Şimdi Ara

Mac sistemlerden akıllı televizyona veri aktarmı için yeni uygulama: Smart TV Share

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mac sistemlerden akıllı televizyona veri aktarmı için yeni uygulama: Smart TV Share

OSX 10.8 ve üzeri 64-bit işlemcili sistemler için BEWHERE PROJECTS adlı geliştirici tarafından hazırlanan güncel uygulamalardan Smart TV Share, Mac sistemler ile akıllı televizyonlar arasında basit bir etkileşim kuruyor.

Wi-Fi kablosuz bağlantı teknolojisine sahip akıllı televizyonlara UPNP / DLNA desteğiyle herhangi bir kablo ya da özel ayara ihtiyaç duymadan video ve fotoğraf aktarımı yapabilen Smart TV Share, marka tarafında ise Sony, LG, Samsung, Philips ve Panasonic gibi popüler isimlere destek veriyor. Uygulama aynı zamanda gönderilen içeriğin çözünürlüğünün ayarlanmasına da izin veriyor.

Ücretsiz olarak sunulan Smart TV Share uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://itunes.apple.com/tr/app/id774943227?mt=12

• Keşke Apple TV almadan görseydim bunu Gerçi Apple TV'nin bir kaç artısı daha var ama olsun

Edit: Daha doğrusu ben Apple TV almadan önce çıksaydı keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 11 Aralık 2013; 16:33:04 >
  • Çakılıyor
  • hayatımda adam gibi çalışan bir dlna uygulaması göremedim henüz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.