Şimdi Ara

The Last Airbender - Yasuo - Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
1
Favori
18.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeusunAmcası -- 21 Aralık 2014; 13:03:38 >

• guzel rehber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günde pro oldunuz ya rehber yapıyorsunuz.
  • emeğe saygı + rep

güzel olmuş. biraz tf lerde ve karşılaşmalara özel buildler olsa iyi olurdu.
  • Başlık hoşuma gitti yorum atayım dedim.
    Ama Yasuo'ya rehber yapmak için biraz erken değil mi?
  • Eklemeye çalışıcam
  • Açıkçası ben pbe de çıktığından beri oynuyorum , geldiği günde aldım. Oynayabildiğim kadar oynadım zaten belli bir süre sonra mekanikler oturuyor . O yüzden yaptım
  • Çok erken hocam bence, reserve yapsaydın daha iyiydi. Verdiğin buildden daha iyileri, yada daha iyi taktikler olabilir. Bu yüzden en azından 1 hafta boyunca full oynayıp çözdükten sonra rehberini yazarsın.

Benje
  • Güzel olmuş bence
  • one lağ
  • Build mantıken akla yatkın fakat neyin ne olacağı belli olmaz mükemmel bir build de çıkabilir.Genede güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allways4u

Build mantıken akla yatkın fakat neyin ne olacağı belli olmaz mükemmel bir build de çıkabilir.Genede güzel olmuş.

Build işini bende tam çözemedim açıkçası hem damage vursun hem squishy olmasın diye yaptığım ilk build ama çok değişik buildlerde çıkabilir
  • The Last Airbender ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

The Last Airbender ?

Başlık bulamadım
  • istiyosan pbeden beri oyna sonuçta hero diğerleri arasında en yenisi match uplar hakkında ne kadar bilgin olabilirki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermgvn

istiyosan pbeden beri oyna sonuçta hero diğerleri arasında en yenisi match uplar hakkında ne kadar bilgin olabilirki

Olduğu kadar , şuan alanların - alıcakların kullanması hakkında yaptım zaten. 1-2 Hafta sonra gerekli değişiklikleri yaparım
  • Bence de çok erken rehber için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The First Airbender diye film afişi yapıp göndermiştim lan Demek ki herkesin aklında aynı şey.
  •  The Last Airbender - Yasuo - Rehber
  • beyler zed mi yoksa yasuo mı alım?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.