Nokia lumia alınırmı ?
14 Cevap344 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

19 Mesaj
13 Aralık 2013; 0:23:36 

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Şu an sony ericcson xperia ray kullanıyorum ve aklımda lumia 1020 var etrafımda kime sorsam nokiadan uzak dur değip iphone, lg g2 yada sony z öneriyor.
benim sormak istediğim nokia da sorun çok mu çıkıyo?. formda okuduğum kadarı ile şarj(uçak modunda geçe %20-30 arası şarj gidiyormuş), donma ve titreme (920 ve 925 te genelde titremeler oluyormuş)
android kullanmak istemiyorum. Bu yüzden w8 veya iphone seçicem (market sorun değil fazla uygulama ve oyun oynamam ama internette sörf yaparım (bilgisyara oturduğumda interneti actığımda bir bakmışım 1 saat olmuş öyle internet sitesi gezmişim hiç birşey yapmadan ) lumia 1020 seçmemin amaçı kamerası telefon amacına ulaşmış.
birde any.do uygulamasını kullanıyorum wp8 markette var mı

-

1728 Mesaj
13 Aralık 2013; 1:09:41 

Bende stand by modunda gece %5-6 falan gidiyo şarj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7074 Mesaj
13 Aralık 2013; 1:20:48 

quote:

Orijinalden alıntı: simtoecoten

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Şu an sony ericcson xperia ray kullanıyorum ve aklımda lumia 1020 var etrafımda kime sorsam nokiadan uzak dur değip iphone, lg g2 yada sony z öneriyor.
benim sormak istediğim nokia da sorun çok mu çıkıyo?. formda okuduğum kadarı ile şarj(uçak modunda geçe %20-30 arası şarj gidiyormuş), donma ve titreme (920 ve 925 te genelde titremeler oluyormuş)
android kullanmak istemiyorum. Bu yüzden w8 veya iphone seçicem (market sorun değil fazla uygulama ve oyun oynamam ama internette sörf yaparım (bilgisyara oturduğumda interneti actığımda bir bakmışım 1 saat olmuş öyle internet sitesi gezmişim hiç birşey yapmadan ) lumia 1020 seçmemin amaçı kamerası telefon amacına ulaşmış.
birde any.do uygulamasını kullanıyorum wp8 markette var mı

o % 30 giden arakdaşın telefonda sorun var ve servise verdi telefonu normal değil yani , badtrip nikli arkadaşta da 1020 var ondada 2 - 3 gün gidiyor şarj

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

1830 Mesaj
13 Aralık 2013; 1:24:01 

bilgin olsun bahsettiğin uygulama wp için yok bu arada uçuş modunda %30 şarjı giden telefon servisliktir olmaz, olamaz yani titreme sorununu bazı 920'lerde yaşayanları görüyorum ne yazıkki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 13 Aralık 2013; 1:26:29 >

510 Mesaj
13 Aralık 2013; 9:51:24 

Telefonunu kamera için kullanacaksan 1020 den iyisi yoktur ama bana gelipte instagramda foto paylaşıcam dersen elinden 1020 ni alıp mordora doğru yürümeye başlarım.

1698 Mesaj
13 Aralık 2013; 9:56:06 

%1-2 gidiyor şarj bende sizin telefonlar sorunlu.

GALATASARAY
| The Last Ship | Dominion | The Leftovers | Power | Murder In The First | Sleepy Hollow | Gang Related | Penny Dreadful | Prey | Believe | Hemlock Grove |
| Dracula | The Tomorrow People | MARVEL Agents of S.H.I.E.L.D. | The Blacklist | Elementary | Orphan Black | Helix | Turn | Fargo | Arrow |
| Revolution | Under the Dome | Intelligence | Black Sails | The Originals | Sherlock | True Detective | Vikings | Rizzoli & Isles | Cracked | Endgame |
Lumia 625 Windows Phone 8.1 GDR-1 BETA

299 Mesaj
13 Aralık 2013; 14:01:19 

quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

%1-2 gidiyor şarj bende sizin telefonlar sorunlu.

bendede aksam doldurdum fulledim yatarken cıkrdım şarjı sabah %100 du batarya hiç düşme yok l920 de

1166 Mesaj
13 Aralık 2013; 14:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

bilgin olsun bahsettiğin uygulama wp için yok bu arada uçuş modunda %30 şarjı giden telefon servisliktir olmaz, olamaz yani titreme sorununu bazı 920'lerde yaşayanları görüyorum ne yazıkki.

Titreme sorunu nedir arkadaşım? Neresinde oluyor bu? Bilmediğimden soruyorum 925te falanda oluyor demiş arkadaşta. Bende 925 kullanıyorum. Acaba bende de varda fark etmedim mi?

Nokia Lumia 925
Bose IE2

2.el bölümü kullanıcı ismim esmahir'dir

1698 Mesaj
13 Aralık 2013; 15:03:58 

quote:

Orijinalden alıntı: xxllsc

bendede aksam doldurdum fulledim yatarken cıkrdım şarjı sabah %100 du batarya hiç düşme yok l920 de

Yatmadan hemen önce çekince gitmiyor nerdeyse 1 2 bazen hiç giitmediği oluyor. Rahatım şarj konusunda

GALATASARAY
| The Last Ship | Dominion | The Leftovers | Power | Murder In The First | Sleepy Hollow | Gang Related | Penny Dreadful | Prey | Believe | Hemlock Grove |
| Dracula | The Tomorrow People | MARVEL Agents of S.H.I.E.L.D. | The Blacklist | Elementary | Orphan Black | Helix | Turn | Fargo | Arrow |
| Revolution | Under the Dome | Intelligence | Black Sails | The Originals | Sherlock | True Detective | Vikings | Rizzoli & Isles | Cracked | Endgame |
Lumia 625 Windows Phone 8.1 GDR-1 BETA

1364 Mesaj
13 Aralık 2013; 15:42:47 

L920 bekleme süresi daha uzundur. Yani telefonu mıncıklamadığın zaman sizin de belirttiğiniz gibi nerdeyse hiç yakıt harcamaz.

Bu mesajda bahsedilenler: xxllsc

19 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:23:14 

Daha telefon almadım alacam sorunu çok oluyor mu onu araştırıyorum.
genelde bir ürün almadan önce ürünün sitesindeki teknik sorun kısmındaki forumları okurum.
http://discussions.noki...-Titremesi/td-p/2293151
http://discussions.noki...i%C5%9Flem/td-p/2286769
http://discussions.noki...arj-sorunu/td-p/2110359
http://discussions.noki...ran-sorunu/td-p/2282753
burda okuduğum problemler elektronik aletlerin hepsinde olabilir. Sonuçta insan yapımı
Ama benim merak ettiğim Nokia ların çoğunda oluyor mu? yoksa korkmadan alayım mı?

-

175 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:36:16 

820 almayı düşunuyoM guzel mi kötu mu

1830 Mesaj
13 Aralık 2013; 18:43:37 

quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Titreme sorunu nedir arkadaşım? Neresinde oluyor bu? Bilmediğimden soruyorum 925te falanda oluyor demiş arkadaşta. Bende 925 kullanıyorum. Acaba bende de varda fark etmedim mi?

Hocam bilmiyorum ancak windows phone bolumunde gezinirken goruyorum bu konuyla ilgili başlıklar gugılda aratırsanız bu sorunu yaşayanlar var ben 625 kullanıyorum bende sıkıntı yok.

673 Mesaj
13 Aralık 2013; 19:43:54 

aldıgım gunden beri en ince ayrıntısına kadar hiç bir sorun yaşamadım l920

Rakı

260 Mesaj
13 Aralık 2013; 23:10:42 

1020 belki alınabilir.

Lakin Nokia'da wifi sorunu yaşayan insanlar da var, olumsuzluklar arasına bunu da yaz bence...

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Windows Phone 8 Telefonlar » Nokia » Nokia lumia alınırmı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234