Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.708.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sandisk X300S modelini düşünürseniz N11 de 199 TL fiyat açtık..Kargo bedava... Yazma okuma hızı 520/460 mb/s.. Yeni üyelik 11 TL vs.. ile çok iyi fiyata alınabilir.
    http://www.n11.com/128-gb-sandisk-x300s-sd7ub3q-128g-1122-s3-520460-P55236014

Edit: Ayrıca X110 modelini 189 TL, U110 modelini 179 TL olarak fiyatlandırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 16 Nisan 2015; 9:47:14 >
  • Samsung evo bekliyoruz. Bütün bekleyişler evo için :)

edit: hepsiburada müşteri hizmetlerine bize ulaşın kısmından ulaşıp kampanya istedim.. sizde yapın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinumara -- 16 Nisan 2015; 12:47:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedinumara kullanıcısına yanıt
    HB kampanya yapsa ancak piyasa fiyatina indirir gene bize gelmez.

• 300 TL Samsung PM851 Series MZMTE256HMHP-00000 mSATA 256GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

http://www.n11.com/samsung-256gb-ssd-pm851-sata-60-P48646478

msata için güzel fiyat
  • blackshine kullanıcısına yanıt
    Doğru dedin. İndirim yada bununla ilgili bir çalışma yok diye cevap yazmışlar zaten...

Edit:
    404 TL ye bulmak mümkün.. En uygun bu fiyata var. Şeytan al gitsin diyor ama hem çok hemde yarın öbür gün çok ucuzlayacak ve ben hala borç ödüyor olacam.. Koyar adama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinumara -- 16 Nisan 2015; 17:39:46 >
  • resimdeki ürün msata gibi durmuyor
  • 850 evo bugün 8.1 kurdum.bilgisayar sata 2 notebook,dvd rw söktüm yerine 500 gb seagate momentus xt sshd taktım.vize sonrası tatilden eve geldiğim için ve net olmadığı için sadece windows kurdum.abartmıyorum 5 saniyede açılıyor.şaka mı bu
  • yedinumara kullanıcısına yanıt
    Evo 250gb in 380tl oldugu zamanlari dun gibi hatirliyorum. HB nin 278tl den zibil gibi bx100 dagittigi gunleri de gorduk.
    Teknoloji sektoru gunden gune fiyat dusuren bir sektor. Bu doviz kurunda acele etmeye gerek yok.

Su secim gecsinde ulke ekonomisi stabil hale gelsin. Firmalar onunu goremediginden stok eritmeye gidemiyorlar. Kendilerini koruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshine -- 16 Nisan 2015; 22:57:20 >
  • Arkadaşlar Hepsiburada'dan aldığım Crucial BX-100 250GB bugün geldi. İndirim çeki ile kargo dahil 255 TL'ye mal ettim. İndirim hala devam ediyor. Buyrun test sonuçları:

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• Hayırlı olsun arkadaşım
    Güle güle kullan.
    Değerler iyimiş.
    Peki indirim çekini nerden buldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sake_16 -- 16 Nisan 2015; 22:02:45 >
  • sake_16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Forumdaki çek satış bölümünden buldum. 200 TL'ye 75 TL indirim yapan çeki 40 TL'ye aldım.
  • hocam nasıl başardınız onu ya. şuan normal fiyatı 400 tl
  • halithalit kullanıcısına yanıt
    Salı günü sipariş verdim hocam. İndirimli fiyatı 285 TL idi.
  • benim diger pc nin hddsi bozulunca şöyle bir piyasaya göz atayim dedim önce 3.5 boyut 500 gb hdd alayim sata2 nasil olsa gerek yok fazla masrafa dedim ama internette ve .magazalarda siradan hdd nin 150 tl civari oldugunu gorunce zaten amac sadece windows yuklemek .ne gerek var ayni fiyata hdd almaya deyip .bir kampanya oldugunu goruncede hdd yerine gidip bir magazadan nakit 140 tlye 120 kingston aldim iyikide almisim dedirtti ahci mod olmadan yukledim pek o ayarlarla ugrasmadan cunku amac sadece pcde minecraft ve online oyunlar oynamak 2 gunde bir daha test bile yapmadim hizi falan nedir diye sadece badsector taramasi yapip kaldirdim.suan cok iyi calisiyor pc

• N11 den site ve kart puanları ile Samsung 850 EVO 250GB aldım. Rahatladım :) Darısı başınıza
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    sandisk dostum intel işlemci intel anakart
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

N11 den site ve kart puanları ile Samsung 850 EVO 250GB aldım. Rahatladım :) Darısı başınıza

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Kaça aldınız? Ben doğru dürüst bi indirim yakalayamadığım için hala bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinumara -- 19 Nisan 2015; 9:14:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

N11 den site ve kart puanları ile Samsung 850 EVO 250GB aldım. Rahatladım :) Darısı başınıza

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Kaça aldınız? Ben doğru dürüst bi indirim yakalayamadığım için hala bekliyorum.

Teşekkürler.

Kargo dahil SSD fiyatı 438 TL idi, almak istediğim bir kaç bir şey ile toplam 550 TL tutar oldu. 44 TL n11 indirimi + 50 TL finans puanı ile 450 TL ye geldi. İndirimi SSD yansıtırsam 338 TL ye aldım diyebilirim.
  • kamaka kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat.. Benim bildiğim yeni bir n11 indirimi yok. 44 oldu, 33 oldu en son da 100 TL de 11 verdiler. Ki bu sonuncusu berbat bir indirimdi. Siz galiba ilk 44 de aldınız. Darısı başıma inşallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

Çok iyi fiyat.. Benim bildiğim yeni bir n11 indirimi yok. 44 oldu, 33 oldu en son da 100 TL de 11 verdiler. Ki bu sonuncusu berbat bir indirimdi. Siz galiba ilk 44 de aldınız. Darısı başıma inşallah..

En son 33 TL kampanyası(14 nisanda) + yeni üyelik ile birleştirip 44 TL yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.