Şimdi Ara

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
192
Favori
69.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel özellikler varmış gerçekten. Tasarımlarıda çok sıra dışı müthiş gözüküyor.
  • Guzel konu. Takip..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindirik

Çok güzeller ya. Zaten böyle araçların ele alındığı belgeselleri seyretmek de beni çok eğlendiriyor. Adamlar zamanında neler düşünmüş, neler tasarlamış. Bugün, ogünkü tasarım kafaları yok sanki. Ağzım açık kaldı. Keşke öyle arabamız olsa

Biliyorsanız o belgesellere örnek verebilir misiniz? Bulup izleyeyim :)

• 4 kapılı convertible ve direksiz sw muhteşem..
  • Gerçekten son zamanlarda gördüğüm en iyi konulardan biri. Emeğinize sağlık..
  • Güzel konu teşekkürler bulunsun.
  • Bir solukta okudum muhteşem paylaşım eline sağlık.
  • Eline saglik. Aklima takilan bi konu var. Bu ters acilan kapilara neden 'İntihar Kapisi' deniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Eline saglik. Aklima takilan bi konu var. Bu ters acilan kapilara neden 'İntihar Kapisi' deniyor?

Diğer araçlara göre tersten açılan kapılar açıldığında çok büyük bir alan oluyor kişi tamamen yol ile karşı karşıya geliyor atladıktan kurtulma riski çok düşük. Bir uçurum gibi düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Eline saglik. Aklima takilan bi konu var. Bu ters acilan kapilara neden 'İntihar Kapisi' deniyor?

Diğer araçlara göre tersten açılan kapılar açıldığında çok büyük bir alan oluyor kişi tamamen yol ile karşı karşıya geliyor atladıktan kurtulma riski çok düşük. Bir uçurum gibi düşün.

Anladim simdi. Tesekkurler. :)

• Bu konuda olduğu gibi forumda bu kadar emek harcanarak açılmış konuların "konu dışı olarak nitelendirilmesi uygulaması"nın değiştirilmesinin üst yönetimle görüşülmesini ve bu uygulamaya son verilmesini yöneticilerimizden talep ediyorum.

Kaldı ki emek harcanması dışında otomobillerle ilgili bu tür "bilgilendirici paylaşımların" "geyik paylaşımlardan" ayrılması gerektiğini düşünüyorum ama içinde resim-fotoğraf barındığı için genel uygulamaya kurban gidiyor işte.

Kolay gelsin.

niirvana arkadaşım eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Bu konuda olduğu gibi forumda bu kadar emek harcanarak açılmış konuların "konu dışı olarak nitelendirilmesi uygulaması"nın değiştirilmesinin üst yönetimle görüşülmesini ve bu uygulamaya son verilmesini yöneticilerimizden talep ediyorum.

Kaldı ki emek harcanması dışında otomobillerle ilgili bu tür "bilgilendirici paylaşımların" "geyik paylaşımlardan" ayrılması gerektiğini düşünüyorum ama içinde resim-fotoğraf barındığı için genel uygulamaya kurban gidiyor işte.

Kolay gelsin.

yorumunuz için çok teşekkürler. otomobil genele açacaktım ama bazı arkadaşlar post kasıyor vs yorumları oluyor o yüzden motorlu araçlar konu dışına açtım.

• quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Bu konuda olduğu gibi forumda bu kadar emek harcanarak açılmış konuların "konu dışı olarak nitelendirilmesi uygulaması"nın değiştirilmesinin üst yönetimle görüşülmesini ve bu uygulamaya son verilmesini yöneticilerimizden talep ediyorum.

Kolay gelsin.

yorumunuz için çok teşekkürler. otomobil genele açacaktım ama bazı arkadaşlar post kasıyor vs yorumları oluyor o yüzden motorlu araçlar konu dışına açtım.

Keşke herkes böyle post kassa valla.

Selamlar.

• hazır lincoln continental konuşurken bir özelliğini daha söyleyeyim.
    lincoln continental ön tamponunda bulunan fotosel sayesinde karşıdan gelen uzun huzmeyi algılayıp derhal kendi huzmeniz kısa huzmeye geçirirmiş.

Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri.
  • uzun zamandır kullanıcı girişi yapmadan konulara göz gezdiriyordum ama bu konuya yazmadan dayanamazdım. Ellerinize saglık çok güzel bi konu olmuş
  • Forumun uzun zamandır aç olduğu kaliteli bir konu olmuş,ellerinize sağlık hocam.
  • yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.
  • devamı gelir inşallah.
  • Eline sağlık,çok güzel olmuş.
    Bende internette bunu buldum:
    http://www.zaplat.com/video/arac_videolari/140355/Dunyanin_En_Ilginc_Klasik_Arabalari Gayet ilginç
  • merhaba konu çok güzel olmuş devamını merakla bekliyorum elinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.