Şimdi Ara

Mobilite: 97 dakikalık dolu dolu teknoloji şovu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
2.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin merakla beklenen yeni bölümü aynı zamanda şu ana kadar ki en uzun bölümü. Uzatmanlara giden maç misali 97 dakikalık teknoloji şovunda, Instagram ve Selfie mevzularından, Galaxy S5'in satışa çıkan öncü modeline, 64-bit ve 8 çekirdekli mobil işlemcilerden, dünyanın en küçük 1TB kapasiteli SSD modeli ve Nokia'nın Android telefonuna, Google Play Edition serisi yeni cihazlardan annelere özel anti bakteriyel kaplamalı bebek kamerasına, Lamborghini telefondan rakibi olabilecek iPhone'a özel batmobil kılıfına ve BMW M3 & M4, yeni Ford Mustang  ile Fast & Furious ve Paul Walker'a kadar pek çok konuya Erdi Özüağ ve Ender Yıldız keyifli, bilgi dolu bir sohbet ile anlatıyor, aynı zamanda yayın esnasında bir de Selfie denemesi yapıyorlar. Şimdiden iyi seyirler dileriz. 

• Bu dakikalarla ovunme anlayisi nedir onu anlamiyorum ne kadar uzun cekersek o kadar izleniriz falan saniyorsunuz heralde ama izleyici kaybediyorsunuz acip 90 dakika olan gravity filmini izlerim daha iyi.Unutmayin film yapmiyorsunuz ve cok kasiyorsunuz uzun video cekmek icin

• Emeğe saygı yola devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Bu dakikalarla ovunme anlayisi nedir onu anlamiyorum ne kadar uzun cekersek o kadar izleniriz falan saniyorsunuz heralde ama izleyici kaybediyorsunuz acip 90 dakika olan gravity filmini izlerim daha iyi.Unutmayin film yapmiyorsunuz ve cok kasiyorsunuz uzun video cekmek icin

Merhaba,

Açıkçası işin kolayı kısa çekmek benim de işime gelir, daha kısa işleme ve render süresi, uykusuz geçmeyen geceler vs. ama amacımız kolaya kaçmak değil. Uzun çekmek gibi bir hedefimiz yok Mobilite'nin 25 dakikalık programı da var lakin yeri geldiğinde daha fazla sayıda gelişmeyi uzun uzun da anlatabiliriz. Sonucunda izlemek gibi bir zorunluluğunuz da yok :)

Bu bölüm programın en uzun bölümü olduğu için ona vurgu yapıyoruz. Neyi izleyeceğinizin takdiri sizin, ancak sizin izlemeyeceğiniz, teknoloji izlemek isteyen pek çok insanın izleyeceği gerçeğini de değiştirmiyor. Bu bölüm 97 dakika oldu, önümüzdeki bölüm 30 dakika olur. Amacımız teknoloji anlatmak, takipçilerimizi bilgilendirmek. Ha bu arada Mobilite'de hiç kasılmıyor zira Ender ile birlikte günlük hayatımızda konuşmaktan hoşlandığımız her şeyi izleyicilerin karşısında yapıyoruz.

Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Umarim herzamanki kadar güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece bu video icin demiyorum dh turunun tek ornegi film gibi videolar cekme konusunda.Acikcasi kendi agzinizla soyluyorsunuz muhabbetle kasmadan geciyor diye de insanlar bilgi istiyor muhabbetsiz 30 dk. da verilecek bilgileri 90 dakikada veriyorsunuz sureyi 40 dakika yapip az bi muhabbet edip bitirebilirsiniz bkz. teknoseyir.İzlemek zorunda degilim izlemiyorumda ancak gercek kullanicilarda benimle ayni fikirde ve bu bilgiye ihtiyaci olan kisilerinde zamanini fazladan almaya gerek yok.Yoneticinin mesajina + lar basip tartistigi kisilere - basan troll ler oldugu surece kazanirsiniz orasi ayri tabi

• Mobilite vs 2si1.

• Erdi bey 5 saat de cekseniz izleriz biz.Bazı insanlar başkalarının düşüncelerine de saygı göstermeyi öğrenmeli artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Ben sadece bu video icin demiyorum dh turunun tek ornegi film gibi videolar cekme konusunda.Acikcasi kendi agzinizla soyluyorsunuz muhabbetle kasmadan geciyor diye de insanlar bilgi istiyor muhabbetsiz 30 dk. da verilecek bilgileri 90 dakikada veriyorsunuz sureyi 40 dakika yapip az bi muhabbet edip bitirebilirsiniz bkz. teknoseyir.İzlemek zorunda degilim izlemiyorumda ancak gercek kullanicilarda benimle ayni fikirde ve bu bilgiye ihtiyaci olan kisilerinde zamanini fazladan almaya gerek yok.Yoneticinin mesajina + lar basip tartistigi kisilere - basan troll ler oldugu surece kazanirsiniz orasi ayri tabi

Merhaba,

Trollerden bahsedip, programı izlemeden yorumlar yapmak, biraz tuhaf değil mi ?

Bilgi ve sohbetin ne seviyede olduğunu değerlendirmek için keşke ilk programı izleseydiniz, ondan sonra eleştirel yaklaşsa idiniz.

Mobilite ve 2si1 gibi programlarımız adı üzerinde program, burada tabi ki muhabbet olacak. Programlarımızdaki haberleri yazılı olarak ta veriyoruz. Ham bilgi orada, teknoloji programlarımızda ise hem ekstra haberlere yer veriyor hem de bunları keyifli bir sohbet ile ekranlara getiriyoruz. Ama malesef sık sık karşımıza çıkan bir şeyi görmeden, izlemeden ya da önyargı ile eleştirme malesef bir kez daha karşımızda.

Eğer videoyu izleseydiniz zaten her Mobilite bölümünde olduğu gibi sonunda görüş, öneri ve eleştrilerinizi bizimle paylaşsın, doğru bir üslup ile olduğu müddetçe sonuna kadar eleştirin dediğimizi görürdünüz.

Şahsen bir eleştrinin "Emek harcanmış, uzun uzun anlatılmış ama bazı yerlerde sohbet gereğinden fazla uzamış, kısa olması bence daha uygun olurdu..." şeklinde olması ile sizin üslubunuz gibi olması arasında fark var. Nerede olursa olsun kim olursa olsun, eleştirilerde amaç pozitif bir yaklaşım ile eleştirilen şeyi daha ileriye götürmek olmalı.

Hem bana hem Ender'e göre bu program bizim değil, hepimizin. İzleyicilerimiz olmadıktan sonra Mobilite vs. hiç ama hiç önemli değil.

Varsa düşünceleriniz, lütfen programı izleyin onun üzerine konuşalım.

İyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Programi izlememissiniz diyorsunuz ama bunye dayanmaz birazini izledim altta kalan dakikaya baktim ve baydi.Ayrica demek istedigimin o oldugunu da biliyorsunuz illa kibarca anlatmak zorundamiyiz gereksiz muhabbetler var

• Sadece Türkiyeye göre düşünüyorsunuz.Note3,Z1 ile G2 arasında 50-100 euro dusuk dunyada ki fiyatlari.Bizim icin buyuk para olabilir ama gelir seviyesi yuksek ulkelerde bu para onlara 50-100 lira gibi geliyor.O zamanda adamlar hafiza arttimi olmayan ve malzeme kalitesi vasat olan ,gelecekte yazılım guncellemesi ne olacagi belli olmayan bu telefonu tercih etmiyor.En cok telefonda bu ulkelerde satiyor.

• Bir kez daha Donanım Haber'in ne derece ince işçilik yaptığını anlamış oldum. Kapanıştaki videonun en önemli bölümüneTürkçe altyazı eklemişsiniz tebrikler.

• valla ben seviyorum uzun olmasını, işe giderken vakit geçmiyor zaten, ben de bunları izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • Öff çok sıkıldım dayanamayıp kapatıyorum, ileri sardırdım gene olmadı...

• ulubatlısinan U kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=1XHHY48Dwnk

onlarda sıkıntıdan ileri sardırmışlardı okurken
  • Dizimag in kapatılmasından sonra ilaç gibi geldi bu program
  • en azından kendi hesabından yorum yapıyor, hesabından çıkmayı unutup videoların altına elinize sağlık vs vs yorum döşediği caps'leri de biliriz biz.

Bu sitede iki isim var ki, asla eleştiriye açık değiller...

• B777 12 Adet
    B737 62 Adet (737-700/800/900ER)
    A340 7 Adet
    A330 20 Adet
    A320 88 Adet (319/320/321)
    A330 Kargo 5 Adet
    A310 Kargo 3 Adet

Eğitim, VIP ve wet-lease uçakları yazmadım. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 16 Aralık 2013; 11:51:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.