Şimdi Ara

Apple, Samsung'dan vazgeçemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, Samsung'dan vazgeçemiyor

Apple, 2014’de A serisi işlemcileri için yüzünü TSMC’ye çevirdi; ancak yine de bir zamanlar en büyük müşterisi olduğu Samsung’dan vazgeçemiyor.

Digitimes’ın sektördeki kaynaklarından edindiği bilgilere göre Apple’ın 2015 yılında iPhone’larda kullanmayı planladığı A serisi işlemcileri TSMC’nin yanı sıra Samsung tarafından da 14/16 nm FinFET süreciyle üretilecek. İkilinin üretim pastasından aldıkları paylar şimdilik netleşmemekle birlikte; kaynaklar işlemcilerin %60-70’nin TSMC, geri kalanın ise Samsung’un sorumluluğunda olmasının kuvvetle muhtemel olduğunu belirtiyor.

Hatırlanacağı gibi Apple, birkaç yıl öncesine kadar Samsung’un en büyük müşterisi durumundaydı. Ancak ikili arasında yaşanan rekabet ve patent davaları neticesinde Apple, özellikle işlemci üretimini gerçekleştirdiği Samsung ile yollarını ayırmaya başlamış; bu doğrultuda TSMC ile yakınlaşmış ve TSMC, 2014’de kullanılacak 20 nm A serisi işlemcilerin üretiminin büyük bir bölümünü üstlenmişti.

• Millet kavga etsin onlar elele..

• Her halde vazgeçmez. Koskoca Apple. Ne işine geliosa onu yapar. Burada ki fanboyların düşündüğü gibi şirketi yönetseydi batarlardı...

• ''İt iti ısırmaz''

• Samsung ile el ele
  • Uluslararası ilişkilerde (En başta politika olmak üzere) iyi ya'da kötü diye kavram yoktur sadece çıkarlar söz konusudur.
  • Ayrılsak da Beraberiz...
  • menfaat ortaklığı devam ediyor !

• Samsungu msnden silecesin
    Apple, Samsung'dan vazgeçemiyor
  • :-D Komedi filmi gibi.
  • Çay Konuşuyo Moruk.
  • Çikar iliskisi diye buna derim ben bizkm fanboylar hala birbirini yesin

• Fotoğrafı biraz daha büyük koyarsan iyi olacak.

• Ortada para varsa herşey değişir

• defalarca yazıldı defalarca söylendi apple'a hacimli üretim yapabilecek firma lazım TSMC ise zamanında çok daha sınırlı sayıda üretilen ekran kartlarında bile kaliteyi tutturamamıştı yani ha deyince on milyonlarca mobil işlemci üretmek o kadar kolay değil

• Sizde birbirinizi yiyin apple samsung diye. Onlar için bir tüketici var ve bu tüketici kısımdan en çok geliri nasıl elde edebilir cüzdanlarını boşaltabiliriz derdindeler. Onlar bizim birbirimizi tanıdığımızdan çok daha iyi tanıyorlar birbirlerini ve bir birlerini yoketmek istemiyorlar. Bunu isteselerdi olurdu. Bakınız htc... nokia... siemens...

• TMSC bin işlemciler problemli olur. Millet hangi partide Samsung var onu akşam diye arayışa girer. Bazı Apple ürünlerinin ekranında benzer durum olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ateist At

Ben Samsunngun başında olsam tüm parçalarını kendi telefonumdan çok daha kötü yapardım .Sonuçta en büyük rakibim.Birde kaç tane tazminat açmış hala yüzsüz yüzsüz benim peşimde.İşte o yüzden samsungun başında değilim

Paranın yüzü sıcaktır.
  • tamam samsung apple´nin islemcilerini üretiyor lakin sag gösterip sol vura bilir
    bir kac seneye kendi islemcisini kebdi üretir heral..

• Bisikletin zinciri atar mı?

İşte o zaman APPLE hırsız samsung u bırakır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.