Şimdi Ara

NFS: Rivals'a 2014 Model Mustang Ekleniyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Need for Speed: Rivals için ücretsiz bir indirilebilir içerik yayınlandı. 2014 model Ford Mustang henüz piyasaya çıkmadan NFS: Rivals'a eklendi. 2005 yılından bu yana büün Need for Speed oyunlarında yer alan Mustang'in (gerçek arabalarının) dünya çapında 9 milyon adet sattığını belirtelim.

Aşağıda 2014 model Mustang'in oynanış videosunu bulabilirsiniz. Gerçekten de oldukça hızlı bir araba gibi görünüyor.

• genelde dlc olarak çıkardı ne oldu laean
  • bu mustang 2015 model.2014 modeller hala eski modeller oluyor.
  • artık mustang alacak olanlar bu oyunda bir test sürüşü yapar öyle alırlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    rıvals yeterlı ılgıyı gormedı ılgı cekmek ıcın yapmıs olabılırler
  • Öncelikle bu araç 2015 model, 2014 model oyunda 2014 Mustang GT NFS Movie Car olarak geçiyor artık. Bu aracın hız + hızlanma parçalarını en yüksek seviyeye getirdim ve 350 KM/H hıza çıktım, daha çıkıyordum ama kaza yaptım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bnemre2010

Öncelikle bu araç 2015 model, 2014 model oyunda 2014 Mustang GT NFS Movie Car olarak geçiyor artık. Bu aracın hız + hızlanma parçalarını en yüksek seviyeye getirdim ve 350 KM/H hıza çıktım, daha çıkıyordum ama kaza yaptım :D

Halâ bu yazabiliyorsan Allah korumuş kardeşim .:)

• Vİdeo bende çok düşük fps li oyun mu öyle videodamı sorun anlamadım. Oyun hiç akıcı durmuyo.

• beyler biz 30 fps'de oynayanlar şanslımıyız ne bunlar 15-20 fps'de videoyu çekmişler fps konusunda baya tecrübeliler galiba :D

• oyun genel anlamda fena deil ama halen eski kaliteyi bulamadılar most wanted a göre bence cok daha iyi eskisini katmıyorum tabiki :D ea nezaman acık dünya oynanısına sahip bir nfs cıkarıcak cok merak ediyorum yani her sene her sene aynı oyunları piyasaya sürünce ne oluyor cok merak ediyorum heralde biz nfs undergorund 3 ü 10 yıl sonra anca görürüz gibime geliyor allahtan ubisoft the crew cıkarıcak piyasaya inş o oyun güzel olurda modifiye aclıgımızı gideririz en azından haber için teşekkürler bsc

• Araç 2015 model birde ben söyleyeyim. Fakat modellemesini beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bnemre2010

Öncelikle bu araç 2015 model, 2014 model oyunda 2014 Mustang GT NFS Movie Car olarak geçiyor artık. Bu aracın hız + hızlanma parçalarını en yüksek seviyeye getirdim ve 350 KM/H hıza çıktım, daha çıkıyordum ama kaza yaptım :D

hocam nasıl eklediniz bu arada ps3 ise LuFFY_1907 ekleyebilirsiniz multi için Racer 60 Cop 49 level =)

• Recharged kullanıcısına yanıt
    Birebir aynısı işte neyini beğenmedin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Birebir aynısı işte neyini beğenmedin?

Aynısı değil. Aracın fotoğraflarına ve videolarına bakarsan anlarsın.
  • oto mu ekleniyor biz mi ekliyeceğiz yoksa geçen 1.02 ile mi geldi bakmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.