Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.974
Cevap
717
Favori
1.708.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sandisk extereme II 128 vardı garantiye gitti. iade kararı çıkmış. Ultra plus nasıldır acaba n11 alayım ya. Eski tip hddlere dönünce hemen farkı anlıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Sandisk extereme II 128 vardı garantiye gitti. iade kararı çıkmış. Ultra plus nasıldır acaba n11 alayım ya. Eski tip hddlere dönünce hemen farkı anlıyorsun.

80gb intel 330 almıştım n11'den. indirimdi kupondu 125'e mal olmuştu. Yetmeyince 130'a sattım. Bunu aldım bakalım, bu fiyata kaçmaz sanıırım. Samy 840 a çok yakın performansı var bbenchmarklarda, samy e göre MLC olması + demişler. Beğenmezsem aldığım paraya satarım :)
  • Arkadaşlar performans istiyorsanız ocz vektor serisini tavsiye ederim ben bu kadar hızlı bir ssd görmedim alalı 12ay oldu hala hiç bir sorun yaşamadım şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca teknoseyir'de inceleme videosunu izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sandisk extereme II 128 vardı garantiye gitti. iade kararı çıkmış. Ultra plus nasıldır acaba n11 alayım ya. Eski tip hddlere dönünce hemen farkı anlıyorsun.

Neden yine (Sandisk extereme II 128) alıyorsunuz.

• fiyatlar yakında böyle olacak merak etmeyin.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Umarım beklentilerimiz o yönde bakalım ihtiyacı olanlar kaçırmasın yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

quote:

Neden yine (Sandisk extereme II 128) alıyorsunuz.

Tahminen 2 sene önce 194 TL almışım Extreme 2 yi. varsa değişim istedim. Stokta olmadığı için iade yapacaklarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

fiyatlar yakında böyle olacak merak etmeyin.

Ssd de son çıkan Modellere bakmak lazım. Bunun üstüne 4 MODEL çıkardı adamlar. SSD'ler neredeyse hddlerden daha çabuk bozuluyor oldu. Dikkat Etmek lazım. 5 yıllık 2.0 HDD sağdan 2 yıl demeden ssd cortladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 19 Eylül 2014; 23:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

quote:

80gb intel 330 almıştım n11'den. indirimdi kupondu 125'e mal olmuştu. Yetmeyince 130'a sattım. Bunu aldım bakalım, bu fiyata kaçmaz sanıırım. Samy 840 a çok yakın performansı var bbenchmarklarda, samy e göre MLC olması + demişler. Beğenmezsem aldığım paraya satarım :)

Ticareti oldum olası yapamam. Ama ultra Plus ların üstüne 4 model çıkmış. Eski SSD'ler çok çabuk bozuluyor. SanDisk sitesinde Extreme 1 ve 2leri kaldırmışlar. Ssd gelince üstünde ne yazıyor dikkat edin.

• 15-20 tl fark verilir yani her şekilde. Harddiskin tıkırtısından kurtuluyor olmak bile yeterli motivasyonu sağlamalı aslında
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

quote:

Ticareti oldum olası yapamam. Ama ultra Plus ların üstüne 4 model çıkmış. Eski SSD'ler çok çabuk bozuluyor. SanDisk sitesinde Extreme 1 ve 2leri kaldırmışlar. Ssd gelince üstünde ne yazıyor dikkat edin.

Doğrudur ama sınıf farkıdır modeller. Misal BMW 3-5-7 serileri gibi. Sandisk Ultra Plus 19nm teknolojisi. 158TL'ye 128gb 19nm MLC bence ideal.

• Yokmu soyle güzel bir mSata ssd fırsatı ?

• Ocz vertex 120 gb aldim vatan dan. Nette bakip magazaya gittim fakat arada fiyat farki vardi. Magazada 280 tl, sitede 230 tl idi. Sitede web e ozel yazmadigi icin ayni fiyattan istedim mirin kirin ettiler ama aldim tabiki. Icinden 3.5 donusturucu cikan en ucuz model buydu. Sata 2 de 250 -240 mb sonuc aldim. Gayet memnunum.
    Web uzerinden daha ucuz modeller vardi fakat ayni gun lazim oldu.

• İzninizle birşey daha sormak istiyorum. iki tip kızak var dvd sürücü yerine takmak için hangisini almam gerektiğini nasıl anlayabilirim? notebookum casper nirvana tw9 15.6
  • http://www.n11.com/sandisk-sdssdp-128g-g25-128-gb-ssd-P30765020 SANDISK SDSSDP-128G-G25 155 TL

http://www.n11.com/sandisk-sdssdhp-128g-g26-128-gb-ultra-plus-ssd-P25792174 SANDISK SDSSDHP-128G-G26 128 GB ULTRA PLUS SSD 169 TL

bu ikisinin ne farkı var acaba? bir de şu an 25 tl lik indirirm var? yarım saat süreli, buna yakın fiyatlara ne tavsiye edersiniz. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

http://www.n11.com/sandisk-sdssdp-128g-g25-128-gb-ssd-P30765020 SANDISK SDSSDP-128G-G25 155 TL

http://www.n11.com/sandisk-sdssdhp-128g-g26-128-gb-ultra-plus-ssd-P25792174 SANDISK SDSSDHP-128G-G26 128 GB ULTRA PLUS SSD 169 TL

bu ikisinin ne farkı var acaba? bir de şu an 25 tl lik indirirm var? yarım saat süreli, buna yakın fiyatlara ne tavsiye edersiniz. teşekkürler.

kesinlikle ultra plus. aralarında ciddi şekilde performans farkı var. pepsi kodu ya da yeni üye indirimi ile 158 liraya alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

http://www.n11.com/sandisk-sdssdp-128g-g25-128-gb-ssd-P30765020 SANDISK SDSSDP-128G-G25 155 TL

kesinlikle ultra plus. aralarında ciddi şekilde performans farkı var. pepsi kodu ya da yeni üye indirimi ile 158 liraya alabilirsin.

eski üyeyim, ondan yararlanamam sanırım. pepsi kodunu nasıl bulabilirim?

• mert6385 kullanıcısına yanıt
    çek satışta 50 kuruşa satıyorlar sanırım. uğraşmam derseniz yeni üyelik açın.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.