Şimdi Ara

SAUNA BELT İŞE YARIYOR MU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
28.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bölgesel yağ yakma için SAUNA BELT in işe yaradığı söyleniyor sizce işe yarıyor mu bi bilginiz var mı ?

Teşekkürler.

• Aman diyim skaın alma.....ablam aldı hiç bi işe yaramadı+vucudunu yaktı
  • Walla Ben ilk Çıktığında Onu 135 YTL ye aldım ama benim salak kardeşim kablosunu kopardı ben bi yere gitmiştim babam kullanmıs 1 - 2 kere vücudunu yakmış zaten hep kardeşimde kablosunu koparmıs bende bi daha almadım ama içimde kaldı şimdi almak istiom belki işe yarar yaw
  • yaramaz çünkü karın bölgesindeki yağı karın kaslarını çalıştırarak yok edemzsin. karın kaslarını çalıştırarak güçlü karın kasları elde edersin sadece. yağ eritmek için kardiyovasküler hareket gerekir (yürümek koşmak bisiklete binmek gibi)ve bu hareketleri yapmaya başladıktan 40-45 dakika sonrasinda vucuttaki depolanmış yağ yakılmaya başlanır.
  • Yani İlla koşacam başka çaresi yok ha
  • yapması kolay yıkması zor olan tek şey

vücut yağları
  • KARDEŞ BİZDEDE VAR AMA DÜZENLİ KULLANILMASI GEREKİYO FAZLA ISI AÇMADAN AZ ISIDAN ÇOK ISIYA DOĞRU BİRDEN AÇILIRSA YANIKLARA BİLE NEDEN OLABİLİR HERKEZDE İŞE YARAYAMAYABİLİR BU NORMAL.
  • sahanda yumurta yapıyosunuz
    sıcaklıkla yağ erir mi hiç
    margarin değil ki kardeşim bu

böyle ürünlerin yasaklanması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk

sahanda yumurta yapıyosunuz
    sıcaklıkla yağ erir mi hiç
    margarin değil ki kardeşim bu

böyle ürünlerin yasaklanması lazım

Bence de, tüketiciyi kandırıyorlar!
    yok AB body şeypır, yok sauna etkili pır pır...
    Yalan hepsi.
  • denendim. KESİNLİKLE İŞE YARAMIYOR
  • BENCE BİR BİSİKLET AL ! DAHA ÇOK İŞİNE YARAR. EVDE ÇALIŞACAKSAN İLLAKİ BİR EV BİSİKLETİ ŞART. O ÜRÜNLERİ DENEMEYİN BİLE.
  • bende denedim bir işe yaramıyor sakın almayın
  • Evde koşu bandı var ama koşuyorum koşuyorum yorulmuyorum ya normalde 10dk koşsam çok terlerim bunda 30dk koşuyorum tık yok
  • bu cihazlar işi yaramadıgı gibi yanıklaraa ve böbrekleri ısıtarak zarar verebilir.
  • Çok işe yarıyo takıyosun 30 dakika sonra 3 cm incelmiş oluyosun sonra 2 bardak su içip bi daha ölçüyosun...
  • 5'i bir yerde adlı çayı öneririm.
    Malzemeler:
    Mate Çayı
    Biberiye
    Funda yaprağı
    Kekik
    Yeşil Çay
    Malzemeler sizi uzun süre idare ediyor. 10 lira falan. Bulması zor değil. Metabolizmayı hızlandırıyor. Bu yüzden çok çişi geliyor insanın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

5'i bir yerde adlı çayı öneririm.
    Malzemeler:
    Mate Çayı
    Biberiye
    Funda yaprağı
    Kekik
    Yeşil Çay
    Malzemeler sizi uzun süre idare ediyor. 10 lira falan. Bulması zor değil. Metabolizmayı hızlandırıyor. Bu yüzden çok çişi geliyor insanın.

çok çişe gitmek işe yarıyorsa ben bu çay olmadan da 2 saatte bir gidiyorum wcye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALPEREN A.

quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

5'i bir yerde adlı çayı öneririm.
    Malzemeler:
    Mate Çayı
    Biberiye
    Funda yaprağı
    Kekik
    Yeşil Çay

çok çişe gitmek işe yarıyorsa ben bu çay olmadan da 2 saatte bir gidiyorum wcye.

Hacım işe yarayan çok çişe gitmek değil. Metabolizma hızlanması. Ayrıca ben çayı içince 30 dakikada bir gidiyorum.

• spor yapmaktan başka adam gibi çare yok.böyle aletlere güvenmeyin aman sağlığınızdan da olursunuz sonra.
    dengeli beslen
    dengeli spor yap
    bol su iç
  • Boğazından keseceksin. Spor yapacaksın.
    Daha ne diye macera aramaya çalışıyorsunuz
    Genç adamlarsınız niye böle şeylere medet umuyorsunuz çok mu zor spor yapmak. Bi de delikanlı adam olcaksınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.