Şimdi Ara

[ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <- (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
8
Favori
104.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncam filmi kırıldı ama dokunmatik çalışıyor. En uygun nerede bulabilirim sade ön cam filmini ?
  • ben telefonu alalı 6-7 ay oluyor bugün ilginç bi şekilde ısınmaya başladı sadece wifi ve gsm olarak açık diger bütün şeyler kapalı telefonu elime alıp biraz oynayınca batarya sıcaklığı direk 42 dereceye kadar çıkıyor hiçbir program yüklemedim güncelleme de sabah google+ yı güncelledi sadece neden ısınıyor olabilir? ayrıca sabah 2 saatte şarjı bitti 5 saattir şarjdaydı daha baktım %80 çıkarttım şarjdan şimdi duruyor öylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbyrm -- 15 Kasım 2014; 16:54:12 >
  • Son sayfalarda telefonu tavsiye eden, memnun olan hiç yorum okumadım. Vatan'da 459 TL şu an, almayı düşünüyordum ama bataryası ve ekranıyla ilgili kaba bir araştırmada bile 4-5 tane olumsuz yorum okuyunca vazgeçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu anneme 2 gün önce satın aldım. Telefonda şebeke sorunu var hangi hattı takarsak takalarım telefon ya çok az çekiyor ya da hiç çekmiyor. Son gelen güncellemeyi de yaptım. İnternetten baktığımda çoğu kişide olan bir sorunmuş bu.

Acaba çözümünü bilen var mı yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma_28 -- 22 Kasım 2014; 19:33:21 >
  • Maksimum 500 TL fiyat seviyesinde daha iyi bir cihaz var mı? Yoksa bu cihaz mı satın alınmalı?
  • Telefonu rootlayıp birçok dahili programı da sildim fakat ram kullanımında öyle beklenildiği gibi bir düşüş yaratmadı. Başka ne yapmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_28

Bu telefonu anneme 2 gün önce satın aldım. Telefonda şebeke sorunu var hangi hattı takarsak takalarım telefon ya çok az çekiyor ya da hiç çekmiyor. Son gelen güncellemeyi de yaptım. İnternetten baktığımda çoğu kişide olan bir sorunmuş bu.

Acaba çözümünü bilen var mı yardımcı olabilir misiniz?

Arkadasa katiliyorum benim sirket telefonu bu model sarj fiyasko 3g acik oldugu surece batarya gozunuzun onunde bitiyor. 2g internetin gunumuzde cok bir degeri kalmadi. Cekim problemi bende de var ve buyuk ihtimal sarji da bu sorun bitiriyor.

Ayrica nasil bir telefondur ki otomatik ışık sensörü yok ekran parlakligini manuel yapiyorum artik biktim yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün güncelleme geldi ama hala 4.2.2

• Ram yetmez oldu. Cihaz çok ağırlaştı. Ne yapmak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu telefonda konuşurken karşıya sesim az gidiyor nasıl arttırabilirim?

Edit: Telefonla konuşurken serçe parmağım mikrofonunu kapatmasından dolayı sesim az gidiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazrfv -- 21 Aralık 2014; 19:02:24 >
  • Galaxy trend pl usta neden led bildirim paneli yokekranda ssıkıntı li bir durum lütfen cevaplayın olması için ne yapmam gerekir

• Bir de el feneri gibi ışığı olsaydı... bence olsaydı iyi olurdu.

• ben telefonu alalı 10 gün oldu.ancak telefonda sonradan farkına vardım batarya şarj seviyesi % 15 ten sonra otomatik olarak % 1 lere düşüyor..

1)sizde de böyle bir durum var mı ..?
    2)servise götürmeli miyim ?
  • BEYLER TELEFONU 2METREDEN BETONA DÜŞÜRDÜM EKRAN KIRILDI DOKUNMATİKTE SIKINTI YOK GARANTİYE VERSEM NE KADAR TUTAR?
    [TELEFONU VATANDAN ALDIM]
  • Trend plus alanlar paraniza gerçekten yazık etmişsiniz.S3 mininin yeni modeli olan i8200den haberiniz yok mu? Teknosa vs bimekslerde var gidin görün ve farkı görün. :)sonra tekrar s3miniden iyi diyebilecekmisiniz bakalim :) Bu telefon sadece s3 mininin i8190 modelini geçiyor oda yazılım ve işlemci bakımından ancak i8200 e birşey deniyorum merak eden özellliklerine baksın
  • Arkadaslar bu telefonda mobil veriyi engellemek istiyorum girilmemesi icin bunu nasil yapabilirim.

• Hala bu telefona Rom yok mu ?
  • musalimx kullanıcısına yanıt
    8gb hafıza 1gb ram Android 4.1 cihaz için 150TL fark vermeyip paramıza yazık ettik haklısın

• Ay oldu yıl oldu hala telefona rom yok

Biri hayrına portlasın şuna bişeyler yav,ben yapacam en sonunda...
  • ufuk 0854 U kullanıcısına yanıt
    Şunu denehttp://www.dosya.tc/server37/ZBatFa/LEDBlinker.rar.html
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.