Şimdi Ara

Uygulama Rehberi-4: Sizleri için 5 Android oyununu değerlendiriyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama Rehberi serimizin bu bölümünde sizler için birbirinden farklı 5 Android oyununu inceliyoruz. Bu bölümümüzde Angry Birds Go,Jelly Band, Zombie Gunship, Hill of Glory ve Hunger Games Chasing Fire sizleri bekliyor

• hill climb racing ve traffic racer yuzunden pc de oyunu biraktım telefon da oyun oynamaya basladım

• keskin53 K kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, mesela hill climp racing bağımlısı oldu şu sıralar. Bilgisayardaki bf3, rome 2, assassins creed Iv, nfs rivals vb. oyunlardan daha zevkli ve eğlenceli geliyor
  • Özlemişim Kaan abinin uygulama haberi sunmasını

• Google Play Store'de neden Angry Bird Go yok :S

• quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Google Play Store'de neden Angry Bird Go yok :S

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsgo

Telefonun desteklemiyor olabilir tel.'den arama yaptıysan
  • angry birds go gerçekten çok keyifsiz bi oyun hiç olmamış herşey para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefondan girmedim ama bulamamıştım teşekkür ederim indiriyorum şuan sayende :)
  • koşu oyunu sevenlere sonic dash öneririm. baya eğlenceli ve grafikler çevre daha doyurucu.

• Uygulama Haber'i istiyoruz!
  • "Merhaba, Ben Kaan Arlı" yı ne kadarda özlemişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quartx -- 12 Aralık 2013; 12:37:51 >
  • Imceleme icin tesekkurler bir daha ki incelemenizde ekran parlakliginizi yukseltmeniz daha iyi olur sanirim :)

• Oyun bahane Htc şahane.

• Tekrar söylüyorum tanıttığınız uygulamaların linklerini de koyun. İlla herkes tek tek kopyala yapıştırla google play'de arama mı yapsın?
  • Bir inceleme yapıyorsunuz. İyi güzel. Geçen incelemede Kaan bir klavye incelediğini söyledi. Klavyenin adını anlayabilene aşkolsun.
    Bu sefer iyi yapmışsınız ve incelenenlerin adını yazmışsınız da.

Madem o kadar uğraşıyorsunuz, bazı arkadaşlar markette aratınca bir sürü başka başka şeyler çıkabiliyor.

Linklerini verin de bari tam olsun. Yalan yanlış şeyleri indirip yüklemesin kimse...

• angry birds go yu yukledim. baya da oynadim ama sorun su arac modofoyesi filan oluyor da. bi sure sonra oyunu oynatmiyor. su kadar dakka bekleyin diyor. ayrica modellemesi guzel olan araclar alinamiyor. hadi araci gectim. para verip alsin. ben oburuyle belese takilayim ama o sure olayini cozemedim. bi.kusin 5 tane mi ne yaris hakki var 5 dolinca bekletiyo. bolum ilerleyince yeni kuslar geliyo onlar da da 5 6 hak var kus degistirip 15 20 yaris yapiliabilir. ama yarislar kisa surdugunden hemen bitiyo bi yaris 1 dk anca suruyordur zaten. yani zevkli ama bu strateji biktiriyo oyuncuyu.

• Imceleme icin tesekkurler bir daha ki incelemenizde ekran parlakliginizi yukseltmeniz daha iyi olur sanirim :)

• Clash of Clans :)

• Allahın aşkına uygulama ve oyunlar için tanıtım sırasına göre konunun altında play linklerini verin.

• Daha mobil olarak bağımlılk yapıcı bağlayıcı bir youna rastlamadım. Yüzeysel hepsi. PC nin yanında çok yavan kalıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.