Şimdi Ara

LG G Pad 8.3, Google'ın Play Edition serisi ilk tablet bilgisayarı oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Pad 8.3, Google'ın Play Edition serisi ilk tablet bilgisayarı oldu

LG'nin iddialı tablet bilgisayarı G Pad 8.3, kendi sınıfında Google Play Edition serisi ilk cihaz olmayı başardı. Bilindiği üzere Google, kendi markasını taşıyan Nexus serisi cihazlarına ek olarak Play Edition serisi altında "saf" Android deneyimi vaad eden cihazlar da sunuyor. Galaxy S4 ve HTC One'ın Play Edition versiyonları ile bu girişimini başlatan Google, seriye tablet bilgisayar olarak ilk cihazı dahil ederek, LG Pad 8.3 Play Edition'ı, Play Store üzerinde satışa sundu.

349$ etiket fiyatı ile lanse edilen cihaz, 8.3-inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip. Snapdragon 600 işlemcisinden, Adreno 320 grafik biriminden ve 2GB bellekten gücünü alan cihaz, 16GB depolama kapasitesi sunuyor. Arkada 5MP, önde ise 1.3MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan cihaz, Android 4.4 işletim sistemi ve standart Google arayüzü ile birlikte geliyor. LG'nin başkanı ve tepe yöneticisi Jong-seok Park konuyla ilgili olarak, "Google ile devam eden güçlü işbirliğimizin kanıtı niteliğindedir, ilk Play Edition tableti hazırlamış olmamız." dedi. 

• Güzel tablet ancak fiyat ne olur acaba?
  • Daha büyüğü yok muydu görselin? Şaka bir yana hem kalitesi kötü, hem çok büyük. Daha küçük hali koyulsa, daha şık dursa nasıl olur?

• Gladiotürk haberde 349 dolar yazıyor. LG'nin kendi yazılımıyla sattığı G Pad'in fiyatıda buna yakın ebayda 370 dolar civarı.

• hahaha. Gerçekten görseli uzatmış biraz erdi sündürmüş
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    349 dalır amerikanya fiyatı. Güzel ülkemize gelince 3le 4le çarpıyorlar genelde biliyorsun
  • Nexus 5 ile birlikte Türkiye'ye de gelse ne güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

349 dalır amerikanya fiyatı. Güzel ülkemize gelince 3le 4le çarpıyorlar genelde biliyorsun

daha ülkemize gelmesine var hocam ama en azından lg getiriyor ürünlerini :D birde türkiyede agresif bir fiyat politikası izliyor makul bir fiyatta olucağını düşünüyorum
    Kesinlikle katılıyorum sana Lg g2 darma duman etti kazıkçı telefon firmalarını
  • quote:

Kesinlikle katılıyorum sana Lg g2 darma duman etti kazıkçı telefon firmalarını

gene satış rakamları düşük kalmış yav

27 ekimde çıktı satışa 2.3 milyon daha 1.5 ay oldu ama haberde 4 yazıyor onuda anlayamadım
    Ona inanmam işte. Çevremdeki herkez Lg g2 almaya başladı. Toros taksi gibi oldu herkezde var
  • quote:

Ona inanmam işte. Çevremdeki herkez Lg g2 almaya başladı. Toros taksi gibi oldu herkezde var

güzel ya :D kullanan da beğeniyor zaten kimiside hiç anlamıyor onlara anlatmakla uğraşıyoruz ama olsun
  • Bu Google Play Edition larda NEXUS lar gibi güncellemeyi hemen mi alıyolar. Yani Google mi veriyor. Yoksa yine üreticiler (SONY SAMSUNG LG) mi bekleniyor

• Google Play Edition ürünleri neden türkiye getirmiyor firmalar? Umarım bu tabletle başlar!

• Moda oldu sanırım google edition cihazlar.Aslında Htc one google edition denemek isterdim.
  • Muhtemelen saf androidli versiyonu ülkemizde satışa sunulmayacak. Acaba normal g padi rom atıp google play edition haline sokabilir miyiz?

• Alınır

• lg donanim ve ekran isinde cok basarili. googlein guncelleme garantisiyle tam alincak cihaz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethian

Muhtemelen saf androidli versiyonu ülkemizde satışa sunulmayacak. Acaba normal g padi rom atıp google play edition haline sokabilir miyiz?

Olmaz. Google'inki ile ayni olamiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Orijinalden alıntı: Lethian

Muhtemelen saf androidli versiyonu ülkemizde satışa sunulmayacak. Acaba normal g padi rom atıp google play edition haline sokabilir miyiz?

Olmaz. Google'inki ile ayni olamiyorlar.

espiri sanırım?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.