Şimdi Ara

[Yardım]Uygulamaları sd karta taşıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler telefonum s3 mini.şuan GL to SD kullanıyorum fakat bazı oyunları taşımıyor,onun için bir de Directory Bind kullanıyorum fakat bu ikisi isteğimi tam karşılamıyor.Ben uygulamayı sorunsuz açmak istiyorum.Sorundan kastım şu:oyunu açmak için GL to SD uygulamasından açmak gerekiyor,Directory Bind bazen aktifleşmiyor.Sizce ne kullanayım?Link2SD olur mu?Diğer samsung telefonlardaki "SD Karta Taşı" seçeneği gibi stabil mi?Galiba Link 2 SD hafıza kartını bölmeni istiyor.(Kullanımına baktım hafıza kartının yarısından çoğunu depolama için fat32 yap az kısmını ext yap.Fakat ben 16 GB sd kartımın 13 GB tını oyunlara ayırmak istiyorum,bu mümkün mü?

Biraz uzun oldu ama ilgilenirseniz sevinirim

• Yardım edin
  • huu yok mu yardım eden
  • Link2sd kullanıyorum çok memnunum hatta sistem uygulamalarını bile sildim (gereksizleri tabikide)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveBella

Link2sd kullanıyorum çok memnunum hatta sistem uygulamalarını bile sildim (gereksizleri tabikide)

Galaxy young kullanıyorsun,büyük oyunlar oynamadığını düşünüyorum,benim için dert olan büyük oyunlar.yine de sorayım,directory bind olmadan sadece link2sd ile büyük oyunları taşıyabiliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenNecklace

quote:

Link2sd kullanıyorum çok memnunum hatta sistem uygulamalarını bile sildim (gereksizleri tabikide)

Galaxy young kullanıyorsun,büyük oyunlar oynamadığını düşünüyorum,benim için dert olan büyük oyunlar.yine de sorayım,directory bind olmadan sadece link2sd ile büyük oyunları taşıyabiliyor musun?

Ya ben sana soyle anlatiyim galaxy y icin uygulama yukleme hafizasi cok dusuk 1tane program yukle hemen doluyor link2sd sayesinde 10 tane oyun +5-6tane uygulama yukledim oyunlarda fazla yabana atilacak degil gangstar velan .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BrokenNecklace

quote:

Ya ben sana soyle anlatiyim galaxy y icin uygulama yukleme hafizasi cok dusuk 1tane program yukle hemen doluyor link2sd sayesinde 10 tane oyun +5-6tane uygulama yukledim oyunlarda fazla yabana atilacak degil gangstar velan .

peki gangstarı attın da(bu arada gangstar ne? gangstar rio mu)gangstarın tüm data dosyasını kendisi mi taşıyor yoksa sadece apk dosyasını mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.