Şimdi Ara

Playstore'da Yeni İndirimler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      “Civilization V” serisi, “Grand Theft Auto IV: Complete Edition” ve “Max Payne Bundle” gibi oyunların da olduğu 20’ye yakın oyun, %75’e varan indirimlerle Playstore kampanyası dahilinde indirime giriyor.

13 Aralık - 16 Aralık tarihleri arasında ki kampanya dahilinde olan oyunlar şu şekilde;

· Civilization V
    · Civilization V: Gods And Kings
    · Civilization V: Gold Edition
    · Civilization V: Brave New World
    · Civilization V: Cradle of civilization
    · Civilization V: Babylon
    · Cabela's African Adventures 2013
    · Deadpool
    · Fast & Furious: Showdown
    · Singularity
    · The Amazing Spider-Man
    · The Walking Dead: Survival Instinct
    · Tony Hawk Pro Skater HD
    · Transformers: Fall of Cybertron
    · Grand Theft Auto IV: Complete Edition
    · Max Payne Bundle
    · GTA Trilogy

• Güzel indirimler aslında ama TTNet işi bozuyor.
    Bir daha asla kullanmamak dileğiyle...
  • Sizce Gta IV Complete Edition'u almak mantıklımı ? Steamin yılbaşı indirimleri yaklaşıyor orada daha ucuzunu bulabilirmiyiz ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • steamde gta iv complete 7.49 $ oluyor ben oyle almistim.sen bilirsin hangisi isine gelirse.

• evet GTA 4 ü bende o zaman almıştım. Daha doğrusu arkadaş hediye etmişti :D
    Bence steam yılbaşını bekle derim eğerki ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamıyacaksan

• Ben bu playstoredan alışveriş yapamıyorum. Tek kullanımlık şifre hatası falan veriyor neden?
  • Bir gün bölümsonucanavarında steam denen baş belasıyla tanıştım. Sonra da playstore ile... Son darbe de humble bundle ile oldu! İndirimlerde o kadar çok oyun aldım ki daha kurmadığım yirmiden fazla oyunum var. Daha onları oynamadan şimdi de transformers listede öylece duruyor ve sanki diyor ki : Oğlum bak normalde 70-80 tl lik oyunum bu fırsatı kaçırma bir ara kurar oynarsın, bak bu son başka oyun alma!!! Valla parasız adama bir şey diyemem ama bir işi olan insanların bu indirimlere rağmen oyuna para vermenin enayilik olduğunu iddia etmesi çok ayıp :)
  • para kalmadı ne yapsak bankamı soysak bilemedim
  • Max Payne Bundle paketi steam key mi veriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

para kalmadı ne yapsak bankamı soysak bilemedim

TTnet fatura ile 12 Ay Taksitli aL

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Max Payne Bundle paketi steam key mi veriliyor?

Alan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim, bende ona göre satın alacam complete bundle paketini

• İndirimlerin güzelliği firmanın çirkinliğinin gölgesinde kalıyor maalesef. Yaşadığım iki ciddi sorun var ortada ve üçüncüsünü yapmaya hiç niyetim yok.

TAVSİYEM, PLAYSTORE'DAN (KENDİSİ YERLİ İSMİ YERSİZ) BEDAVA DAHİ OYUN DAĞITSA UZAK DURMANIZ.

• Steam yazmıyorsa değildir.Geçen Bioshock İnfinite'ı 18 TL'ye aldım.Gayet güzel indirimler yapılıyor.Deadpool 30 değil 20 TL olsa onuda direk alırdım mesela.Mobil ödemede ekstra ücret alınmıyor.Oyun 20 TL ise 22 TL falan alınıyor.Ama diğer sitelerden 20 TL'lik oyun almaya kalksanız 40 TL alıyorlar.Neymiş operatörlerin koyduğu komisyonmuş.En önemliside ttnet kullanıyorsanız taksitlendirebiliyorsunuz.60 TL'lik oyunu 12 taksit yap her ay 5 TL öde.
    Transformers: Fall of Cybertron'un fiyatı gayet makul.Steam'de indirimsiz 60 dolar oyun.

• Bir tane insanın istediği oyun olmaz mı arkadaş, olmayınca olmuyor işte.

• Grand Theft Auto IV: Complete Edition güzelde 1 hafta sonra steamde 5 dolara alınır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.