Şimdi Ara

Resogun Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 4'ün çıkış oyunları arasında parlayan ve PS+ üyelerine ücretsiz sunulan Resogun'da akın akın gelen düşman saldırılarına karşı bol manevralı bir karşı saldırıya geçiyoruz! Amacımız, insanoğlunun kalan son üyelerini kurtarmak.

• Hayırlı olsun ilk ps4 oyun incelemesi :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler Talha. Eğlenceli bir oyun. PS4 oyunları artana kadar zaman geçirilebilir.
  • Eski nokia telefonlarda vardı böyle bir oyun adını hatırlamıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni neslin ilk incelemesi hayırlı olsun

• Harika bir oyun olmuş,mutlaka indirip oynayın derim.

• CoD'dan iyidir

• Oyunu uzun süredir oynuyorum. Fena eğlenceli. Eski arcade oyunları gibi olduğu için bu tarz oyunlar daima hoşuma gitmiştir. Plus üyelerine bedava verilmesi güzel bir durum.

Bu arada bilginiz olsun. PS3'de kullandığınız mevcut Plus aboneliği PS4'de geçmiyor. Plus oyunlarını indirebiliyorsunuz ama PS4'de PS3'de aktif ettiğiniz Plus aboneliği ile online oyuna erişim mümkün olmuyor. PS4 üzerinden Plus aboneliği alıp online oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Bilginize...
  • eğlenceli ve vakit geçirilcek bir oyun

• Oyun ücretsiz mi paralı mı?

• Super Stardust HD kadar zevkli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika görünüyor ps4 bulana kadar plusdan kaldırmazlarsa harika olur

• talha ilk kez ps4 incelemesinde oynamıştı bu oyunu
  • Şu sitede en çok Talha çalışıyor arkadaş!2'si1 de bazı ''cahillikler'' yapsada sitedeki adamım,bravo!!

• Görseller şahane.Beleş olması da cabası.
    PS4 sahipleri keyfini çıkarır artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Oyunu uzun süredir oynuyorum. Fena eğlenceli. Eski arcade oyunları gibi olduğu için bu tarz oyunlar daima hoşuma gitmiştir. Plus üyelerine bedava verilmesi güzel bir durum.

Bu arada bilginiz olsun. PS3'de kullandığınız mevcut Plus aboneliği PS4'de geçmiyor. Plus oyunlarını indirebiliyorsunuz ama PS4'de PS3'de aktif ettiğiniz Plus aboneliği ile online oyuna erişim mümkün olmuyor. PS4 üzerinden Plus aboneliği alıp online oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Bilginize...

Hocam yaniliyor olmayasin? Bende bir sıkıntı yok?

• Tarzı bana çok eski geldi.Beğenmedim.Yarım saat kadar oynayıp sildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Oyun ücretsiz mi paralı mı?

PS Plus üyelerine ücretsiz. Normal kullanıcılara ne kadar bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levi'm

quote:

Oyunu uzun süredir oynuyorum. Fena eğlenceli. Eski arcade oyunları gibi olduğu için bu tarz oyunlar daima hoşuma gitmiştir. Plus üyelerine bedava verilmesi güzel bir durum.

Hocam yaniliyor olmayasin? Bende bir sıkıntı yok?

Benim konsolda ne yaptıysam olmadı. Tekrar PS4 üzerinden Plus almak zorunda kaldım. Ama iyi bahane oldu. 1 sene daha uzattım üyeliği.

PS: çekemeyenler bu mesajımı da eksilesin.

• quote:

Plus olayını pek anlayamadım. Plus üyeliğimi 3 gün önce PC'den aldım. Bu üyelikle PS4'te online oynayabilir miyim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.