Şimdi Ara

LG G2 FASTBOOT MODE SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yanlış rom yüklediğim için fastboot modda kaldı telefon hiç bir şekilde download moda giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunz çok acillll

• quote:

Orijinalden alıntı: zfemx

arkadaşlar yanlış rom yüklediğim için fastboot modda kaldı telefon hiç bir şekilde download moda giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunz çok acillll

Kardes guc tusuna basik tut tel kapanince hemen alt tusla guc tusuna ayni anda bas lg yazidi gelince elini iki tustanda cek tekrar ikisinede basik tut sonra 3 kez power tusuna bas tel acilir acilmazsa cwm moduna gecerse advanteg secenegi olacak en altta ordanda power of u secince tel kapanir sonra normal bir sekilde download moda alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısını defalarca yaptım fastboot moda geçiyor hemen
  • factory reset bölümüne giriyor 3 kez güç tuşuna basıyorum tekrar fast boot modda açılıyor
  • quote:

factory reset bölümüne giriyor 3 kez güç tuşuna basıyorum tekrar fast boot modda açılıyor

Cozebildin mi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır çözemedim
  • quote:

hayır çözemedim

ne yaptin cözebildinmi sorunu? sorun cözülmediyse yardimci olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasusum

quote:

hayır çözemedim

malesef çözemedim servise yolladım telefonu brighstar garantisi vardı umarım sorun çıkmaz.
  • quote:

quote:

quote:

hayır çözemedim

malesef çözemedim servise yolladım telefonu brighstar garantisi vardı umarım sorun çıkmaz.

keske göndermeyesdin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasusum -- 30 Ocak 2015; 17:20:04 >
  • quote:

quote:

hayır çözemedim

Hocam aynı durum D800 ile başıma geldi cihazı dün 2. el aldım el kol durmuyor. işde eskiden kalma bilgilerle autorec ile twrp yüklemeye çalışırken aynı durum başıma geldi sorunumu çözebilecek bir arkadaşa çok ihtiyacım var bana ulaşırmısınız lütfen
  • Dün fastbook sorunu benimde Başıma geldi yapabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum şimdiden çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda kitkat yüklüydü, lolipop atarken hata verdi usb çıkarıp taktım telefon fastbootta açılıyor devamlı, anlatılan yolları denedim fakat bi sonu ç alamadım. lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.