Şimdi Ara

Destiny, Neden MMO'lar ile Karıştırılmamalı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Destiny'nin sık sık MMO olduğu söylenir. Bunun sebebi oyunun MMO benzeri bir yapıya sahip olması. Oyuncular Destiny'nin dünyasında özgürce dolaşabiliyor ve birlikte diğer gezegenlere görevlere çıkabiliyorlar.

Buna karşın geliştiriciler Destiny'nin MMO'lar ile karıştırılmaması gerektiğini söylüyorlar. MMO'lardaki aksiyonun ilk 1 dakikadan sonra hayal kırıklığına uğrattığını söyleyen Destiny'nin tasarım şefi Jason Jones, Destiny'den ise ilk 1 dakikadan sonra çatışmaya girmek için içimizde büyük bir heyecanın olacağını söylüyor. Bunun sebebi ise Destiny'nin müthiş bir shooter oyunu olmasıymış.

MMO'ların farklı fanteziler olduğunu belirten Jones, eğer Destiny'den bir MMO olarak bahsedilmezse bundan memnuniyet duyacaklarını söylüyor. Destiny PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için 9 Eylül 2014'te piyasaya çıkacak. Halo'nun yaratıcılarının bu yeni oyunu büyük bir heyecanla bekleniyor.

• Ben MMO değil dediğimde dikkat etmemiştiniz
    Borderlands tarzı bir yapısı olucaktır orta ölçekte sanbox tarzdaki birçok haritadan meydana gelen büyük bir dünya ana görevler yan görevler derken güzel bir oyun olur umarım.
    Tabi bunlar benim tahminlerim daha farklıda olabilir çıkınca oyun görürüz Borderlands'da bu tarzı çok beğenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SheogorathTheMad -- 15 Aralık 2013; 12:44:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İyi bir shooter olduğu belli zaten. Destiny dünyasını birkaç arkadaşla birlikte ilerleyerek oynamak çok zevkli olacak.

• PC için çıkartmayı düşünüyorlar mı? Hiç denk gelmedim böyle bir habere de beklemedeyim sadece...

• quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

PC için çıkartmayı düşünüyorlar mı? Hiç denk gelmedim böyle bir habere de beklemedeyim sadece...

Pc icin oyun konsol ile aynı anda çıkmaz Steam Os çıkınca her oyunu PC platformunda görebilirsiniz Çunku ortada korsan diye bişey kalmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara

quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

PC için çıkartmayı düşünüyorlar mı? Hiç denk gelmedim böyle bir habere de beklemedeyim sadece...

Pc icin oyun konsol ile aynı anda çıkmaz Steam Os çıkınca her oyunu PC platformunda görebilirsiniz Çunku ortada korsan diye bişey kalmayacak

Niye ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shooter mmo karısımı bırsey ortaya cıkacak muhtemelen ıyı dengelemek zorundalar
  • şöyle diyor bizi divisionla karıştırmayın önceden mmo falan dedik ama mmo the divisionmuş biz değilmişiz diyor.

• cünkü PC ye oyunlar korsan yuzunden cıkmıyor.Windows işletimsistemleri exe yolu ile kolayca kırılıyor Steamos işletim sistedeminde Steam Üzerinden oynuyorsun haliyle korsan kullanım ımkansızdır Aynı Sony Psn gibi olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.