Şimdi Ara

Elite: Dangerous (2015) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.719
Cevap
38
Favori
74.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Combat yapmadan nasıl para kazanacağız yahu?
    Kafama göre trade filan yapıyorum ama adam gibi gemi alacak para hala yok.

Bi hayırsever beni aydınlatsın non-combat para nasıl kazanılıyor. Dua edicem ona...
  • t6 alana kadar mal taşıma görevlerini veya bounty hunting (site'larda) yap. T6 alınca aşağıdaki rotadan güzel para kasabilirsin
    Xuanduna - De Lay Terminal (imperial slaves satın alacaksın)
    Piorimudjar - Gunter Terminal (buraya satacaksın)
    Uzaklık 21 LY

alternatif olarak burayada satabilirsin kârı biraz daha fazla ama biraz daha uzak
    Venexo - Gaensler Dock
    Uzaklık 34 LY

Yeni gemi aldığın zaman özellikle FSD modülünü dikkatli seç en çok jump kapasitesine sahip olanı almaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maviasura -- 27 Ağustos 2015; 14:06:51 >
  • @Maviasura
    Bilgiler için çok teşekkürler. Sonunda doğru düzgün pra kazanıyorum sanırım.
    Dua borcumu da ödedim. Çok sevaba girdin

T6 ve 4A FSD de tamam.

Son sorum şu: Market dinamekliği nasıl işliyor?
    Örnekle açıklamak gerekirse:
    Xuanduna - De Lay Terminal de Imperial Slave ne aralıklarla fiyatı değişiyor yada satıştan kalkıyor? Belli bir peryodu var mı?

Tekrar teşekkürler..
  • alım satım değerleri fazla değişmiyor eve online'daki gibi real time dinamizm yok. Gezegenlerin türüne nüfüsuna göre sattıkları ve talep ettikleri mallar standart oyunda ve neredeyse değişmiyor bunlar.

Bu arada yeni bi duyuru yapmışlar 130£'de lifetime exp pass veriyorlar (: para gözlerini bürümüş son tarih 14 eylül, ucuz olsa alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maviasura -- 29 Ağustos 2015; 15:35:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maviasura

alım satım değerleri fazla değişmiyor eve online'daki gibi real time dinamizm yok. Gezegenlerin türüne nüfüsuna göre sattıkları ve talep ettikleri mallar standart oyunda ve neredeyse değişmiyor bunlar.

Bu arada yeni bi duyuru yapmışlar 130£'de lifetime exp pass veriyorlar (: para gözlerini bürümüş son tarih 14 eylül, ucuz olsa alırdım.

Selam nasılsın?

Bir türlü vakit bulamıyorum bu oyuna! Ne kadar oynayamasam da Horizons satın aldım!

Diyelim 130 pound'a aldın bu oyunu 10 sene garanti veriyrlar sana..
    Oyuncu 30 yaşında farz edelim. Yahu 40 yaşında adamın da işi gücü olur nasıl oynasın oyunu :)
    Hesap yapıyorsun, zaten 3 yıl arka arkaya oyunu satın alsan "lifetime pass" ücreti çıkıyor.
    Bir çoğumuz versek şu 130 poundu yine oynamayacağız belli bir süre sonra!

Bu oyunun baştan aşağı değişeceği belli.
    Ufak tefek modifikasyonlarla oyunu daha eğlenceli hale getiriyorlar.

CQC dün yayınlandı Beta cı arkadaşlar indirip oynuyor.
    Twitch üzerinden izlerseniz adamların oyunlarını izleyebilirsin.
    Bence eğlenceli..
    Bizler ara sıra buluşup orada group oluşturup cqc yapsak bence süper olur!

Oyun denen şey pahalı, aslında bize pahalı, dünyaya değil bence!
    130 pound'ı rahatlıkla çıkarabiliyor insanlar!
    Bizde işler böyle yürümüyor!

Akşama inşallah takılırım biraz. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 2 Eylül 2015; 15:08:11 >

• oyundan beklentilerimi ben pek yüksek tutmuyorum.
  • Arkadaşlar selamlar. ben oyunu büyük bir hevesle aldım tabi oyunu tam bilmediğim için başımı küçük bir belaya soktum. uzayın göbeende yakıtım bitti ve az sonra da oksijen tükenecek. fuel scoop almam gerekiyormuş herhalde iş işten geçtikten sonra öğrendim. benim istasyona geri dönebilmem için ölmem mi gerekiyor. ? Lütfen acil yardım...

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Steamda %40 indirime girmiş. Bende aranıza katıldım. Star Citizen bekleyenzedelerdenim. 7-8 ay önce Avenger gemi satın almıştım arada dogfight yapıyordum o kadar. İlerde iyi olur inşallah. Elite videolarına bakmıştım. Yavaştan başlarım herhalde.
  • exp alan ile oyuna sahip olan arasında bi fark olmayacak ki yıl başını bekleyeydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maviasura

exp alan ile oyuna sahip olan arasında bi fark olmayacak ki yıl başını bekleyeydin

Sanırım %40 indirim yapılmasının nedeni de bu. Exp paketi resmi çıkışı yılbaşında mı olacak?
  • Elite'de VOİCE ATACK kullanan var mı ?
  • ek paketin yılbaşında çıkması bekleniyor. VA, win10 türkçe sesi destekleyene kadar pek kullanışlı değil telaffuzunuz çok iyi değilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maviasura -- 23 Eylül 2015; 11:35:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami20

Elite'de VOİCE ATACK kullanan var mı ?

kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

quote:

Orijinalden alıntı: sami20

Elite'de VOİCE ATACK kullanan var mı ?

kullanıyorum.

Düzgünce kullanabiliyor musun?
    Ben bir türlü oynayamadığımdan oturtamadım!

Bana dosyanı gönderebilir misin?
    Ayrıa bulabiliyorsan oyun içerisindeki controller dosyasını da atarsan süper olur!
  • oyunu steamde indirime girince alayım dedim

fakat haritayı kullanmayı beceremedim :( her hangi bir taktik verecek var mıdır?

radarı anladım diyebilirim. lakin fight larda hala cok beceriksizim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 24 Eylül 2015; 18:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

oyunu steamde indirime girince alayım dedim

fakat haritayı kullanmayı beceremedim :( her hangi bir taktik verecek var mıdır?

PVP lerde ben de hala beceriksizim.
    Bende kullandığın joystick ayarlarında ve kullanım rahatlığı ile ilgilsi olabilir.

Ben hem stick, hem mouse hem klavye kullanıyorum!
    Bu ne yaaaa
    NAsıl oynanabili ki bu şartlar altında. elim ayağım karışıyor bazen.
    Zamanla alışırsen bence.. kendi rahatını bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

oyunu steamde indirime girince alayım dedim

PVP lerde ben de hala beceriksizim.
    Bende kullandığın joystick ayarlarında ve kullanım rahatlığı ile ilgilsi olabilir.

Ben hem stick, hem mouse hem klavye kullanıyorum!
    Bu ne yaaaa
    NAsıl oynanabili ki bu şartlar altında. elim ayağım karışıyor bazen.
    Zamanla alışırsen bence.. kendi rahatını bulursun.

hocam yorum icin tesekkurler!

şuan icin joystick almadım daha fakat mouse ve klavye kullanımına alıstım biraz daha.

arkama takılan korsanlardan hasar almamayı ve dodgelamaya ogrendim sanırım , fakat hala arkalarına gecemiyoru

• quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

Oyunun minumum sistem gereksinimlerinde dx11 yazdığı için almamıştım, geçen hafta demosunu indirdim bendeki dx10 kartla herşey full optimize bi şekilde oyun çalıştı, oyunun satın alacağım umarım elimde patlamaz

Demoyu nereden indirdiniz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arakdaşlar oyunu aldım beraber oynamak isteyenler varsa Steam: IVBACK
  • arkadaşlar 9 sayfayı da dün akşam başladım ve okudum. aklıma bir kaç soru takıldı. hele son iki sayfada dönen pahalı dlc muhabbeti zaten biraz düşündürdü. yine de merak etmiyor değilim.

1. oyunda yapılanlar tüm evreni etkiliyor deniyor. benim bugün yaptığım hareketler yarın başka bir server da da aynı sonuçlarla kalmaya devam ediyor mu?
    2. oyunda gemiler tek kişi mi? yani büyük bir gemide kendi arkadaşlarınla filo veya gemi içi komutanlık oluşturulabiliyor mu?
    3. biz oynadığımız anda o evrende yani o server da kaç kişi oluyor? Devasa bir haritada bir arkadaşımızla buluşmak bile saatlerimizi alabilir.
    4. oyun sadece kokpit içerisinde mi geçiyor? yani sc'de ki gibi sosyal modul falan yok mu? arkadaşlarımızda oturup konuşabileceğimiz kokpit dışında bir alan yok mu?

ben star trek hayranıyım. dizi de genel olarak keşfetmek ve acil yardım isteyenlere yardım etmek politik olaylara müdahale gibi durumlar mevcut.
    ayrıca yoğun şekilde komuta kademesi hissediliyor. bu temel yapılar oyunda mevcut mu?

ayrıca şuan twitc üzerinde elite ekibi canlı yayın yapıyor.
    http://www.twitch.tv/elitedangerous

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.