Şimdi Ara

[ANA KONU] Samsung Galaxy Trend Plus -> GT-S7580 <- (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
8
Favori
104.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildirim ışığı olmadığı için ben şunu kullanıyorum

LEDBlinker Pro_5.8.0.apk
    http://www.dosya.tc/server37/ZBatFa/LEDBlinker.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babunta -- 12 Ocak 2015; 22:34:09 >
  • Trend Plus ta bildirim ışığı olarak Flash yanıp sönüyo ayarlayınca.
  • Çok fazla uygulama program yükleyince kasıyo telefon. Rami yüksek birşey alın derim.
  • Telefonu servise göndereceğim.Telefona farklı rom yükledim..Orjinal rom hangisi sammobile'da ?
  • verdik bakalım siparişi. ilk defa akıllı telefon kullanacağım sayılır. askerde vakit geçirmeme belki yardımcı olur diye aldım. olmazsa olmaz uygulamalar şunlardır diyebileceğiniz önerileriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AND1

verdik bakalım siparişi. ilk defa akıllı telefon kullanacağım sayılır. askerde vakit geçirmeme belki yardımcı olur diye aldım. olmazsa olmaz uygulamalar şunlardır diyebileceğiniz önerileriniz var mı?

Hayırlı olsun. Müzik çalar olarak poweramp kullan çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler @Inverness. Deneyeceğim o programı. Trend plus 32gb hafıza kartlarını destekliyor mu?

Bu kılıf hoşuma gitti ama fazla mı büyük bilemedim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AND1 -- 9 Ekim 2014; 23:46:41 >
  • AND1 A kullanıcısına yanıt
    64 GB'a kadar desteği var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefon online bi oyunda kasıyor.. Ne yapabilirim ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynamak isteyenler bu telefonu almasın. Oyunların çoğunda kasıyor telefon.

• Gece 3 gibi telefonun batarya doluluğu %100 oldu ve şarjdan çıkardım. Öğlen 3 gibi baktığımda batarya komple boşalmıştı. Bu normal mi ya da böyle bir şey mümkün mü? Daha birkaç günlük telefon. :)
    Biraz daha kullan batarya performansının artması lazım.

• Tamamdır belki de cok fazla açık uygulama kalmıştı bilmiyorum. Battery Doctor programından baktığımda full şarjden sonra kalan kullanım süresi 23-24 saat civarı gözüküyor. Umarım zamanla artar biraz daha. Her soruya 3-5 dakika içinde cevap yazıyorsun teşekkürler @TeknoMNST
  • Meraba arkadaşlar bayağı fikir aldım ve galiba fikirle beraber telefonu da alacağım. Nerden almalıyım? daha doğrusu gittigidiyor'dan alsam sıkıntı yaşar mıyım ?
    Her zaman kardeşim.

Bu arada; tüm uygulamalar kısmından gereksiz ve kullanmayacağın uygulamaları devre dışı bırakmanı öneririm.

• otostoplan O kullanıcısına yanıt
    n11.com'da 455 TL ve Vatan Bilgisayar'da 489 TL'ye satılmakta.

• Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz. Ben sıradan bir telefon mağazasından şöyle bir şey aldım 20 liraya... 10 lira da ekran koruyucu için verdim.

• telefona factory reset yapmama rağmen inanılmaz laglar oluyor.Hele şu facebook messenger açılırken ekranın gelmesini beklemek çile resmen ..telefonumda şu uygulamalar yüklü ve ram resimdeki gibi boşaltsamda sonrası gene aynı...

• bu arada 37.16 mb bir güncelleme geldi şuan indirmekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therenos -- 15 Ekim 2014; 17:14:26 >

• @Biutiful telefonu ne kadar süredir kullanıyorsun merak ettim?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.