Şimdi Ara

SAMSUNG S5 S6 S7 Note4 Note5 Note7 imei efs EMMC onarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
39
Favori
37.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    :::---EFS-imei-CERT ONARIM İÇİN BİLGİ---:::

Önemli Güncelleme:yeni çıkan üst model samsung telefonlarınız için(note3-note4-note4 edge,note5,note7-- S5,S6,S7,S6 Edge,S7 Edge - A3 A5 A7 vb.) imei-efs onarımı ve cert(certificate) hesaplama ve yazma hizmetimiz başlamıştır.cert dosyası telefonun imei numarası,önemli şebeke kalibrasyon değerleri gibi verileri içerir.
    NE İŞE YARAR BU CERT DOSYASI?::efs partition bozulmuş/imei 0049... olmuş ya da klonlanmış telefonların düzelmesini sağlar.

EFS YEDEK ALMAK İÇİN;
    telefonunuzun efs sini yedek almak için ücretsiz yazılım mevcut,bence -tar- yada -img- formatında yedek almakta fayda var.custom rom atarken,odinle orijinal rom yüklerken efs bozulabilir.böyle bişey başımıza gelirse program aynı zamanda aldığınız yedeği geri yüklemeye de yarıyor.linkini buraya ekliyorum.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/orig-development/tool-updated-09-06-14-efs-professional-t1308546

:::---EMMC ONARIM İÇİN BİLGİ BÖLÜMÜ---:::

Merhaba arkadaşlar
    ÖNEMLİ UYARI:arkadaşlar telefonlarınızı servise verirken lütfen sorun,daha önce emmc onarımı yaptınız mı? yazılımsal ve donanımsal arızaları düzgün tespit edebiliyor musunuz? bu sorulara tatminkar cevap almadan telefonunuzu servise vermeyin.bütün anakartı ısıtıp cihazı kullanılmaz hale getiriyorlar,halbuki arıza tek bir chipte.

Samsung Galaxy S5-S6-S7 ve Note-3-4-5-7 ve diğer bazı Samsung telefon modellerinde sıklıkla görülmeye başlanan;
    ''kendi kendine kapandı ve bir daha şarj olmadı telefonum çalışmıyor''
    ''birden ekranda samsung yazıp kaldı menüye ulaşamıyorum''
    download mode a alıyorum 'Product Name' boş görünüyor
    playstore dan uygulama yüklerken kapandı tekrar açamadım
    gibi şikayetlerle karşılaştığımız eMMC(embedded multimedia card-bildiğimiz sd kartın entegre hali) arızasına hem yazılımsal hem de donanımsal olarak çözüm sunuyoruz.
    Arızanın sebebini,malzeme kalitesinin kötü olmasına ve bazı telefonların anakartlarındaki entegral dizilim-yerleşim hatalarına bağlayabiliriz.
    Onarımı ise,öncelikli olarak yazılım(bootloader repair) yoluyla yapıyoruz.Ancak eMMC elektronik olarak arızalanmışsa sökülüp yenisi takılması gerekiyor.
    Bu biraz riskli bir işlem keza bu entegre sert bir glue ile kaplı,ancak bugüne dek %99 başarı ile onarım gerçekleştirdik.

Konu ile ilgili her türlü soru ve adres tlf. bilgilerimiz için lütfen özel mesaj gönderin.
     SAMSUNG S5 S6 S7 Note4 Note5 Note7  imei efs EMMC onarımı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsmcodeman -- 25 Ağustos 2016; 10:46:09 >

• Yarın Note2 gönderiyorum.
    forumda ilk benim sanırım. Hayırlısı bakalım.
    Buradan sonucu bildiririm
  • hocam sizden önce Edirne'den bir arkadaşımızın s3 ünü onardık geçen hafta.kendisinden rica edeceğim burada paylaşsın.
  • Guzel hizmet peki hangi ildesiniz belirtmemissinizde
    peki diyelim s3 veya s4 var bizdeki 16gblik siz 32gb olarak takabiliyor musunuz
    sizin taktiginiz sd (dahili) ne marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 30 Aralık 2013; 14:21:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler,Ankara hocam.Yine samsung marka emmc takıyoruz farklı bi ürün takıp çalıştıramayız zaten telefonları.16-32 değişimini hiç yapmadım ne desem yalan walla.
  • Note 2 geldi. sağolsun isteğim üzerine android 4.3 yüklenmiş. herhangi bir problem yok. Teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim.
  • Agda kayitki degil hatasi cozumu kaca

Pm bekleyen visor

• telefonunuzun modeli nedir?
  • gsmcodeman G kullanıcısına yanıt
    Takip
  • S3 umu gonderiyorum bugun.
  • takip
  • sadece entegre ne kadar hocam değişimi ben üstleniyorum
  • entegre satmıyoruz ancak linkte satan bir yer var oraya bakabilirsiniz.

http://www.yaypel.com.tr/note2-i9300-emmc-original-p-904.html
  • Cihazim geldi, baska bir servisin resmen hurdaya cevirdigi cihazi sorunsuz halde teslim ettiler. Hersey super. Oneriyorum.

• evet bayağı uğraştık ancak uğraştığımıza değdi doğrusu içime sinen bir onarım oldu.güzel günlerde kullanmanızı dileriz.iyi dilekleriniz için de ayrıca teşekkür ediyoruz hocam.
  • HOCAM KREDİ KARTI TAKSİT YAPIYOR MUSUNUZ ?
  • vallahi iyimiş böyle hizmetleri sunmak yardımcı olmak emeğinize hizmetinize sağlık ustad....

iyi forumlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LE0NARD

vallahi iyimiş böyle hizmetleri sunmak yardımcı olmak emeğinize hizmetinize sağlık ustad....

iyi forumlar ..

teşekkürler hocam size de iyi forumlar
  • bizim sektörde kredi kartına taksit yapılması yasaklandı 1 şubat 2014 tarihinde.bazı firmalar kılıf satıyoruz,hediye çeki satıyoruz gibi çözümler buluyorlarmış ancak bildiğim kadarıyla faaliyet alanı iletişim olan bir firmaya ait olan pos cihazlarından taksitli işlem yapmak yasaklandı,ne sattığınızın önemi yok.yine de bu bilgi kesin değil sorup öğreneceğiz.kısacası şu anda taksit yapamıyoruz :)
  • İ9505 Emmc Değişimi Yapıyor musunuz ?
    Özelden Mesaj Atıldı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.