Şimdi Ara

Engelsiz Pedal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mimari engeller ve mahalle baskısı! Bu iki kavram hem bisikletçiler hem de engelliler için kabus. Konu engelliler olunca daha da büyük önem kazanıyor. Konuya ilginç bir açıdan yaklaşan "Engelsiz Pedal" projesine bir kulak verin derim ben.

www.engelsizpedal.org

Devasa bir konser, workshoplar, sergiler, film gösterimleri ve fazlası; 26 Aralık Perşembe akşamı, Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde.

https://www.facebook.com/events/575723305831112/?ref_newsfeed_story_type=regular

• okul zamanıma denk geliyor. okuldan sonra klubum var çarşamba günü, katılmaz isem kesinlikle gelirim
  • Dh ailesi olarak buluşup birlikte etkinlik alanına gidilebilir. veya orada birbirimizi tanımak için yakamıza turuncu çiçekler takabiliriz?

https://www.facebook.com/events/561249440625940/?ref_newsfeed_story_type=regular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 18 Aralık 2013; 8:27:33 >
  • Dün akşam Dokuz Eylül Üniversitesi'nde sunumları vardı Engelsiz Pedal'ın. Biz de hem ortak projeler geliştirmek, hem derneğin açılacak olan İzmir şubesi için destek vermek hem de böylesine önemli bir etkinliğe katılıp biz de varız! demek için Dokuz Eylül Üniversitesi Bisiklet Topluluğu(DEBİT) olarak sunuma katıldık.
    Umuyorum büyüyerek devam eder bu proje.
  • Sevgili dostlar,

Engelsiz Pedal Derneği'nin tüm bisikletleri vapur, metro, metrobüs veya marmarayın kesiştiği Kadıköy'de.
    Sarıyerden veya Büyükçekmeceden, İstanbul'un hemen her noktasından tek başına Kadıköy'e ulaşan görme engelliler, birlikte pedal çevirecekleri arkadaşlarıyla buluşarak Kartal'a , Pendik'e Şile'ye hatta İzmit'e pedallıyor. Tabi ilk buluşmalarında caddebostana kadar sürüyorlar, İzmite değil :)

Görme engellilerin bisiklete binmesine aracı olmak isteyenler, engelsizpedal@gmail.com adresinden dernekle iletişime geçebilir.

hatta ben 1 Ağustos salı akşam 20.00'de, Kadıköy moda2 deki çimenlerde buluşarak, hep birlikte tandem bisiklet sürmeyi deneyelim diyorum? Aranızdan istekli olanlar varsa, derneğin tandemlerinden birinin moda sahilde bize tahsis edilmesini sağlayacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 26 Temmuz 2017; 5:46:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.