Şimdi Ara

Android 4.4.2 güncellemesi Nexus cihazları için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android 4.4.2 güncellemesi Nexus cihazları için yayınlandı

Android 4.4.1 güncellemesini henüz Nexus cihazları için yayınlayan Google, kısa süre içerisinde 4.4.2 güncellemesini yayına soktu.

Cihaza göre 39.3MB-54MB arasında değişen boyutlara sahip olan güncelleme tüm Nexus cihazları için yayınlanmış durumda. 4.4.1 güncellemesinde ortaya çıkan bazı sorunlar nedeniyle Google'ın kısa sürede yeni güncellemeyi yayınladığı belirtiliyor.

Henüz 4.4.1 güncellemesine geçmeyen Nexus cihazları böylece 4.4.2 sürümüne doğrudan yükseltilebilecek.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/New-Android-4.4.2-update-starts-rolling-over-the-air-for-Nexus-devices_id50181#4-

• Google, Galaxy Nexus için de 4.4 vermeliydi büyük ayıp etti Galaxy Nexus sahiplerine.. Ki bundan sonra Nexus cihaz alacak kişi tekrar bir düşünecektir millet güncelleme garantisi için alıyor sonuçta bu cihazları..
  • Nexus 7 tabletim aldı güncellemeyi donma sorunları giderilmiş c2 de 56 sohbette donmuyor artık chrome :')

• 1 ayda 2 güncelleme aldı , 4.4 sürümü demekki bu sürüm oldukça sorunlu , zaten androidin her tarafı sorunlıu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webdh

1 ayda 2 güncelleme aldı , 4.4 sürümü demekki bu sürüm oldukça sorunlu , zaten androidin her tarafı sorunlıu

Ios 7'de ciktigi günden sonra güncelleme alıp durdu.Her işletim sistemi bir sonraki sürüme kadar guncelleme almaya devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N4' ART (dalvik yerine ) iyileşme var deniliyor. Kit kat 4.4 le gelen hatalar düzenlenmiş ve özellikle LG N5' e destek artmış (Tr da olmayan cihaz )

LG N4 için kamera/gpu/tam ekran kullanım ve TEST lerde iyileşme , son kullanıcı için yıllardır olan YENİLİKLER maalesef yok !!!

• ilerleme devam ediyor

android cephesinde olumlu gelişmeler var özellikle art cahillere kapak olacak özelliklerle geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

ilerleme devam ediyor

android cephesinde olumlu gelişmeler var özellikle art cahillere kapak olacak özelliklerle geliyor

+1

• çöp

• Yav yapmayin forumda o kadar yazdik googlein neden guncelleme vermedigini. Daha yazmicam yazmaktan sıkıldım ama sunu bil yeter hepsi samsungun suçu

• webdh kullanıcısına yanıt
    iPodumu ios 7 ye güncelledim. Şu an 7.0.4 yani 4. güncelleme geldi. Üstelik apple kapalı ekosisteminde durum bu. Android ise envai çeşit telefona yüklü ve henüz 2 güncelleme aldı. Güncelleme neden gelir, sorun varsa. Bir sorun varsa güncelleme hızlı geliyor mu bu önemli. İkisi de ciddi sorunlarda anında güncelleme yayınlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

Google, Galaxy Nexus için de 4.4 vermeliydi büyük ayıp etti Galaxy Nexus sahiplerine.. Ki bundan sonra Nexus cihaz alacak kişi tekrar bir düşünecektir millet güncelleme garantisi için alıyor sonuçta bu cihazları..

galaxy nexusun çipset firması TI patladı sonuç olarak driver desteğide kesildi, driver desteği kesilince güncellemede de sıkıntı çıktı yoksa 512 mb ramli cihazlarda da akıcı calısacagını belirten google, galaxy nexusa da güncelleme verirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Google, Galaxy Nexus için de 4.4 vermeliydi büyük ayıp etti Galaxy Nexus sahiplerine.. Ki bundan sonra Nexus cihaz alacak kişi tekrar bir düşünecektir millet güncelleme garantisi için alıyor sonuçta bu cihazları..

galaxy nexusun çipset firması TI patladı sonuç olarak driver desteğide kesildi, driver desteği kesilince güncellemede de sıkıntı çıktı yoksa 512 mb ramli cihazlarda da akıcı calısacagını belirten google, galaxy nexusa da güncelleme verirdi

Bu bir bahane değil , işletim sistemini eski driver lara göre uyarlayabilirdi.4.3 çalıştıran telefon 4.4 sürümünüde çalıştırırdı. Arada devasa farklar yok.
    İllaki son sürüm driver olması gerekmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar iii gunler.? nexus 7 ye 4.4.2 guncelleme sonrasi gmail de e fatura ozeti ön izlemesi yap dedigimde bos bi ekran çıkıyor. ? E fatura ozetine bakamiyorum.? Varmi bu sorunu olan.?

• quote:

Hepsi bahane sayın çok bilmiş cahiller

Ek: Tek sebep 18 aylık güncelleme döneminin dışında kalıyor olması.

Öyle olsa 4.3'ü de almazdı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 12 Aralık 2013; 13:19:42 >
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    Diyorum ya 4.4 vermemkle ayıp etti 4.3 verdiğinde 18 aylık sınır doldu bu son güncelleme demesi lazımdı yada dedi ben görmedim
  • devlet meselesi oldu bu güncelleme olayıda
  • Telefonumda 4.1.2 yuklu; hic guncelleme gelmese umrumda olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.