Şimdi Ara

[ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <- (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
8
Favori
104.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim kardeşim verdiğin bilgi için
  • tanner1973 T kullanıcısına yanıt
    teknik sevis incelemiş ama bir şey görülmemiş asagıdaki işlemler yapılmış

Yapılan İş : Ürün detaylı olarak incelendi. Üretim standartları kapsamında sorun görülemedi. Yazılım uptade edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla92

Bugün telefonu mağazalarda inceledim , dikkatimi çeken bi özellik kenarlıkları oldu.Dış çerçeve biraz yüksek gibi, örneğin s3 mini kenarıklar hiç yok düz , kullanırken herhangibir sorun yaratıyomu sizde ?

S3 mininin kenarlari yuksek degil ama 3 ayda dokuntuler oluyor onda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

quote:

Orijinalden alıntı: tanner1973

quote:

slm arkadaslar sizlerden bir ricam var benim aldıgım ürün sorunlu cıktı ürünün bazı yerlerinde acıklık var sizlerden ricam asagıdaki gibi kontrol edebilirmisiniz ürünü servise gönderdim degişim icin sizlerdedemi öyle hatta bana resimlerinide gönderebilirmisiniz

resim 1 yazandaki gibi kulaklık girişinin ordan ışık tutunca ön taraftan ısık gözüküyor cizgi seklinde
    Telefonun sağ üst kısımda ( ön taraf, gönderdigim resim 1 ve 2 deki kısımlar ) açıklık gözükmektedir. Siyah ve Gri renklerin birleştigi yerler arka tarafdaki kulaklık girişinin olduğu yere ışık kaynagı ( elfeneri, lamba vs ) tutunca gözüküyor resimlerde işaretli olan yerler bakınca. Ayrıca aynı şekilde şarj aletinin takıldığı yere aynı şekilde ışık kaynağı tutulup dikkatli bakıldıgında gözükmektedir bu 2 kısıma normal bir şekilde ışık kaynagı tutmadan bakıldıgında gözükmüyor

[ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <-

cihazı aldığın yere götür, öyle şansın yoksa servisine götür bence, benim cihazda öyle sorun yok ayrıca teşhirden ürün göndermesinler sana

bu sorunu yazayanlar varmı aranızda

Hayir boyle bir sorun yok, millet uydurma resim koyuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tanner1973

quote:

slm arkadaslar sizlerden bir ricam var benim aldıgım ürün sorunlu cıktı ürünün bazı yerlerinde acıklık var sizlerden ricam asagıdaki gibi kontrol edebilirmisiniz ürünü servise gönderdim degişim icin sizlerdedemi öyle hatta bana resimlerinide gönderebilirmisiniz

resim 1 yazandaki gibi kulaklık girişinin ordan ışık tutunca ön taraftan ısık gözüküyor cizgi seklinde
    Telefonun sağ üst kısımda ( ön taraf, gönderdigim resim 1 ve 2 deki kısımlar ) açıklık gözükmektedir. Siyah ve Gri renklerin birleştigi yerler arka tarafdaki kulaklık girişinin olduğu yere ışık kaynagı ( elfeneri, lamba vs ) tutunca gözüküyor resimlerde işaretli olan yerler bakınca. Ayrıca aynı şekilde şarj aletinin takıldığı yere aynı şekilde ışık kaynağı tutulup dikkatli bakıldıgında gözükmektedir bu 2 kısıma normal bir şekilde ışık kaynagı tutmadan bakıldıgında gözükmüyor

cihazı aldığın yere götür, öyle şansın yoksa servisine götür bence, benim cihazda öyle sorun yok ayrıca teşhirden ürün göndermesinler sana

bu sorunu yazayanlar varmı aranızda

Hayir boyle bir sorun yok, millet uydurma resim koyuyor.

o resmi ben koydum zaten telefon servisteydi bu işlem bitmiş
    Ürün detaylı olarak incelendi. Üretim standartları kapsamında sorun görülemedi. Yazılım uptade edildi yazıyor ve o acıklık bir sorun olmaz dediler

• Burda yuzlerce kisi var kimsede hata, aciklik yok, telefonu dusurup kirdin mi? Nasil oldu?

• quote:

Burda yuzlerce kisi var kimsede hata, aciklik yok, telefonu dusurup kirdin mi? Nasil oldu?

yok aldıgımda öyle idi acıklık derken normal bakınca belli olmuyor kulaklık girisinin oraya ısık düşünce ön tarafdan ısıgı görebiliyorsun resimdeki gibi normalde belli olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 8 Mart 2014; 18:25:13 >
  • quote:

quote:

Burda yuzlerce kisi var kimsede hata, aciklik yok, telefonu dusurup kirdin mi? Nasil oldu?

yok aldıgımda öyle idi acıklık derken normal bakınca belli olmuyor kulaklık girisinin oraya ısık düşünce ön tarafdan ısıgı görebiliyorsun resimdeki gibi normalde belli olmuyor

Kulaklik girisinin ön tarafi orasi, birisi aldiginiz yerde olabilir kulaklik takiliyken kanirtip dusurmus telefonu, bizimkilerde boyle problem yok.

• quote:

quote:

quote:

Kulaklik girisinin ön tarafi orasi, birisi aldiginiz yerde olabilir kulaklik takiliyken kanirtip dusurmus telefonu, bizimkilerde boyle problem yok.

iyide telefonun kutusunun poseti acılmamıs tı her seyi yanımda actı servisede gönderdim onlar sorun yok dedi

• quote:

quote:

quote:

quote:

iyide telefonun kutusunun poseti acılmamıs tı her seyi yanımda actı servisede gönderdim onlar sorun yok dedi

insanoğlu en büyük kazıgı hep tanıtık birinden yer nedenmi? sonuç nerden aldın tanıdıktı cevabı meşhurdur.arkadaşım cihazda kesinlikle hata kusur açıklık ışık sızması şu bu yok bak kaç kişide var hiç kimsede yok demekki senin cihazında bence bi sıkıntı olmuş muhakkak düşme veya taşıma hatası vardır.

düşme filan olsa servis garanti dışı bırakması lazım degilmiydi yok hocam düşme filan olsa kutuda eziklik filan olur ayrıca kutunun jelatini ve kutunun kapak açma etiketi dahi açılmamıştı

serviste herhangi bir sorun yok dedi

Ürün detaylı olarak incelendi. Üretim standartları kapsamında sorun görülemedi. Yazılım uptade edildi yazıyor ve o acıklık bir sorun olmaz dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 9 Mart 2014; 10:36:47 >
  • arkadaş senin için sorun yoksa mesele olmaz.
    benim korkum su kacar veya toz birikir
  • quote:

Bence senin telefonun problemli, burda senden başka kimsede böyle problem yok, birisi senin telefonu incelerken kulaklık taktığı yeri zorlayarak bozmuş, başka hiçkimsede yok ,toz konusunda şüphelerin varsa telefonu iade yedip yenisini al. Bu şekilde herzaman şüphelerle kullanacaksın.
  • quote:

quote:

Bence senin telefonun problemli, burda senden başka kimsede böyle problem yok, birisi senin telefonu incelerken kulaklık taktığı yeri zorlayarak bozmuş, başka hiçkimsede yok ,toz konusunda şüphelerin varsa telefonu iade yedip yenisini al. Bu şekilde herzaman şüphelerle kullanacaksın.

hocam telefonu normal telefoncudan aldım kutusunun jelatini acılmamıstı kulaklıgı nasıl kanıttıracak artı kutunun acma etiketini bile yanımda actı telefon sıfır yani ilk el süren benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 9 Mart 2014; 12:24:02 >
  • Starforces S kullanıcısına yanıt
    + servise gitti kulaklık kanıttırsa garanti dışı kalmazmıydı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 9 Mart 2014; 12:25:12 >
  • telefonla ilgili program vs listesi yapıp paylaşmayı düşünüyorum ihtiyacınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 9008

O şekilde ışıkla bakınca çok çok küçük bi çizgi gözüküyor ama bence bu kadar kasmayin o kadar detaylı bakmanıza gerek yok normalde görünmüyorsa sıkıntı yok

burda cok kücük gözüküyor yazmıssınız
  • sabır sabır sabıııııııııııııııııır....
    arkadaşım burada cevap yazdım, özelden sordunuz detaylı cevap yazdım, üstüne bir kaç gün sonra yine mesaj atıyorsunuz sizde sorun var mı diye cevap yazmayınca da aynı soruyu tekrar tekrar soruyorsunuz cevap veriyorum özel mesajda yazdığıma forumda alıntı yaparak cevap yazıyorsunuz bir daha bana sormayın forumda da yazmayın kaç sayfa aynı şeyi tartışmışsınız benim cihazımda sorun filan yok ben gayet memnunum bu fiyata böyle cihaz yok üstüne ben aldıktan sonra tüm siteler zam yaptı ordan da kar ettim

• 9008 9 kullanıcısına yanıt
    iyide neden yazmamayayım foruma herkese acık herkesin yazabilecegi bir yer burası ozaman sende telefon hakkında sorulan soruların hiç birine cevap verme yada konuya telefonun özellikleri hakkında bir sey yazma olurmu olmaz telefonun iyi ve kötü yanlarını burada paylaşıyoruz sonucta ilerde sizin telefonda bir sorun olunca burdan yardım istersiniz
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.