Şimdi Ara

Tomb Raider'ın ilk oyunu iOS platformunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tomb Raider'ın ilk oyunu iOS platformunda

Tomb Raider serisinin 1996 yılında yayımlanan ilk oyunu Square Enix tarafından iOS platformuna aktarıldı.

Görsel anlamda 96 yılında yayımlanan asıl oyundan pek de olmayan yapımda kayıp şehir Atlantis ve Mısır piramitleri gibi mekanlar yer ediniyor. Sanal butonlar yardımıyla sağlanan bir kontrol şemasına sahip olan oyun, kontrolcü desteğini de bünyesinde barındırıyor. 

15 saatlik bir oynanış süresi vaat eden Tomb Raider'ın ilk oyununa 1.79 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Tomb Raider'ın ilk oyunu iOS platformunda

Kaynak:https://itunes.apple.com/tr/app/id663820495?mt=8

• Nokia n-gage ile oynamistik biz bunu yauvvv :)

• Güzel ama çok geç kalınmış. En geç 2011 yılında mobil cihazlarda olmalıydı... Klasik olabilir ama bu grafiklerde kimsenin parayla alacağını sanmıyorum..

• tombraider'ın pcde bile deli eden bazı saçma hareketleri telefonu kırdırır valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeedition88

Nokia n-gage ile oynamistik biz bunu yauvvv :)

Nokia 3230 ile oynamıştım ngage oyunlarını acıyordu.şimdi bu TR wp8 e gelse 512 ramlarda çalışmaz kesin.
  • san andreas bile telefonlara gelmişken tomb raider ın bu grafiklerle gelmesi şaşırtıcı
  • Zamaninda almistim ve Pentium 120 makinamda calistirdigimda ekran karti kasiliyordu. Hey gidi gunler hey...
  • Tomb Raider 2013'ten başkası yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravez

Güzel ama çok geç kalınmış. En geç 2011 yılında mobil cihazlarda olmalıydı... Klasik olabilir ama bu grafiklerde kimsenin parayla alacağını sanmıyorum..

İos biraz geç kalmış , biz tomb raiderin ilk oyununu tam sürüm olarak nokia tlefonlarda 2005 yılında oynadık. Aradan 8 yıl geçti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Nokia 3230 ile oynamıştım ngage oyunlarını acıyordu.şimdi bu TR wp8 e gelse 512 ramlarda çalışmaz kesin.

EVet bende 3230 da oynuyordum , o zamanlar neydi bee , milletin ağzı açık kalırdı. CEp telefonunda pc deki tomb raider oynuyoruz , hatta half life 1 oyunununda portu vardı.Ama belli biryerden sonra oyundan atıyordu.

Symbian şuanki sistemlere 10 basar , 16-32 mb ramle yapmadığımız yoktu.

Bu arada 3230 vs 6630 kapışması konuları güzel geçiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webdh -- 22 Aralık 2013; 0:43:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: webdh

quote:

quote:

EVet bende 3230 da oynuyordum , o zamanlar neydi bee , milletin ağzı açık kalırdı. CEp telefonunda pc deki tomb raider oynuyoruz , hatta half life 1 oyunununda portu vardı.Ama belli biryerden sonra oyundan atıyordu.

o dandik donanımla harika işler çıkarıyordu. o değilde pandemium mu ne vardı ..onu çok oynamıştım bitiremedim ya la... ekşke gelse wp8e de oynasam baya güzel oyundu.pc de ki wormsu calıstırıyordu millet hayret ediyordu... iyi hava attık canım zamanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 22 Aralık 2013; 0:47:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webdh

quote:

quote:

o dandik donanımla harika işler çıkarıyordu. o değilde pandemium mu ne vardı ..onu çok oynamıştım bitiremedim ya la... ekşke gelse wp8e de oynasam baya güzel oyundu.pc de ki wormsu calıstırıyordu millet hayret ediyordu... iyi hava attık canım zamanında

Android , ios hikaye , symbian ,maemo ve meego şahane : )) Bildiğin cep bilgisayarı , nokia bunların kıymetini bilemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webdh -- 22 Aralık 2013; 0:54:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.