Şimdi Ara

Galaxy S 3 garip ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar s3 telefonumda garip bir ekran problemi oluyor bazen ekran tonu bir anda daha fazla parlak oluyor renkler de biraz daha parlaklık oluşuyor daha sonra düzeliyor sorun ne olabilir ekran testi yaptım herhangi bir sorun yok ama bu parlaklığın bir anda yükselmesi garip sanki gri tonu biraz daha fazlalaşıyor bir sıkıntımi var anlamadım şu guncellemede bir gelmedi gitti bu konuda düşünceniz nedir arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ara sıra bendede oluyor.ekrani kitleyip acinca düzeliyor. Neden olduğunu çözmüş değilim ama rahatsız etmeyexek düzeyde seyrek oluyor.haftada veya 2 haftada 1 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geno123 -- 15 Aralık 2013; 22:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geno123

Ara sıra bendede oluyor.ekrani kitleyip acinca düzeliyor. Neden olduğunu çözmüş değilim ama rahatsız etmeyexek düzeyde seyrek oluyor.haftada veya 2 haftada 1 gibi

Aynen hocam sanırım sorun yazılımsal dediginiz gibi ekran kilidini kapatıp açınca düzeliyor haftada 1-2 sefer oluyor içime bir kurt düştü bi sorayım dedim.

• benim tel.de de oluor aynı olay. sıkıntı değil bence , yazılımsaldır.
  • Anladım hocam Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.