Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.390
Cevap
14
Favori
111.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok haklısın. fakat flash player yüklü tablette 10.3 . ayrıca tabletin sitesinde de flash player desteği var diyor. bu yazıyı yazarken google'ye what is my flash player version yazdım ilk çıkan siteye girdim.Installed Flash Player: None(or Disabled) yazdı. ama Flash player 10.3 demesi lazımdı. neyse ben internetten bi yüklemeyi deneyim. şuan tablette flash player yok.
  • uygulama yüklenmedi diyor reeder'in sitesinden yüklediğim flash player 11.1 apk'sını yüklemeye çalıştığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan97 -- 31 Aralık 2013; 23:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

uygulama yüklenmedi diyor reeder'in sitesinden yüklediğim flash player 11.1 apk'sını yüklemeye çalıştığımda.

hakliyim hocam evet flash player yok yuklenmiyo mesela metronun sitesinden bilet almak istedigimde yuklenmeyen seyler var. tablet bunun haricinde cok guzel sikinti yok :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperfirat A kullanıcısına yanıt
    reeder'ın teknik destek masasına mesaj gönderdim bu flash player hakkında. kendileri en geç 24 saat içerisinde cevaplarız diyorlar fakat dün 21:53 'te mesaj attım hala bir dönüş yok!

EDİT: bugün mesajım cevaplandı tam 15:59 'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan97 -- 2 Ocak 2014; 17:02:53 >
  • Reeder a8i ile real racing 3 oynarken kendini resetledi bunun sebebi ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeaxeL -- 2 Ocak 2014; 10:18:24 >
  • Bunların servisi kim ? Bir sorun oldumu uğraşmayalım sonra
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Ben bir problem yaşamadım şu ana kadar. Bazen geç cevap verebiliyorlar fakat yoğunluklarına verelim diyelim
  • PeaxeL kullanıcısına yanıt
    bende real racing 3 oynadım bu tablette böyle bir sıkıntı olmadı. fakat telefonumda bu sorun nadir oluyor. hatta çok nadir oluyor. eğer sende de çok nadir oluyorsa çok önemli değil fakat sık sık oluyorsa sıkıntı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan97 -- 2 Ocak 2014; 17:04:26 >
  • Bu tableti bimeksten alacaktım . 2 aydır tablet araştırıyorum . Yılbaşı indiriminide kaçırdık Karne tatiline girmeden almaya çalışıcam . Aldığımda isterseniz video çekerim ve yayınlarım .
  • quote:

reeder'ın teknik destek masasına mesaj gönderdim bu flash player hakkında. kendileri en geç 24 saat içerisinde cevaplarız diyorlar fakat dün 21:53 'te mesaj attım hala bir dönüş yok!

peki ne cevap verdiler flash hakkinda hocam bilgi verirsen sevinirim :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: alperfirat

quote:

Merhaba, bende almayı düşünüyorum bu tableti, merak ettim teknik servisin cevabını yazarsanız sevinirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giziro

quote:

Orijinalden alıntı: alperfirat

quote:

Merhaba, bende almayı düşünüyorum bu tableti, merak ettim teknik servisin cevabını yazarsanız sevinirmi.

icinde gomulu oldugunu yazmislar evet var ama 10.3 versiyonu en az 11.1 olmasi lazim ki bizi gotursun.

• arkadaslar reederin teknik servisiyle iletisime gecin. tabletteki surum 10.3 ve bu surum yetmiyo rica edin 11.1 surumunu reeder icin uyarlasinlar. yoksa bzm bu sorunumuz cozulmez.

• 5 gundur reederin teknir destek masasinda surunuyorum fakat hala flash player sorunuma cozum gostermis degiller. Gunde 1 tane mesaj atiyorlar zaten maksimum.
  • quote:

5 gundur reederin teknir destek masasinda surunuyorum fakat hala flash player sorunuma cozum gostermis degiller. Gunde 1 tane mesaj atiyorlar zaten maksimum.

skntili bi marka boyle olacagini bileydm artes q812 alirdim
  • quote:

Böyle saçmalık olamaz. Facebook, twitter ve flash player'i tablete yüklü yapmışlar ama menüde gözükmüyor ve silinmiyor da. mesela google play'den facebook twitter uygulamasını da yükleyemiyorsun çünkü tablette yüklü ama menüden veya herhangi bir yerden facebook uygulamasına giremiyorsun. aynı şekilde flash player de menüde yok ama tablette 10.3 yüklü. 10.3 tabletten silinemediği gibi flash player'in 11.1 sürümünü yükleyemiyorsun çünkü tablette 10.3 var ve bu 10.3'ü başka sürümle değiştiremezsin çünkü bunu silmeye veya değiştirmeye yetkin yok. tek çare tablette yüklü gelen flash player'i bir şekilde silmek ve manual olarak yüklemek.

reeder'ın bir çözüm yolu göstermesini bekliyorum. bunun için reeder'ın teknik desteğine ulaşildiğim tek yer olan reeder sitesinde teknik destek masasına 31.12.2013 21:53'de flash player hakkında ilk mesajı attım. şuan 05.01.2014 ve reeder bana toplamda 3 cevap verdi. ve 3'ü de sonuca ulaştırmayan cevaplar. şuan dördüncü cevabı bekliyorum.5 gün oldu ve hala bir çözüm yok gerçekten ben bu durumdan memnun değilim.

teknik destk cok onemliymis ben burda bunu anladim. alacak insanlar mutlaka teknik destege de baksinlar yoksa herhangi bi eksiklik oldugunda duzeltilmesi icin hic bir sey yapilmaz. ben donanima bakarak aldm keske almasaydim. donanim olarak super ama bir tablwtte flash player olmassa hic bi cacik olmaz o tabltten. flash player onemli olanlar almasin bu tableti. ama oyun olarak guzel tabi. allah reederin servisini islah etsin keske asusun yeni fonepadini alsaydm intel atom 2460 mi ne islemci daha iyi olurdu en azindan iyi destegi var adamlarin. rott atabilirmiyiz bu cihaza burisi onu arastirabilirmi
  • alperfirat A kullanıcısına yanıt
    Ya dur sende hemen bitirdin tableti. Suan sorun flash player. O da halledilmeyecek bir şey değil. Yani sonucta tablet destekliyor. Tablete root atarsak tablette yuklu olan flashi siler yenisini yukleriz sorun hallolur. Ama ben roota girmeden reederin bir cozum gostermesini bekliyorum. O da biraz ugrastircak gibi.
  • quote:

Ya dur sende hemen bitirdin tableti. Suan sorun flash player. O da halledilmeyecek bir şey değil. Yani sonucta tablet destekliyor. Tablete root atarsak tablette yuklu olan flashi siler yenisini yukleriz sorun hallolur. Ama ben roota girmeden reederin bir cozum gostermesini bekliyorum. O da biraz ugrastircak gibi.

Bence bizi baya bi ugrastircak. Ben tableti bitirmedm donanimin cok iyi oldugunu soyledim :-) root atalim olmadi ama nasil becerecez peki bunu ya

• Merhaba. Ben de bir a8i kullanıcısıyım. Tablet çok güzel fakat flash player konusunda aynı sorunu ben de yaşıyorum. Teknik servise detaylı bir şekilde yazdım sorunu fakat anlamamış gibi kendi sitesindeki flash p. 11 versiyonunun linkini vermişler. Yine de indirdim denedim fakat 10.3 versiyonunun üzerine yüklemiyor. Tekrar yazdım, bu sefer de 10.3 versiyonunun linkini vermişler. Yükledim,yükledi. Fakat birşey değişmedi. Tek çare root gibi duruyor.varolan flashı silmemiz lazım galiba, ama uygulamalarda gözükmüyor.
  • Reeder sitesi bana indirim kodu göndermiş fiyatı 499.00 TL idi orda şimdi kodu girince 439 TL oldu, ama bu flas sorunu yüzünden şuan almaktan vazgeçtim nerdeyse alıyordum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.