakartı bozacağım psu bozulacak kapat aç yapa yapa.

araştırdım hatayı biri diyor pili sök tekrar tak yaptım olmadı, diğeri başka birşey diyor anlamadım ne yapacağım ben yardım lütfen allah rızası için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 18 Aralık 2013; 22:21:06 >

• Bşaka sistemde kurdugunuz sistem yenı sıstemınızde çalışmamsı normal yenı olan sistemınzıde kurmanız gerekiyor aynı sistem kaynakları olamdıgından dolayı hata vermesi normal

yeni sistemınzı üğzerine diski takınız ve o şekilde kruulumu gerçekleştiriniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLkANKIRIK

Bşaka sistemde kurdugunuz sistem yenı sıstemınızde çalışmamsı normal yenı olan sistemınzıde kurmanız gerekiyor aynı sistem kaynakları olamdıgından dolayı hata vermesi normal

yeni sistemınzı üğzerine diski takınız ve o şekilde kruulumu gerçekleştiriniz

allah kahretmesin beni ya hakkaten cdwriterı söküp yeni sisteme koydum sıfırdan format attım düzeldi.

bide bios 2 mi nedir ne biçim bi bios anlamadım
  • Sorunun düzeldiğine sevindim rica ederim teşeküre gerek yok :)))
    iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLkANKIRIK

Sorunun düzeldiğine sevindim rica ederim teşeküre gerek yok :)))
    iyi forumlar

hocam tabikide teşekkür ederim ilgilendiğin için.

ama açıklama yapayım neden böyle bir anda parlayarak mesaj yazdım bu mesajını ben hiç görmedim pc kapalı şekilde oturdum anakartın başında saatlerce uğraştım en sonda bu dediğin şey aklıma geldi acaba bundan mıdır diye. sonra düzeldi geldim buraya senin yazdığını gördüm : )
  • Canın sağolsun iyi forumlar:)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.