Şimdi Ara

[ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <- (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
8
Favori
104.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saviola83

benim telefonun camı çatladı. Garanti kapsamına giriyor mu ? Başına gelen var mı daha önce ?

Girmez, geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamaları telefon hafızasına almak için root atmak istiyorum samsung tr ye garanti olayını soran var mı daha önce?

• Dün elime geçti. Şu an telefondan yazıyorum hatta. Eğer maksimum grafiklere sahip çok ağır oyunlar oynamıyorsanız, orta derecede bir kameraya sahip sosyal bir telefon kullanmak istiyorsanız ve bütçeniz de kısıtlıysa bu telefon sizin için ideal ;) Bu arada kamerasından birkaç düzenlenmiş fotoğraf da çektim.
     [ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 22 Mart 2014; 10:11:34 >

• Bende alalı 1 ay olacak gayet memnunum. Bütçesi kısıtlı olan arkadaşlar için çok ideal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün anneme hediye aldım bu telefonu.. galaxy fame, ace2 ve trend plus arasında gidip geldim.. sonra dedim olmuşken iyisi olsun.. telefon kibar ve çok güzel.. beğenmediğim yanı hoparlör sesi oldu.. kısık çıkıyor.. eski wonderim bile 2 ye katlar o derece.. performansı ise çok iyi..antutu x le test ettim s2 yi geçti :D 12086 puan aldı..

ekran,kamera gayet tatminkar fiyatına göre.. Alır almaz 70mb ye yakın bir güncelleme yaptı.. kutudan kulaklık çıkmaması kötü olmuş ama fiyatı düşürmek için yapmışlar.. kılıf ve ekran bandına da 25tl ödedim..

arayüzü s4 le aynı.. hayret samsung bunu s4 macro diye niye çıkartmamış merak ettim doğrusu

720p videoları gayet iyi..bu fiyat aralığındaki rakiplerinden çok daha fazla teknoloji sunuyor.. telefonu vatandan 530tl ye aldım.. zamanında 480 bile satılmış forumdan gördüğüm kadarıyla ama hep öyle olur zaten ben telefon almaya karar verdiğimde fiyatlar artar sonra düşer.. şanslısınız şu sıralar takip edin ben aldığım için kesin düşüş olacaktır

• fiyatlar yükselişe geçmiş arkadaşlar zaten sıcak fırsatlara açtığım konuda distribütörde çalıştığını söyleyen arkadaş 20tl zam gelecek demişti. vatandan 499tlye aldım şimdi %32 indirimle dahi 530tl ye satıyorlar
  • orjinal flip cover satan yer var mı acaba bizim telefona göre ?
  • orjinal var mı bilmiyorum ama n11.com da var

• Alan arkadaşlar kullanın telefonlarınızı
  • Ben S3 mini ile Trend Plus arasında kaldım.Bir de LG Optimuslar var.
    Hepsinin katalog özelliklerini biliyorum ama bazı kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.
    Mesela dikkatimi çeken,S3 mini'den iyi diyenler gerçekten ciddi mi?Sonuçta S3 mini'nin dahili hafızası 8GB;daha çok uygulama,oyun indirilebilir.Ekranı da daha iyi.Fiyatı daha yüksek.Hangi açıdan daha iyi?

Bana öyle bir cümle kurun ki hemen gidip alayım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: timkaynak

Ben S3 mini ile Trend Plus arasında kaldım.Bir de LG Optimuslar var.
    Hepsinin katalog özelliklerini biliyorum ama bazı kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.
    Mesela dikkatimi çeken,S3 mini'den iyi diyenler gerçekten ciddi mi?Sonuçta S3 mini'nin dahili hafızası 8GB;daha çok uygulama,oyun indirilebilir.Ekranı da daha iyi.Fiyatı daha yüksek.Hangi açıdan daha iyi?

Bana öyle bir cümle kurun ki hemen gidip alayım :D

S3 mininin islemcisi 200mhz daha az.. 4.1 yazilim var..

Trend plusun s3 miniden tek eksigi amoled ekrani.. onun disinda ic donanim olarak daha iyi.

S3 mini 9620
    Trend 1200 kusur antutu puani aliyor

• Teşekkür ederim khytr89.
    Bakalım, son kararımı verip alırsam,izlenimlerimi de paylaşırım.
  • abisi wonder le birlikte
  • Abi de yakışıklıymış hani

Bu arada ben bizdeuygun.com'dan kargo dahil 474 liraya trend plus siparişi verdim.
    akakçe.com 'da site için yazılanlar fazlasıyla olumlu.
    İlk etapta bilgilendirmeler de gayet düzgün.

Mutlu bir birliktelik olur umarım
  • Hahahaha :D fotograflarini da babalari note 2 cekti :D

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Alan arkadaşlar kullanın telefonlarınızı

Usta ana kısım çok yetersiz.. ilgilenemiyorsanız konuyu devralabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: retrotime

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

quote:

Arkadaşlar mobilden internete girerken 3g mi Edge mi bağlantı olduğunu nasıl anlıyoruz. Bende yukarıda H diye bir simge çıkıyor. Bazende H+ yazıyor.

3g kullanıyorsun suan

Peki seçim yapamıyor muyuz 3g çok şarj yiyor. İphone4 vardı daha önce bende onda seçim yapabiliyordum. 3g hep kapalıydı onda sadece edge açıktı ve hiç kağatmıyordum 7/24 açıktı.

3G'yi kapatmak için; Ayarlar -> Bağlantılar -> Diğer Ağlar -> Mobil Ağlar -> Şebeke Modu'ndan "Yalnızca GSM" seçeneğini seçerseniz 3G kapanmış olur.

kardeşim tek gsm ye alınca neden se telefon çekmiyor.. yalnızca wcdma ya alınca çekmeye başlıyor.. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

• Seve seve devredebilirim kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar mobilden internete girerken 3g mi Edge mi bağlantı olduğunu nasıl anlıyoruz. Bende yukarıda H diye bir simge çıkıyor. Bazende H+ yazıyor.

3g kullanıyorsun suan

Peki seçim yapamıyor muyuz 3g çok şarj yiyor. İphone4 vardı daha önce bende onda seçim yapabiliyordum. 3g hep kapalıydı onda sadece edge açıktı ve hiç kağatmıyordum 7/24 açıktı.

3G'yi kapatmak için; Ayarlar -> Bağlantılar -> Diğer Ağlar -> Mobil Ağlar -> Şebeke Modu'ndan "Yalnızca GSM" seçeneğini seçerseniz 3G kapanmış olur.

kardeşim tek gsm ye alınca neden se telefon çekmiyor.. yalnızca wcdma ya alınca çekmeye başlıyor.. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

Ben her zaman "yalnızca GSM" açık olarak kullanıyorum, telefonda herhangi bir çekmeme sıkıntısı yaşamadım. Sadece mobil interneti kullanacağım zaman WCDMA'yı açıyorum...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

quote:

quote:

quote:

quote:

3g kullanıyorsun suan

Ben her zaman "yalnızca GSM" açık olarak kullanıyorum, telefonda herhangi bir çekmeme sıkıntısı yaşamadım. Sadece mobil interneti kullanacağım zaman WCDMA'yı açıyorum...

sorunu buldum :) gsm to wcdma diye bir widget kurmuştum ondan sonra olmuştu. Silmeme rağmen yine gsm modu çalışmıyordu. Wipeledim düzeldi :)

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.