Şimdi Ara

Hey gidi eski silkroad :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
8.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu video izleyince gözlerim yaşardı be.

50 60 lv lik adamlar elleriyle pot basıp ölümüne dalıyolar

şimdi öyle mi.herkes buffla felan tek atıp duruyor blade charlara :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3point -- 15 Aralık 2013; 14:41:02 >

• kimse özlememişmi
  • 50 level birisi, max level 60 level birisini kesebiliyordu. Oyunun sistematiği buna müsait idi. Herkes karman çorman giyiniyordu.

O günler bir daha geri gelmeyecek.
  • eskilerden :) sattığıma en üzüldüğüm karakterimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

50 level birisi, max level 60 level birisini kesebiliyordu. Oyunun sistematiği buna müsait idi. Herkes karman çorman giyiniyordu.

O günler bir daha geri gelmeyecek.

+1 Gitti güzelim silkroad her hatırladığımda üzülürüm
  • Ey gidi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çoğu kişi tadamadı bu günleri. ben bu günleri gördüm ama keşke görmeseydim ulan diyorum dünyada bundan güzel oyun olabilirmi diyorum. güzelim oyunun içine ettiler bıraktılar. lanet olsun yazıklar olsun. 20 level olup jangandan downhanga 1 yıldız kervan götürürdük. earth ghostlara ölmemizi bekleyen thiefler olurdu. +3 silahı olan her türlü pvpye girerdi. valla batırdılar oyunu yazık ya
  • Hey gidi eski sronun konusunu 2007 de açtık :D eski sro biteli 6 sene oldu.
    2007 de EU ile legend 1 geldi sro o zaman bitti
    http://forum.donanimhaber.com/m_17921530/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_Z7D -- 19 Aralık 2013; 22:50:43 >
  • Abiler , Kardeşler merhabalar.. Ben 2007 senesinde buraya kaydolmuştum. Hep bu konularla eğlendim. Kastığım silkroad charlarını burda paylaştım ben Silkroad'a başladığımda 3 server vardı herşey çok güzeldi. Seneler sonra buraya yorum atıyorum ve seneler sonra tekrardan silkroad oynamak istiyorum. 80CAP güzel bi server varmı abartısız . Hatta beraber oynayabileceğimiz. Eski günlerimizi bastırabilcek bir server. Var ise ve bana katılmak isteyen varsa hepinizi beklerim.. Eski günlerin hatrına
  • gercekten cok iyi günlerdi ben isro yu yeniden kurdum fakat hata vermeden client kapanıyor konum bu ilgilenirmisinz
    http://forum.donanimhaber.com/m_85389412/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsburak5b

Abiler , Kardeşler merhabalar.. Ben 2007 senesinde buraya kaydolmuştum. Hep bu konularla eğlendim. Kastığım silkroad charlarını burda paylaştım ben Silkroad'a başladığımda 3 server vardı herşey çok güzeldi. Seneler sonra buraya yorum atıyorum ve seneler sonra tekrardan silkroad oynamak istiyorum. 80CAP güzel bi server varmı abartısız . Hatta beraber oynayabileceğimiz. Eski günlerimizi bastırabilcek bir server. Var ise ve bana katılmak isteyen varsa hepinizi beklerim.. Eski günlerin hatrına

Bizde arayıştayız

• vay be 20-30 lvl iken giderdik dw önü pvp atardık , paramız olmazdı gider görev yapardık en önemliside eskiden party sistemi cok iyi isliyordu gaxi diye bisey yoktu , banditlerden tut çakilere earth ghoatlara hep party vardı cok zevk veriyordu oyun, sw full olurdu rev6 ya girip bos yer beklerdik hemen girmeye calisirdik , oyunun tadı eskidendi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0leyis

quote:

Orijinalden alıntı: gsburak5b

Abiler , Kardeşler merhabalar.. Ben 2007 senesinde buraya kaydolmuştum. Hep bu konularla eğlendim. Kastığım silkroad charlarını burda paylaştım ben Silkroad'a başladığımda 3 server vardı herşey çok güzeldi. Seneler sonra buraya yorum atıyorum ve seneler sonra tekrardan silkroad oynamak istiyorum. 80CAP güzel bi server varmı abartısız . Hatta beraber oynayabileceğimiz. Eski günlerimizi bastırabilcek bir server. Var ise ve bana katılmak isteyen varsa hepinizi beklerim.. Eski günlerin hatrına

Bizde arayıştayız

http://arcadia.lsro.lt/

• 2006 EliteTurks maceraları Rome Kendim çekmiştim bunu hey gidi lan. 80 levelden sonra yüzüne bakmadım bu oyunun.
  • AC_Hawker kullanıcısına yanıt
    europe gelince bitti oyun zaten legend1 de gelmişti 2007-08 felandı
  • Bu oyunun üstüne başka oyun tanımam resmen bağımlı oluyorsun iyiki silkroad oyunu batırdı da oyundan kurtuldum.

• hey gidi hey

ilk açtığım zamanlar bakıyodum para nasıl yaparız diye baktım 20lvde kervan cekilip para alıyomuşuz.

ilk amacım 20 olmaktı ama 10lvken bile günde 2 level atlıyoduk kaç günde 20 oldum hatırlamıyorum ama baya bi zamanımı almıştı.

sonra 20 oldum ilk iş kervan cekmekti.ilkten kervan nasıl yapılır felan forumlara baktım tek yıldız olucna felan dalınmıyomuş öyle öğrendim sonra çektim kervanı aldım parayı ama tabi az 50k felan kazanıyoduk.

20 level olmuştum şimdiki amacım ise 1milyon yapıp köpek almaktı.kervanla uğraş felan derken 500k kadar olmuştu dedim biraz level kasayım.pot fazla gitmesin para gitmesin diye düşük levellere giderdim hep.tek atardım ve az vurdukları için fazla pot harcamazdım.hatta skill bile kullanmazdım skillsiz para botları gibi para kasardım

aklıma geldikçe duygulanıyorum ya

• Heyt bee ilkokuldum o zaman elixirlerin ne işe yaradığını bilmiyordum hepsinden bi tane yapmıştım tamamdır diyordum onları da tamamladım ilk karakterim venice'teydi ismi abuzettin'di görenler senin ismin gerçekten abuzettin mi diyordu :)
    Bu oyunu o zamanlar oynayanlar 92-93-94-95'li tayfaydı tadını da onlar aldı bu oyun yüzünden fen lisesi kaçtı ama olsun aldığım zevki hatırlayınca jewel box kasarkenki, bi daha olsun gene yaparım diyorum

• çok güzeldi be tanışma yaşım 4. - 5. sınıfta oldu ama hiç oyunda küfür vs etmezdim kuzenim öğretmişti bana beraber kasıyorduk 80 lvl gibi yaptık sonra ben bıraktım
  • En son 5 yıl önce girdim simdi girmeye korkuyorum siz böyle söyleyince :(

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.