Şimdi Ara

Samsung Game Pad oyun kontrolcüsü nihayet satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Game Pad oyun kontrolcüsü nihayet satışta

Samsung'un oyun aksesuarları pazarına ilk adımını attığı Game Pad, Galaxy S4 amiral gemi modeli ile birlikte tanıtılmış ve Mart ayında da ön siparişe başlamıştı.

Ancak tasarım anlamında bazı değişikliklere giden Samsung, ürününü makyajladı ve ancak yıl sonunda satışa sunabildi. 

Cihazda eksiklik olarak kabul edilen tetik butonları makyajlanmış versiyonda yerini almış. Ayrıca 4 analog buton, iki analog kol, D-Pad, 160mAh batarya şeklinde özellikler bulunuyor. Samsung ürün için özel bir Mobile Console uygulaması da yayınladı.

Uygulama, indirmeniz için Need for Speed: Most Wanted ve Prince of Persia: The Shadow and the Flame gibi 35 uyumlu oyunu biraraya getiriyor ve Start tuşuna basıldığı anda uygulama başlatılıyor. Uygulama şimdilik belirli cihazlarla uyumlu olacak.

Game Pad, Bluetooth 3.0 yoluyla cihazlara bağlanıyor ve NFC yoluyla eşleşme yapabiliyor. Android 4.1 ve üzeri cihazlar için uyumlu olsa da Android 4.3 yüklü Samsung cihazları için optimize edilmiş. Aksesuarın kaidesine ise 4 inç ve 6.3 inç arasındaki akıllı telefonlarınızı oturtabiliyorsunuz. 

Avrupa'da satışa sunulan Game Pad kısa süre içerisinde daha fazla ülkeye açılacak. Fiyatı ise ülkeye göre 110$-135$ arasında değişiyor.  

Kaynak:http://www.samsungmobilepress.com/2013/12/17/Samsung-Enhances-Consumer-Entertainment-Experience-with-Smartphone-GamePad-and-Mobile-Console-Application-1

• Konsol alınır o fiyata..
  • bu işe niye geç girdi samsung anlamıyorum..

• fiyatı çok pahalı

• biz o paraya telefon alıyoruz, bırak telefonun aksesuarını...

• öküz bile alınır o paraya

• hadi zengin oldum bunu aldım diyelim. bunu aldıktan sonra bu konsolla oynanabilecek oyunları satın almak lazım. hadi onu da aldık. sırada ne var söyleyeyim. bu konsol ile oyun oynamak zevkli olacak haliyle. buna hangi pil dayanır. hadi şarja taktık telefonu. bu seferde şarjda oynamaktan pilin ömrü gidecek. neresinden tutarsan tut elinde kalıyor
  • Evrensel kontrolcüler ile birlikte bir altyapı gelmedikçe bu iş tutmayacak..

• 160mAh nedir? Yıl 2014 olmuş halen 3 yıllık Bluetooth 3.0 nedir?

Hani JB 4.3 ile cihazlar LE BLUETOOTH 4.0 a geçiş yapacaktı !!!

NFC ye ne gerek var !!!

• Çok ama çok gereksiz buluyorum. Açıkçası telefon üzerinden konsolla oyun hiç keyifli görünmüyor bana. Bir çok oyun dokunmatik fonksiyonlar için özelleşmiş durumda zaten. Belli başlı birkaç oyunda daha rahat kontrol rahatlığı ve daha fazla keyif verebilir ama, ama..
  • x2 Fiyatına Black Friday'den vb konsol bulursunuz Seneye seviyoruz Samsung
    Ben şahsen Bu Gamepad'in Lite'sini bekliyorum.
  • samsungun elının ayarı yok aksesuarlarının fıyatı yıne el yakıyor
    2008 senesı nv8 foto makınesı almıstım data kablosunu kaybetmıstım standartların dısında bır gırışi vardı pıyasada bulunmasın dıye yapmıslardır muhtemelen. kaybettım satın alayım dedım samsungun bana verdıgı fıyat 50 tl 2008 yılında bır kabloya 50 tl ıstedı bu terbıyesızler 60 cm lık usb data kablosuna 50 tl ıstenırmı gercekten şaşılacak şey bırdaha samsung mallarına elımı surmedım tövbe ettım.
    telefonunu kullanıyorum ama en azından kablosu standart giriş 5 tl yede bulabılıyorum kaybetsemde.
  • Çöp.

quote:

Fiyatı ise ülkeye göre 110$-135$ arasında değişiyor.

Pahalı çöp.
  • bu günlerde böyle bir ürüne ihtiyaç duyuyordum. haberi hemen okumaya başladım fiyatı görünce istem dışı bir oha dedim. ülkemize gelirse minimum fiyatı 250 - 300 tl olur. yine çin malı alternatiflerde arayışa devam edicem

• satmasın diye o fiyata çıkmış galiba
  • Tuş konumlandırılması güzel fakat o fiyat verilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

biz o paraya telefon alıyoruz, bırak telefonun aksesuarını...

Note3,ip 5s 2000tl
    Discovery bile 600tl
    Kol 100$

Yine de bi kol icin pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game pad mini ya da game pad active cikana kadar devam

• herkez fiyata takmış kimse 160 Mah bataryayı görmemiş

• Note3deki Mali-T628 MP6 ile düşük çözünürlükte oynarsınız need for speed i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.