Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.971
Cevap
718
Favori
1.708.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 Kanyonshop'tan dün sipariş verdiğim Sandisk Extreme II 120g bugün elime geçti. Kliksa kutusu ve Kliksa faturası ile geldi

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgoMan -- 16 Eylül 2014; 13:41:42 >
  • Dun saat kacta siparis gectin? Ben 14:15 civari vermistim. Birak gelmeyi kargoya verilmedi daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 16 Eylül 2014; 13:40:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Dun saat kacta siparis gectin? Ben 14:15 civari vermistim. Birak gelmeyi kargoya verilmedi daha.

Dün sabah geçmiştim siparişi. Kargoya verildi bilgisini bugün girmişler daha sisteme. Geç giriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

3 yıl yazıyor. 5 yıl extreme modellerde var.

Maalesef artık öyle değil.

İlk çıkışında 5 sene şeklinde sunulan Extreme II'nin garantisini bir anda 3'e indirdiler..

• arkadaslar corsair alacaktım abimin üşengeçliğinden alamadım
    10-15 sanal pc açıyorum
    http://www.incehesap.com/maximum-240-gb-ssd-disk-fiyati-21990/ veyahttp://www.incehesap.com/memoright-240gb-v3m-fiyati-25220/ intel 180gb 335 e göre daha mı hızlıdır yavaş mı hangisini alayım?

• HB den Crucial M550 alıp Toshiba gönderilmeyen kaldı mı ? yada hiç bişey gönderilmeyen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

HB den Crucial M550 alıp Toshiba gönderilmeyen kaldı mı ? yada hiç bişey gönderilmeyen ?

hocam bana hala yüksek fiyatlı ürün gönderemeyiz diyorlar..aradığımda da sürekli kayıt alındı diyorlar..galiba bir ben kaldım
  • quote:

HB den Crucial M550 alıp Toshiba gönderilmeyen kaldı mı ? yada hiç bişey gönderilmeyen ?

bende değişim yapıldı ama ürün henüz gönderilmedi bekliyoruz sizde durum nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

TR de garantisi olacağını sanmıyorum açıkçası. Bu fiyata bulmuşken garantiyi pek düşünemedim, fiyatta artmış hemen artık vergi çıkıyor 21 dolar

Hocam $100 geçtiği için mi vergi çıktı.Bende checkout aşamasında hesaplatınca aynen dediğiniz gibi vergi cıkıyor.
    Siz kargo dahil 100 USD altına mı aldığınız için vergi çıkmadı ?

@Victoяiatus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 16 Eylül 2014; 20:47:47 >
  • xtatic kullanıcısına yanıt
    75euro'nnu altı vergiden muaftır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtatic

quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

TR de garantisi olacağını sanmıyorum açıkçası. Bu fiyata bulmuşken garantiyi pek düşünemedim, fiyatta artmış hemen artık vergi çıkıyor 21 dolar

Hocam $100 geçtiği için mi vergi çıktı.Bende checkout aşamasında hesaplatınca aynen dediğiniz gibi vergi cıkıyor.
    Siz kargo dahil 100 USD altına mı aldığınız için vergi çıkmadı ?

@Victoяiatus

Ben 96.99 dolarken aldım hocam vergi çıkmadı 75 euro altına kaldığı için şimdi 99.99 dolar olduğu için vergi çıkıyor maalesef.

• Pek afedersiniz, yanlışlıkla yeni çıkan Ultra II'nin linkini eklemişim.

Ultra II resmen duyurulana kadar SanDisk'in orta seviye modellerini Extreme II serîsi teşkîl etmekteydi. Geçtiğimiz haftalarda bunun ürün açıklama sayfasına girdiğimde garanti süresinin 3 sene olduğu yazmaktaydı.

Bunun yanında AnandTech sitesinin depolama editörü de bir yorumunda Extreme II'lerin yine üç sene garantiyle geldiğini ifâde etmişti.
    Fakat SanDisk'in sitesine şimdi baktığımda Extreme II'nin yerini Ultra II'nin aldığını görmekteyim. Vermiş olduğunuz linkte de yine 5 sene yazıyor. Karışık bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: uykucu_17

quote:

hocam bana hala yüksek fiyatlı ürün gönderemeyiz diyorlar..aradığımda da sürekli kayıt alındı diyorlar..galiba bir ben kaldım

ben de varım.ama kafam rahat.kişiye göre davranamazlar.öyle ya da böyle o ssd ya da muadilllerinden beğendiğimiz birini verecekler
  • xtatic kullanıcısına yanıt
    şuanki kurda 97.3 doların altı vergiden muaf sanırım...
  • Amazon 100$ altında vergi almıyor ne vergisi bu. En azından klavye mausta almıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

Amazon 100$ altında vergi almıyor ne vergisi bu. En azından klavye mausta almıyordu.

75 Euro şu anda 97.23 dolar yapıyor hocam üzeri vergiye tabi oluyor, 97.24 dolar bile, ürünün ne olduğunun bir önemi yok maalesef.

Zaten o nedenle baya bir kovaladım, kısa bir süreliğine 96.99 dolarda kaldı, ara ara takip ederseniz yakalayabilirsiniz diye düşünüyorum hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler. Ben €75/$100 sabit olarak biliyordum. Yani Euro kurundan bağımsız $100 üstüne vergi var diye biliyordum.
    Takip edelim o zaman amazonu indirimler için .

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 17 Eylül 2014; 11:23:16 >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.