Şimdi Ara

LG G2 Sorularim Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler suanda en revasta olan telefonlarda biri LG G2 biliyoruz bir sure dusundukten sonra almaya karar verdim ana gerek bu forum gerek baska yerde G2 ile ilgili sorunlar sikayetler bitmiyo kullanan varsa alan varsa iyi kotu yorum yapabilirlermi ve sorun cikinca iade rahat edebilecegim bi yer varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

• Hangi sorun ve şikayetlermiş bitmeyen açıklayabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Hangi sorun ve şikayetlermiş bitmeyen açıklayabilir misiniz ?

Pixel sorunu kamera kotu arac cubugu golge halinde vs. Telefonu alcaktin hevesimi kacirdilar

• Pixel sorunu nu açar mısınız biraz ben öyle bir şey duymadım hiç.

Kamera gündüz ışıkta muhteşem samsung dan falan daha iyi htc den de bence. Gayet güzel kamerası var. Işığın az olduğu ortamda fps kaybı var o kadar onunda Mod u var yüklersen düzelir veya LG güncelleme yapınca düzelir.

Gölge nerde var onuda anlayamadım.

Lütfen aklınıza takılan problemleri daha net anlaşılır yazın ki açıklamasını yapalım.

• uzun suredir araştırıyorum gördüğüm sorunlar 1000/1 olduğuna anladım bir sorunum kosmetse alıcam en yakın zamanda.
  • Benim suan telefondaki tek sorunum ahizede sesin boguk cikmasi. Yani bazen karsi taraftakinin ne dedigi anlasilmiyor.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Sesin boğuk çıkması sorunu her zaman olmuyorsa büyük ihtimalle operatörden kaynaklanıyordur. Eğer ses her zaman boğuk ise bir sorun olduğu düşünülebilir.
  • O yazdığın piksel ve ekran sorunlarıyla ilgili konu bana ait kardeşim teknoloji şans işi bana öyle denk geldi o sorunlar dışında telefon performans ve özellik olarak fiyatına göre oldukça iyi benim tek sıkıntım sorun çıkınca karşında muhatap alacak kimseyi bulamaman herkes topu başka bir yere atıyor ama sen direk görerek ve test yaparak al cihazı gönül rahatlığıyla kullan ilerde çıkabilecek sorunlardada Allah yardımcın olsun inşallah hiçbir sorun çıkmazda ağız tadıyla kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_mtd

O yazdığın piksel ve ekran sorunlarıyla ilgili konu bana ait kardeşim teknoloji şans işi bana öyle denk geldi o sorunlar dışında telefon performans ve özellik olarak fiyatına göre oldukça iyi benim tek sıkıntım sorun çıkınca karşında muhatap alacak kimseyi bulamaman herkes topu başka bir yere atıyor ama sen direk görerek ve test yaparak al cihazı gönül rahatlığıyla kullan ilerde çıkabilecek sorunlardada Allah yardımcın olsun inşallah hiçbir sorun çıkmazda ağız tadıyla kullanırsın

İnsallah hayirli olur goldtan almayi dusunuyorum teknosoda internetten alinca %25 indirimli oluyo ama denemeden dokunmadan almamaya karar verdim... Bu arada senin konunu okumustum halledebildinmi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: onur0258

quote:

O yazdığın piksel ve ekran sorunlarıyla ilgili konu bana ait kardeşim teknoloji şans işi bana öyle denk geldi o sorunlar dışında telefon performans ve özellik olarak fiyatına göre oldukça iyi benim tek sıkıntım sorun çıkınca karşında muhatap alacak kimseyi bulamaman herkes topu başka bir yere atıyor ama sen direk görerek ve test yaparak al cihazı gönül rahatlığıyla kullan ilerde çıkabilecek sorunlardada Allah yardımcın olsun inşallah hiçbir sorun çıkmazda ağız tadıyla kullanırsın

İnsallah hayirli olur goldtan almayi dusunuyorum teknosoda internetten alinca %25 indirimli oluyo ama denemeden dokunmadan almamaya karar verdim... Bu arada senin konunu okumustum halledebildinmi ???

yok kardeşim nerde diyorumya karşımızda muhatap dahi bulamıyoruzki halledelim servis ve destek sıfır lg de

• Gold dan gözümle gördüğümü bile almam o firmadan. Internetten al hem daha uygun a gelir hemde inan iade mevzusu olur ise işin kolaylaşır. Ayrıca biraz pozitif olun yani sıkıntı olmaz merak etmeyin taş gibi telefon eğer bir Problem çıkacak diye düşünür iseniz çıkar elbet.

• quote:

quote:

quote:

yok kardeşim nerde diyorumya karşımızda muhatap dahi bulamıyoruzki halledelim servis ve destek sıfır lg de

Telefon için servis sıkıntısından bahsediyorlar ama bizde lg çamaşır makinesi var.Açıkçası onun için servise başvurduğumuzda çok çok ilgileniyorlardı.Servis geliyordu,daha sonra ana merkez arıyordu.Sorununuz çözüldü mü servisten memnun musunuz diye ? Sanıyorum ki bir süre sonra telefon servisi de aynı seviyeye ulaşacaktır.Sonuçta telefona da çamaşır makinesiyle aynı parayı veriyoruz :)

• quote:

quote:

Pixel sorunu kamera kotu arac cubugu golge halinde vs. Telefonu alcaktin hevesimi kacirdilar

kamera sorunu bildiğim kadarıyla donanımsal değil yazılımsal bi sorun. güncelleme ile çözülecektir (hoş, güncelleme geç kaldı kamera için)

ölü piksel çıkma ihtimalinin çözümü => telefonu mağazadan değil internetten alacaksın (hepsiburada falan yani) ve netten alırsan 7 gün iade sürecin olacak (kutu açılmış açılmamış farketmez, hertürlü iade edebiliyosun) ve inceleyeceksin, ölü mü var? paketine geri koyup geri yollayacan.

eğer mağazadan alırsan, parayı verip satış işlemlerini sonuna kadar tamamlamadan kutuyu açmazlar, aldığında adamın karısında kutuyu açar ve ölü piksel çıktığını oracıkta adama gösterirsen bile iade almak zorunda değil.

• quote:

quote:

mağazadan almak = denemeden, dokunamadan almak.
    internetten almak = 7 gün gani gani kullanıp-deneyip-inceleyip istediğin taktirde iade edebilme şansı.

mağazadan alırsan kutusunu eline alırsın anca, satmadan kutuyu açtırmazlar genelde (%99 böyle) yani asıl elden satın alırsan göremeyeceksin.

günümüzde bu tarz aletler kesinlikle ve de kesinlikle netten alınmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarfom94

Telefon için servis sıkıntısından bahsediyorlar ama bizde lg çamaşır makinesi var.Açıkçası onun için servise başvurduğumuzda çok çok ilgileniyorlardı.Servis geliyordu,daha sonra ana merkez arıyordu.Sorununuz çözüldü mü servisten memnun musunuz diye ? Sanıyorum ki bir süre sonra telefon servisi de aynı seviyeye ulaşacaktır.Sonuçta telefona da çamaşır makinesiyle aynı parayı veriyoruz :)

pek zannetmem, türkiyede gördüğüm kadarıyla cep telefonu servis sağlayıcılığı her geçen gün daha laçka bi hale gelmeye başladı neyazıkki. ve şuan için halen kötüye doğru gidiyor.

çamaşır makinası servisi ile de telefon servisinin alakası yoktur bence. biri sizin ilçenizdeki tamirci tarafından yapılır ve tamirci parasını firmadan alır. cep telefonunda ise baştan servis sağlayıcı firma ile (örneğin telpa, teleservice vs vs..) anlaşılır ve en baştan bi ücret ödenir satılan telefon başına. servis sağlayıcı firmayı parayı zaten aldığı için daha sonrasında müşteriye yokuş olur. çünkü umrunda değil. beyaz eşya servisi ise bi ilçedeki kişisel bi dükkandır, ve adam servis işini adam gibi yapmazsa firma da o dükkan ile anlaşmaz başkası ile anlaşır ilerde. ama telefonda bir marka adına genelde tüm türkiyeye tek bir anlaşmalı firma baktığı için o firma ile teelfonun sağlayıcı firmasının (LG, sony vs vs..) anlaşmasını bozması genelde pek kolay değildir.

• g2 güzel bir cihaz. o dediğiniz sorunlar sizin de dediğiniz gibi binde bir gelen sorunlar teknoloji biraz şans işidir sorun her cihazda çıkabilir samsung olsun iphone olsun lg olsun sony olsun nokia olsun.sonuçta garantili bi cihaz alacaksanız herhangi bir sorunda cihazı değiştirme hakkı sizdedir.

• quote:

quote:

Bu tip geniş forumlara genelde sorunları olanların uğradığını unutmayalım.
    %1~3 ihtimale denk gelip sorun yaşayanlar yardım ve yönlendirme umarak buraya geliyor. Servis gibi yani.
    Sorunu olmayanların çoğunluğu dışarda, telefonuyla mutlu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.