Şimdi Ara

NAVİTECH 7'' NAV75 TABLET+NAVİGASYON (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
16.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanan arkadaşlar bu cihazın fm transmitter özelliği varmı, hiç biyerde yazmıyor.
  • starss S kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bu cihazda FM Transmitter özelliği bulunmuyor.
  • A.s.Gold com tr de ürünün özellikler kısmının 4.satırında fm transmitter özelliğinin olduğu söyleniyor, Sizin elinizde mevcut mu bu cihaz.
    Kusura bakmayın bu kadar irdelememin sebebi, dün aldığım başka bi marka navigasyon cihazının bu özelliği mevcut yazmasına rağmen yok muş biraz önce iade ettim onu, aracımın teybi eski olduğu için bu özellik şart benim için.
    http://www.gold.com.tr/navitech-neotab-nav75-7inc-navigasyon-tablet_u?utm_source=reklamstore&utm_medium=banner&utm_campaign=fiyatlarkontroldencikti

• starss S kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

Doğru bilgi için her zaman firmanın kendi sitesindeki bilgileri referans alınız. Ben FM transmitter olmadığını biliyorum.

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=62&pid=670

Daha detaylı bilgi için Telefonla da sorabilirsiniz.

Navitech - İletişim

Saygılar

• Cevabınız için teşekkür ederim, hafta sonu olduğu için hizmet veremiyorlarmış hafta içi arar sorarım, tekrar teşekkürler.
  • bi mesai arkadaşıma birde bana sipariş geçtik bugün, inşallah pişman olmayız...navigasyonu ve cihazı çok sık kullanmıycam aslında, uzun yolda çocuğu çizgi filmlerle oyalamak için, birde ayda yılda bir lazım olursa navigasyonu kullanmak için..
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun cihazlarınız

Keyifli Navigasyonlar diliyorum.
  • cihaz elime ulaştı, genel olarak iyi ancak ekranı güneşte ciddi manada sıkıntı, inşallah verimli kullanabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutek32

Arkadaşlar bu üründe telefonu eller serbest kullanma özelliği varmı?

Ben bulamadim bilen varsa cevaplayabilirmi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaz bu özellikleri ile 299 TL(18.Haziran.2014) çok uygun görünüyor.
    Tüm araç aparatları ile iyi fiyat.
    Kullanan arkadaşlara en önemli sorum;
    Araçta cam takılı navigasyonu görmeniz güneşte sorun oluyor mu?
    Çünkü erkan IPS değil...
  • H...b.... . com'da 259 TL -30 Tl hediye çeki...(Son gün 29 haziran)
    229 TL...
    Sudan ucuz değil mi?
  • Ürünü bu akşam teslim aldım.(01.07.2014)
    Hb'da 259 TL ve 30 TL hediye çeki...
    229 TL'ye geldi..
    Şimdilik ilk gözlemelerimi aktaracağım,çünkü cihaz şarzda...
    Fakat cihaz gplay storeden güncelleme yaparken aynı anda da
    navigasyona girdiğimde(veya ben öyle durumda dinledim)
    harddiskin olduğu yerden "garip garip sesler geliyor...
    Bilgisayardaki harddiskler gibi...
    İleride görüşlerimi paylaşacağım...
  • Cihazla ilgili tecrübelerim;
    Olumlu:
    1-259(ayrıca 30 TL hediye çeki) en uygun HB sitesinde.... aramayın başka yerde
    2-Wi-Fi fiyat performans olarak iyi
    3-Güneşli havalarda navigasyon gayet rahat görünüyor endişe etmeyin
    4-www.navitech.com'a ne yazarsanız hemen cevap yazıyorlar,yani destek olarak yolda kalmazsınız
    5-GPS bulması(ilk etapta sorun olabilir,sonra düzelir)fena değil
    6-tvgoo programı ile tv seyrettim.Fakat HD'lerde takılma oluyor(bu da birçok tablette böyle)
    7-Ekran görüntüsü(screen shoot) almak için kısayol tuşu atanması çok güzel
    8-Navitech'ciler izin vermese de mobil-sabit vs. hız kamera speedcam dosyasını ilave edebiliyorsunuz
    Olumsuz;
    1-Navigasyon sesi pek yeterli değil
    2-IGO çalışırken sesi bluetooth'tan verince duble ses çıkıyor(bu navigasyon programının yetersizliği)
    Fakat Aux'dan ses verirseniz sorunsuz araç ses sisteminden navigasyonu ve sdkarta attığınız müzikleri dinleyebilirsiniz.
    Navigasyonlar konusunda cep telefonumdanda tecrübeli olduğum için araç ses sistemi ile
    en iyi uyum Navigon'da...
    3-Bu cihaz 1 GB RAM,8 GB Dahili hafıza kapasitesinde bir tablet değil.Sadece 5 yıl güncellemeli
    navigasyon olarak satın aldığınızı düşünün.Yani tablet olarak kötü
    4-Tablete trafik için IBB yükledim ama tablet yetersiz kaldığı için IBB açılmıyor.
    5-Araç tutma aparatı sağlam ama çok ergonomik değil,saç tokası gibi olduğu
    için takarken CİİUUUWWWW bir uçuyor taaaa arka koltuğa...Ama eğlenceli oluyor.
    6-Bu cihaz belli sürelerden sonra mutlaka arızalanır ve iade edilir.Tahminlerim bu yönde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikretkurt -- 9 Temmuz 2014; 15:06:47 >

• Arkadaşlar satış firmalarının çoğu negatif(Olumsuz) yorumları yayınlamıyor.
    Özellikle hb son zamanlarda sadece mutluluk tablolarını gösteriyor.
    Bunları ispat edip gizli reklam yaptıkları için bir yerden ispatlayacağım ama neresi bilmiyorum?
    Sermaye piyasası mI?
    tüketici hakları mı ?
    karar veremedim.
  • arkadaşlar bu navigasyon cihazından almayı düşünüyorum boyutu nasıl acaba araçta kaba durur mu birde navigasyonu kullanmak için tablette internet bağlantısı olması mı lazım yoksa gps ile mi oluyor...ayrıca ekran kalitesi nasıl video film izlenebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalca60

arkadaşlar bu navigasyon cihazından almayı düşünüyorum boyutu nasıl acaba araçta kaba durur mu birde navigasyonu kullanmak için tablette internet bağlantısı olması mı lazım yoksa gps ile mi oluyor...ayrıca ekran kalitesi nasıl video film izlenebilir mi

@kartalca60 arkadaşım;
    Tabletin boyutu araba için uygun.Ben kullandım,araç camı için "uçan" vantuzu var.
    Navigasyon GPS ile çalışıyor.
    Sakın ola ki bu cihazı tablet düşüncesiyle almayın.
    Tablet olarak 5 kuruş etmez.
    Ben lisanslı IGO yazılımı için aldım.Hemde 259 (30 TL indirim çeki düş,229 TL'ye aldım....he.....da.com'dan)
    Ben ayrıca tablete Navigon,Navitel,Sygic,TomTom'da yükledim...
    Hepsini kullanıyorum..
    Ama tablet uzun süre uykuda kalırsa bir daha "kablosuz" simgesi asla açılmıyor.
    kapatıp açmanız gerekiyor.
    Tahminen bu cihaz 1 yıldan fazla dayanmaz gümler..
    Haaa üzerindeki IGO'ya speedcam dosyası bile ekledim....
    Cihaz sadece navigasyon için alınır o da dediğim fiyata(229 TL...2014 Yaz mevsimi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikretkurt -- 4 Ağustos 2014; 14:10:22 >

• fikretkurt F kullanıcısına yanıt
    kardeş ben 5 inç bi navigasyon aldım 7 inç araba için büyük olabilir diye...bakalım sipariş verdim umarım memnun kalırım...navitech vr-m552 modeli cihaz güzeldir inşallah
  • Fiyat yönü iyi..

Gps yönü kötü... mevcut igo dışında navitel ve sygec de yükledim... gps sık kopuyor..

Tablet özelliği androide aşinaysanız idare eder... zira biraz temizlik ve ayar şart... en başta ekran ayarını yapın.. uykuya geçtikçe takılabiliyor.. başta yüklenenlerle yavaşladığı için adamı sinir edebiliyor.. neyseki adroid e fazlasıyla aşina biriyiz... android kutu, android tablet , 3 android cep tel var bende.. bu 7. oldu.. neyse..

Gps bağlantısı kötü... ekranın büyük olması da negatif gps açısından... zaten aracınızın camına ayarlamak içinde bayağı debeleniyorsunuz.. benim araç opel corsa , cam eğimi 45 derece.. bunda çapraz , ağız gibi tutacak var.. neyse en son ayarladık ama o ayarda dahi ekran adamı yoruyor ve gps de yavaş zaten... deneme amaçlı farklı ilçeye giderken taktım.. mesela sola döndünüz, sonra sağa algılaması yavaş.. ve yine bazen gittiğim yolun paralelinde gösterdi aracı...

Kısacası gps olarak randıman alamadım ben..

• quote:

Orijinalden alıntı: NAV210

Fiyat yönü iyi..

Gps yönü kötü... mevcut igo dışında navitel ve sygec de yükledim... gps sık kopuyor..

Tablet özelliği androide aşinaysanız idare eder... zira biraz temizlik ve ayar şart... en başta ekran ayarını yapın.. uykuya geçtikçe takılabiliyor.. başta yüklenenlerle yavaşladığı için adamı sinir edebiliyor.. neyseki adroid e fazlasıyla aşina biriyiz... android kutu, android tablet , 3 android cep tel var bende.. bu 7. oldu.. neyse..

Gps bağlantısı kötü... ekranın büyük olması da negatif gps açısından... zaten aracınızın camına ayarlamak içinde bayağı debeleniyorsunuz.. benim araç opel corsa , cam eğimi 45 derece.. bunda çapraz , ağız gibi tutacak var.. neyse en son ayarladık ama o ayarda dahi ekran adamı yoruyor ve gps de yavaş zaten... deneme amaçlı farklı ilçeye giderken taktım.. mesela sola döndünüz, sonra sağa algılaması yavaş.. ve yine bazen gittiğim yolun paralelinde gösterdi aracı...

Kısacası gps olarak randıman alamadım ben..

@NAV210 arkadaşım tespitleriniz doğru.
    O vantuz herkesin elinden birkez mutlaka uçmuştur...
    Ciiivvvvvvuuuuwwwww.....diye arka koltuğa uçmuştur vantuz...
    Ben IGO'yu kullandım,ama GPS fena değildi...
    Araç sistemi ile aux ile verimli sonuç aldım.
    Bluetooth ile verimli bağlantı kuramadım.
    Birkaç temizlik yaptım,başka ne tür temizlik yapabilirim,
    oyunları kaldırdım...
    Başka neleri kaldırabilirim???

• Arkadaşlar bende alalı yaklaşık 1 sene oldu.GPS şehir içinde çok kopuyor. ii değil.Hafızası hiçbirşey yüklememe rağmen birkaçgün navigasyonu kullanığımda doluyor.Haftada bir fabrika ayarlarına dönmek zorunda kalıyorum.İGO yedek aldım diye çok şanslıyım.Yedek almadan fabrika ayarlarına dönerseniz navigasyon özelliğini açılmıyor.Bir önceki navigosyanumda navitech idi.Onda bu sorunlar yoktu.
    Yani kısacası bu cihaz ne navigasyon nede tablet!.......:(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.