Şimdi Ara

LG G2 KitKat güncellemesi gelecek yılın ilk aylarına kalabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G2 KitKat güncellemesi gelecek yılın ilk aylarına kalabilir

LG'nin 2 milyon satış barajını geçen amiral gemi modeli G2 için yıl sonuna kadar KitKat güncellemesinin gelmesi beklenirken, bazı üzücü haberler gündeme gelmeye başladı.

Fransa'daki bir operatör tarafından yapılan açıklamada LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin Ocak sonundan itibaren yayınlanabileceği duyuruldu. Ayrıca LG Kanada da KitKat güncellemesi için Mart ayını işaret etmişti.

KitKat sürümü üzerinde çalışan LG G2 ekran görüntüleri bir süredir internette paylaşılmaktaydı. Ancak LG'nin operatörler ile yaptığı testlerin henüz tamamlanmadığı ve gecikmenin bundan kaynaklandığı belirtiliyor. Ancak LG tarafından global zamanlama ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. 

Kaynak:http://www.androidauthority.com/lg-g2-android-4-4-kitkat-update-early-2014-france-324674/

• Bitti zaten aralik seneye kalicagi belliydi

• 4.4'ten once bi kamera guncellestirmeyi yayinlayaydi eyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldiğinde nokia gibi radyo özelliğini açarlarsa hazır fiyat da inmişken alırım ;)

Takip :))

• "aceleniz ne biyo bekleyin"

anlayan anladi

• Bunlar Optimus G ye Ekim ayinda 4.4 gelecek diyen fransizlar sanirsam.Resmi aciklama gelmeden fransizlarin lafina inanmamak gerek

• Her zamanki LG işte.Tam g2 alma arefesindeyim şu güncelleme yüzünden vazgeçirecek beni.Daha kameranın yazılımsal sorunlarını gidermek için bile ufak bir güncelleme yayınlamıyorlar.Adamlardaki rahatığa bakın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecelik85 -- 15 Aralık 2013; 23:55:31 >
  • Sorunlu bir guncelleme olacagina bekleyelimde adam gibi birseyler ciksin ortaya. Suan icinde 4.2.2 yeterli. Acil gelmesine gerek yok. Pissin oyle gelsin.

• Lg her zaman ki bildiğimiz LG. S3 4.3.3 Güncellemesi alırken optimus g pro 4.1.2 de hala.

Gerci cihaz gayet stabil ona lafım yok

• Saf android olmadığı için uzun sürüyor malesef.

• Su 4.4 gelince bana ne katacak cok merak ediyorum. Telefonlarimiz 4.2de gayet stabil ve akici calisiyor. Tabiki guncel yazilim gelsin telefonlarimiz yeni isletim sistemiyle daha da akici calissin daha uzun sure marketteki uygulamalara destek versin isterim ama suan ki stabilitesi bozulacaksa eger hic gelmesin guncelleme ben telefonumdan memnunum.
    Guncelleme cikinca hemen yuklemeyecegim. Bir hafta falan bekleyip sorunsuz bir sekilde calistigina inanirsam kuracagim 4.4'ü.

• LG nin bırakın güncelleme vermesini bunu söylemesi bile bir lütuf
  • Güncelleme isteyen nexus alır

Medya özellikleri iyi olsun cafcaflı olsun diyen başka amiral gemi alır

• Ram tuketimi azalmasi uygulamalarin acilis hizini arttirmasi oyunlardaki performans artisi getirecegi icin bence cok onemli bi guncelleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu birr lg yi bilen bilir ilk önce 1 ay erteler sonra bi bakmışsın sene sonu gelmiş güncelleme yok
  • Kameraya acilen bir güncelleme gelmezse ben dahil birçok kişi ya samsung'un ya da htc'nin yeni amiral gemisini tercih edecektir.lg kendi kendine yazık edecek yine.

• borukuzen kullanıcısına yanıt
    g2 nin kamerası samsung ve htc den daha iyi. Sadece düşük ışıkta fps düşmesi var o kadar . Amma abarttınız kamerayı satın telefonu kurtulun o zaman.
  • Öyle bir söylenmiş ki sanki gelecek yıla 1 yıl var

• Ya işte o kadar dedik LG'den cacık olmaz diye ama sakalımız yok
  • Kitkat cok önemli değil. Lime Pie 5.0 gelsin 2 ay sonra yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.