Şimdi Ara

Goonet sınırsız internet 24mbit 60&16 mbit 59tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
8.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Site Güncel değildir Bu konu Hergün Güncellenmektedir.

Merhabalar Ben Furkan

Daha önceki konumun kapatılması nedeniyle yeni bir konu açıp GOONET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş nin internet paketlerini ve kampanyalarını tanıtacağım.

www.goonet.com.tr

Firma çok büyük bir firma olmadığı için Vae olarak Antalya, Burdur, karaman, konya,isparta,izmir,aydın,muğla,denizli,manisa,uşak ve İstanbul illerindeki fiyatlarla geri kalan illerdeki fiyatlar farklılık göstermektedir.

Tüm Türkiyede hizmet vardır.
    Resim1:Antalya, Burdur, karaman, konya,isparta,izmir,aydın,muğla,denizli,manisa,uşak ve istanbul.
    Resim2:Geri kalan bütün illerdeki fiyat listesidir.
    Yukarda görmüş oldugunuz fiyatlar taahütsüz aylık erişim ücretleridir.
    Not1:Yeni abone olacaklarda 36tl baglantı ücreti.8tl damga vergisi 1 defaya mahsus ilk faturada tahsil edilir.
    Not2:Adsl kullanıcısı iseniz ve bize transfer olduysanız 36tl baglantı ücreti ödemezsiniz.
    Not3:Aboneler adsl kullanıcısı olup vdsl teknolojisine geçiş istediklerinde 30tl vdsl devre hazırlama ücreti alınır(1 defaya mahsus).
    Not4:Resimlerdede görüldüğü üzre ADSL baglantılarının Upload hızları e'kadar ifadeli paketlerde 800kbit.Full sınırsız adsl paketlerinde 1024kbittir.Vdsl ve fiber bağlantılarının ki ise 2048 kbittir.
    Not5:Tum turkiyede hizmet vardir.

[size=3]En çok tercih edilen Paketler

1)8mbite kadar limitsiz (75gb AKN) 49tl
    2)16mbite kadar limitsiz (75gb AKN)59tl
    3)32 mbit limitsiz(AKN siz ) 159 tl (vdsl2 paketidir.)

Geçerli Kampanyalar

Antalya, Burdur, karaman, konya,isparta,izmir,aydın,muğla,denizli,manisa,uşak illerinde geçerli Geçerli Kampanyalar
    8mbite kadar limitsiz(50gb AKN) li sınırsız paket=39,90 tl(ev telefonunuz varsa)
    8mbite kadar limitsiz(50gb AKN) li sınırsız paket+yalın internet+ADSL Modem dahil 59,90 tldir.

Diğer Kampanyalar
    16mbite kadar limitsiz(75gb AKN) li sınırsız paket=49,90 tl(ev telefonunuz varsa) Yeni kampanya(Antalya, Burdur, karaman, konya,isparta,izmir,aydın,muğla,denizli,manisa,uşak illerinde geçerli değildir.)

Not:Kampanyalar 12 ay taahütlüdür.

Firmamızda başvurular e-posta ilede alınabilmektedir.
    Gerekli basvuru evraklarını mail adresime gönderip internet basvurusunda bulunabilir.Görüş Öneri ve kampanya fikirleri hakkında yardımcı olabilirsiniz.
    Kendimden bahsetmek gerekirse ogrenciyim kocaeli universtesi sivil Havacılık okuyorum.Harc oduyorum ve masrafli oluyorum.aileme destek amacli bu isi yapmaktayim.

fakbekmez94@gmail.com
    Sürekli Güncel tutacağım konuyu.Sormak istediklerinizi özelden değilde daha çok konu altından sorarsanız sizin merak ettiklerinizi diğer arkadaslarda ögrenmiş bilgilenmiş olurlar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faststyla94 -- 9 Kasım 2014; 2:08:20 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ankara'da olsaydınız sizden alırdım. Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Ankara'da olsaydınız sizden alırdım. Bilgi için teşekkürler.

Ankarada olmam gerekmiyor ki mail ile iletiyorsunuz evrakları,ayrıca ankaradan müşterilrim var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: faststyla94

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Ankara'da olsaydınız sizden alırdım. Bilgi için teşekkürler.

Ankarada olmam gerekmiyor ki mail ile iletiyorsunuz evrakları,ayrıca ankaradan müşterilrim var :)

Anlat bakıyım bi' hangi yolları izlemem gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi paketi düşündünüz?

• bu download - upload hızları telekomun verdiği hızlar doğrumudur. goonet herhangi bir müdahale yapamıyor herhalde. upload hızları yüksek olaydı iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_ress

bu download - upload hızları telekomun verdiği hızlar doğrumudur. goonet herhangi bir müdahale yapamıyor herhalde. upload hızları yüksek olaydı iyi olurdu.

Sonuçta bütün firmalar aynı paketlere tabi telekom altyapısı kullanan firmalarda aynı hızlar mevcut keşke daha fazla olsada upload strem sektörü falan gelişse

• Taahutsuz olayı var mı? Hazirana kadar kullanıp istediğimiz zaman sorunsuz iptal edebilecegimiz bir internet arıyoruz ama hep taahhütlü internetler..

• quote:

Orijinalden alıntı: folikür

Taahutsuz olayı var mı? Hazirana kadar kullanıp istediğimiz zaman sorunsuz iptal edebilecegimiz bir internet arıyoruz ama hep taahhütlü internetler..

39,90 ve 59,90 dısındaki fiyatlar taahütsüz liste fiyatlarıdır.hazirana kadar kullanırsınız sonra kapattırırsınız taahüt cezası gibi uygulamalar olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faststyla94 -- 2 Ocak 2014; 7:37:14 >

• 32 mbps hızdan yararlanmak için nasıl kablo kullanabiliriz. Bunu sormamın nedeni ince telefon kablosuda var, bu kabloların daha kalın olanlarıda. İnce kablolardaki yüksek hızın bağlantıda kesintilere neden olduğu söyleniyor?? ne kadar doğru bilemiyorum artık. Ayrıca Ordu ilinde hizmet veriyor musunuz? son olarak adsl2 abonesiyim 32 mbps sınırsız paket fiyatı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tranceturkey -- 10 Ocak 2014; 0:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tranceturkey

32 mbps hızdan yararlanmak için nasıl kablo kullanabiliriz. Bunu sormamın nedeni ince telefon kablosuda var, bu kabloların daha kalın olanlarıda. İnce kablolardaki yüksek hızın bağlantıda kesintilere neden olduğu söyleniyor?? ne kadar doğru bilemiyorum artık. Ayrıca Ordu ilinde hizmet veriyor musunuz? son olarak adsl2 abonesiyim 32 mbps sınırsız paket fiyatı nedir?

Normal telefon kablosuyla 32 mbit alabilirsiniz.Elektrik kablosuyla sorun yasarsınız sadece.Yalnızca Ordu ilinde değil tüm Türkiyede hizmet var.
    Özel mesajla sabit telefon numarası yazarsanız 32 mbit destekliyormu diye kontrol edebilirim.

32 mbit internetin fiyatı 159tl dir

• bolu merkezdeyim. Internet baglatmayi dusunuyorum ve aradiklarim sunlar:
    *sinirsiz kota,
    *en az 3 mb hiz,
    *taahhut olmasin,
    *yalin internet kullanacagim ama aylik sabit ucret odemek istemiyorum.
    Bunlari karsilayan bir paket var mi?varsa fiyati nedir?mobilden girdigim detaylara bakamiyorum.
    Bu arada son madde esnektir.yalin internet icin odedigim ucret+net paket fiyati ucuz olursa sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfbkrcn

bolu merkezdeyim. Internet baglatmayi dusunuyorum ve aradiklarim sunlar:
    *sinirsiz kota,
    *en az 3 mb hiz,
    *taahhut olmasin,
    *yalin internet kullanacagim ama aylik sabit ucret odemek istemiyorum.
    Bunlari karsilayan bir paket var mi?varsa fiyati nedir?mobilden girdigim detaylara bakamiyorum.
    Bu arada son madde esnektir.yalin internet icin odedigim ucret+net paket fiyati ucuz olursa sorun olmaz.

Boluda alabilceğiniz hizmet

49.90+17.25(ev telefonu faturası)

seklinde olur taahütsüz

• vdsl2 32mbit aknsiz 159tl yazmışsınız fakat sitenizde 179tl gözüküyor.

yer istanbul kadıköy
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilinmiyorki

vdsl2 32mbit aknsiz 159tl yazmışsınız fakat sitenizde 179tl gözüküyor.

yer istanbul kadıköy

Kendi fiyat listem gecerli.en büyük bayi oldugum içi bana özel indirimler var

• anladım şimdi.

peki fiber limitsiz paket fiyatlarını da söyler misiniz? yani hem aknsiz hem limitsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilinmiyorki

anladım şimdi.

peki fiber limitsiz paket fiyatlarını da söyler misiniz? yani hem aknsiz hem limitsiz

http://u1312.hizliresim.com/1j/s/vv1c7.bmp

resimde her hızın akn li aknsiz versiyonlarının fiyat listesine ulasabilirsiniz.

• Fiyatlar hiç uygun gelmedi. TTNet'den farkını göremedimhttp://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet burada ki fiyatlar daha uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hitokiri-

Fiyatlar hiç uygun gelmedi. TTNet'den farkını göremedimhttp://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet burada ki fiyatlar daha uygun.

Önerileriniz varsa eleştirilerinize açığım

• Yüksek hız kotasız (AKN olmayacak gerçek limitsiz.) internet teklifleriniz olursa herkes tercih eder. Eğer bunu sağlayamıyorsanız en azından piyasa da teklif edilen fiyatlardan 5-10 tl daha düşük vererek ilgi çekebilirsiniz. Şimdi sunduğunuz tekliflere baktım diğer ISS'lerden bir farkını göremedim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.