Şimdi Ara

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
192
Favori
69.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1956 Chrysler Norseman Ghia. Chrysler tasarımı, Ghia tarafından hayata geçirildi. 1956 yılında yapılan tek örnek New York otomobil fuarına yetiştirilmek için Andrea Doria isimli Transatlantik ile yola çıktı. andrea Doria New York açıklarında başka bir gemiyle çarpışarak battı ve Norseman projesi sonlandırıldı. 1995 yılında gemiye ulaşıldığında norseman'in ellenmeyecek kadar bittiği görüldü.

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.

• Alman otomobil üreticisi Volkswagen'in 1938-2003 'e kadar ürettiği ekonomik otomobil modeli beetle 21,5 milyondan fazla (21.529.464. adet) satılan dünyanın en çok satan modelidir.

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 26 Ekim 2015; 15:52:52 >

• bir delorean limuzin geçmiş,gelecek yolcusu kalmasın doktor acele etmemizi söylüyor :)

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 20 Temmuz 2014; 22:50:43 >

• 1974 Vanguard Citicar - Dünyanın gerçek manada seri üretilmiş ilk elektrikli otomobili.

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 26 Ekim 2015; 18:51:18 >

• Konu çok iyiymiş favoriye aldım
  • dostum zamanında balon tabir edilen araçlar vardı
    bmw bile üretmişti paylaşırsan seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

1961 Buick Cocktail Hour Edition arkaya dönebilen koltuk.

avatarı (ç)almak istiyorum .. izin verirmisin hocam ?

gradne punto aracımın sağ ön yolcu koltuğunu tıpkı burdaki gibi yapmak istedim ama olmadı maalesef. :(

• Corvette Station Wagon

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 26 Ekim 2015; 18:53:35 >

• Emeğinize sağlık çok hoş bir konu olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim emekleriniz için.okurken çok keyif aldım
  • çok teşekkürler konu süper şaşırarak okudum güzel özellikler ilginçlikler var
  • Cok guzel bir konu, tesekkurler.

• Cok guzel bir konu, tesekkurler.

• niirvana kullanıcısına yanıt
    Eskiden ana kavşaklarda böyle trafik polisleri vardı hep, el kol hareketleriyle trafiğe yön verirlerdi çok iyi hatırlıyorum.
  • quote:

corvette station wagon.

çok güzelmiş bir zamanlar

•  Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.

bu da dünyanın en küçüğüdür herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

dostum zamanında balon tabir edilen araçlar vardı
    bmw bile üretmişti paylaşırsan seviniriz.

Selam hocam balon diye tabir ettiğiniz araç sanırım bmw isetta.türkiyede bir tane samsunda var durumu çok kötü maalesef. samsundaki
    buda yurt dışından durumu daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 28 Şubat 2014; 14:56:49 >

• Güzel konu olmuş sıkılmadan okudum
  • quote:

araç türkiye de arkadaşlar 51 mercury 7 litreden büyük bir motora sahip yakıt sarfiyatı çok fazla bir araç her baba yiğidin süreceği bir araç değil.

Araç Tarhan Telli'ye ait diye biliyorum.TT Motorun sahibi ve Made İn Türkiye damgalı Chopper motor üretiyor diye biliyorum.

• quote:

1959 model impala amerikan araci. Bu araci dizayn eden amerkalinin,japon sevgilisi 1959 da trafik kazasinda hayatini kaybetmistir. Amerikali sevgilisini unutmamak icin bu aracin arkadan görünümünü sevgilisinin kaşlari ve gözlerine benzeterek o seneyi hatirlacak bir eşsiz bir gorunum yaratmistir

Sevgilisi tek kaş mıymış?
    Şaka bir yana, hastası olduğum efsane otomobilin böyle bir hikayesi olduğunu bilmiyordum. Hayranlığım bir derece daha arttı. Bu arada konu çok güzel hocam devamını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -epica- -- 10 Şubat 2014; 8:11:55 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.