Şimdi Ara

Snowdown İkonlarını Kazanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
7
Favori
4.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sizlere daha öncede bahsettiğim Snowdown ikonlarının nasıl kazanılcağı gün yüzüne çıktı.

Snowdown İkonlarını Kazanma Giftwrapped Poro: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız ARAM'da 3 tane oyun kazanmalısınız. Eğer özel oyun kurarsanız galibiyetleriniz sayılmıcak. Normal sıraya girip 3 tane oyunu kazanmalısınız.

Snowdown İkonlarını Kazanma Santa Gragas Cookie: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız Snowdown sırasında bi' arkadaşınıza herhangi bir hediye göndermeniz gerekiyor.

Snowdown İkonlarını Kazanma Bad Gingerbread Veigar: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız herhangi bi' premade maçı galibiyeti ile kazanın. İster 4 arkadaşınla dereceli gir ister 1 arkadaşınla normal oyuna gir. Sadece Özel ve Yapay Zekaya Karşı olan oyunlar sayılmıyor.

Snowdown İkonlarını Kazanma Slay Belle Surprise: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız Snowdown etkinliğine özel yeni çıkan kostümlerde birtane almalı ya da yeniden satışa gelicek kostümlerden birini satın almalısınız.

Snowdown İkonlarını Kazanma Snow Teemo: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız diğer 4 ikonu kazanmalısınız. Bu ikonun gelmesi 3 gün sürebilir.

Not: Bu ikonların hesaplarınıza yüklenmesi biraz zaman alabilir. 6 saat içerisinde hesaplarınıza yüklenicektir. Eğer yüklenmezse, Destek ile iletişime geçin.

Dipnot: Arkadaşlar, etkinlik tam olarak ne zaman başlıcak bi' bilgim yok ama 1 hafta sonra başlıcağını ve 2 hafta etkinliğin sürüceğini düşünüyorum.

Düzeltme için @gokg teşekkür ederim.

Edit: Ben bütün simgeleri almış bulunmaktayım, en geç 1-2 saate geliyorlar endişelenmeyin.

Slay Belle Surprise ikonunun kazanılması için geçerli olucak kostümler;
    Toy Soldier Gangplank • Snowmerdinger • Mistletoe LeBlanc • Festive Maokai • Slay Belle Katarina • Dark Candy Fiddlesticks • Bad Santa Veigar • Snow Day Ziggs • Snow Bunny Nidalee • Workshop Nunu • Happy Elf Teemo • Earnest Elf Tristana • Old Saint Zilean • Re-Gifted Amumu • Santa Gragas • Reindeer Kog’Maw • Candy Cane Miss Fortune • Ragdoll Poppy • Nutcracko • Silent Night Sona • Snowstorm Sivir • Snow Day Singed • Winter Wonder Lulu

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlamutHaremeyn -- 21 Aralık 2013; 10:44:41 >

• hmm basit bence kazanmak
  • Poro simgesini almak için 3 tane üst üste mi kazanmak gerekiyor acaba?
  • basit hepsini alicam galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slay belle iconu için yeniden satışa girecek olan skinlerden kastı nedir?Legacy ler mi yoksa limitedlar mı?
  • @gsliyim
    Konuya ekledim.

@S
    Hayır, sadece 3 maç kazanmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlamutHaremeyn -- 13 Aralık 2013; 14:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

Konuya ekledim.

Teşekkürler.Sivir'i alasım var ama Pax + haydut varken 3. olarak almayayım diyorum
  • gsliyim kullanıcısına yanıt
    Sivir'i seviyosanız alın bence ama PAX kostümü varken gerek yok gibi, ama sınırlı süre satışta olucağı için sonra pişman olabilirsiniz.
    @gsliyim
  • Sevdigim her şeyin skini var zaten kötü durum. Ne kadar sürücek hocam ?
  • poro olani alsam yeter cok hos duruyor ne zamandan itibaren basliyor bu, simdi 3 tane aram kazansam gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 13 Aralık 2013; 14:17:07 >
  • Güzel konu,teşekkürler.
  • @Matematik İçin Doğmuşum
    1 hafta sonra etkinlik başlayacak. Tam olarak bi' bilgim yok ama etkinliğin 2 hafta sürüceğini düşünüyorum.

@Subsie
    Beğendiyseniz ne mutlu bana, ben teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlamutHaremeyn -- 13 Aralık 2013; 14:19:54 >
  • aptal bir satış stratejisi
  • Ben artik su heideye gonderme isini sevmiyorum. Onlarca hediye gonderiyorsun gele gele 1 tane aptal icon geliyor.
  • Aram, 5 Premade tamam.
    Skin olarak Singed'ın skinini alırım.
    İndirimlerden de bir skini hediye ederim.
    5 icon tamamlanır.

Basitmiş bu yılki
  • sen adamsın qnq çok iyi paylaşım devam et.
  • gsliyim kullanıcısına yanıt
    bendede pax ve haydut var ama alıcam galiba bide unavaliable ise kesin alırım
  • yeni skinlerden singed almaya deger bir tek.
  • Sivirin skini hep satısta kalacak mi kapanacak mi bilgisi olan varmı kesin derecede,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene katarina almıştım geçerli mi acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.