Şimdi Ara

[ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <- (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
8
Favori
104.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam trend plus mu galaxy grand neo mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A3D65071E -- 31 Mayıs 2014; 17:38:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • greengold G kullanıcısına yanıt
    Hocam iyice kafam karıştı. Moto g hafıza sanal tuş vb. nedeniyle olmayacak gibi.
    galaxy win de ısınamadım
    Samsung Galaxy grand neo ve trend plus arasında kaldım hayırlısı neyse o olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trend lusun en onemli avantaji fiyat / performans krali olusu.. fiyat klasmanindaki telefonlar nokia x ve huaweinin bir modeli var ama trend plus gibi daha fazla sey sunmuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler hepsiburada.com'da 499 tl.. avea woops kampanyası ile 475'e gelecek. daha uygun bi fiyat bilen var mı? samsung tr garantili.

• Arkadaşlar telefon birkaç haftadır sert bir zemine orta hızda bırakınca veya cebimdeyken kapanıyor. Onun öncesinde bir kez sert, bir kez orta hızda düşürdüm, onunla bir ilgisi olabilir mi? Ve de her kapandığında şarjının % 15'i gidiyor. Sanırım bataryayla alakalı bir sorun. Ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ortaokullu

Arkadaşlar telefon birkaç haftadır sert bir zemine orta hızda bırakınca veya cebimdeyken kapanıyor. Onun öncesinde bir kez sert, bir kez orta hızda düşürdüm, onunla bir ilgisi olabilir mi? Ve de her kapandığında şarjının % 15'i gidiyor. Sanırım bataryayla alakalı bir sorun. Ne yapmalıyım?

garantiden başka bir çözümü yok ne yazık ki :/
  • Arkadaslar telefona rot attım once ıyıydı sonra yenı bır tema yuklerken system uı yı bozdum ve orjınal system dosyasını nerden bulabilirim telefon calısıyo ama işte arkaplan sıyah bıldırım cubugu yok lutfen yardım
  • Herkese merhaba.. Babam ıcın 500 tl cıvarında akıllı telefon arıyorum . Aklımda tren plus var . Benım daha oncekı telefonum s3 mınıydı ve trend plus bı s3 mını kadar performans gosterırmı en azından kıyaslamak acısından .. Babamın su andakı telefonu galaxy wonder.. Tavsıyelerınız ıcın tesekkur ederım..

• Arkadaşlar biri bana yardımcı olabilir mi?

Geçen ay telefondaki uygulamalari hafıza kartina tasiyabilmek için one click adlı programi laptopa indirdim. Telefonu bagladim varsayilan yeri hafiza karti falan yaptim olmadi sanirim program virüslüydü çünkü şoyle bi ariza oldu;

Telefondan sim karti veya hafiza kartini çıkarıp takınca telefon kafayi yiyor. Hafiza kartindaki butun uygulamalar siliniyor, uygulama yoneticisi acilmiyor vs.

Ben de surekli telefona ve hafiza kartina format atmak zorunda kaliyorum. O zaman duzeliyor.

Sizce yeni bi hafiza karti alsam sorun duzelir mi yoksa servise mi götureyim?

• Arkadaşlar ben bu telefonu root lamak istiyorum bazı oyunları oynamak için malum hafıza sıkıntı ilk sayfada ki root konusu ingilizce bir site olduğu için pek bi şey anlamadım acaba yardimci olabilecek biri var mı aranızda bu arada Kingoroot le denedim fakat olmadı

• zartzort Z kullanıcısına yanıt
    Bence hiç bu yaptığınız işten bahsetmeden servise götürün cihazınızi

• quote:

Orijinalden alıntı: ragnar67

Arkadaslar telefona rot attım once ıyıydı sonra yenı bır tema yuklerken system uı yı bozdum ve orjınal system dosyasını nerden bulabilirim telefon calısıyo ama işte arkaplan sıyah bıldırım cubugu yok lutfen yardım

Sammobileden indirip odin ile yukleyeceksiniz

• Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bende trend plus aldım gayet memmundum ancak bugün yere düştü o kadar yüksek değildi ancak ekranı catlatı dokunmatiğinde filan hehangi bir sorun yok telefon çalışıyor ancak ekran catladı garanti kapsamına girmiyeceğini tahmin ediyorum bana tamir maliyei tahmini ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

quote:

Orijinalden alıntı: ragnar67

Arkadaslar telefona rot attım once ıyıydı sonra yenı bır tema yuklerken system uı yı bozdum ve orjınal system dosyasını nerden bulabilirim telefon calısıyo ama işte arkaplan sıyah bıldırım cubugu yok lutfen yardım

Sammobileden indirip odin ile yukleyeceksiniz

kardeşim şu root olayını da Türkçe olarak açıklar mısın lütfen. İlk sayfadaki site malum ingilizce ve benim acil rootlamam lazım telefonu.
  • Birşey sormak istiyorum ben trend plus alıcam ama tereddütlerim var 1.ön kamerası nasıl güzel mi? Kaç mp ? 2.Kutudan kulaklık çıkıyor mu ? Lütfen yardımcı olun alıpda pişman olmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cimbolukısss:D

Birşey sormak istiyorum ben trend plus alıcam ama tereddütlerim var 1.ön kamerası nasıl güzel mi? Kaç mp ? 2.Kutudan kulaklık çıkıyor mu ? Lütfen yardımcı olun alıpda pişman olmak istemiyorum

Kulaklık çıkmıyor ön kamera performansı gündüz iyi akşam o kadarda iyi değil

• arkadaslar konuyu biraz okudum sanıyorum alınacak en uygun fıyatlı cıhaz bu perfomansıda tatmın edıyor sanırım
  • Merhaba arkadaslar bendede Samsung Galaxy Trend Plus var alalı tam 10 gün oluyor şu an icin hattım yok menüye tıklarken felan kasma yapıyor bunun nedeni nedir sadece Faceebook ile cclaner yüklü bilenler lütfen yazsın yardimcı olanlardan ALLAH RAZI OLSUN . iyi günler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakartal808

Merhaba arkadaslar bendede Samsung Galaxy Trend Plus var alalı tam 10 gün oluyor şu an icin hattım yok menüye tıklarken felan kasma yapıyor bunun nedeni nedir sadece Faceebook ile cclaner yüklü bilenler lütfen yazsın yardimcı olanlardan ALLAH RAZI OLSUN . iyi günler ..

Wipele telefonu.. hicbir sekilde kasma yok bizimkinde

• Wipele derken ne yapmam gerekiyor ??
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.