Şimdi Ara

Silinsin... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
52
Favori
79.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11'den 215 lira olan Timberland Botu aldım , çekçük derken 155'e geldi. Ben hayatımda bu kadar ayağı rahatsız eden bir ayakkabı giymedim millet ne diye bunları alıyor anlamış değilim şekil olarak çok şık ama ayağımın her yerini vurdu yahu , üstelik çok da terletiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

N11'den 215 lira olan Timberland Botu aldım , çekçük derken 155'e geldi. Ben hayatımda bu kadar ayağı rahatsız eden bir ayakkabı giymedim millet ne diye bunları alıyor anlamış değilim şekil olarak çok şık ama ayağımın her yerini vurdu yahu , üstelik çok da terletiyor

turuncu gibi rengi olan mı hocam ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

quote:

N11'den 215 lira olan Timberland Botu aldım , çekçük derken 155'e geldi. Ben hayatımda bu kadar ayağı rahatsız eden bir ayakkabı giymedim millet ne diye bunları alıyor anlamış değilim şekil olarak çok şık ama ayağımın her yerini vurdu yahu , üstelik çok da terletiyor

Evet o , rengi orada göründüğünden daha hoş. Model numarasından internette arayıp diğer fotoğraflara bakarak aldım zaten

• Konu ile ilgili asiri bilgili arkadaslar da var, tum mesajlari okumadim ancak nacizane bir tavsiye olarak sehirici kullanimi icin ayakkabi alacaksaniz kesinlikle VİBRAM TABANLİ ALMAYİN. Vibram tabanla toprakta dik yokuslari kaymadan cikabilirsiniz, trekking veya koy/yayla ortaminda cok harika bir tabanken sehir icinde otobuse falan yetisirken rogar kapagina falan basarsaniz cok klas rovosatalar cekebilirsiniz. Sehir icinde bu kadar kaymasini gercekten aklim almiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

quote:

Evet o , rengi orada göründüğünden daha hoş. Model numarasından internette arayıp diğer fotoğraflara bakarak aldım zaten

hocam linkteki botu mu aldınız?
    http://www.n11.com/timberland-100-orj-10061-erkek-bot-P13852436

• Hayır o değil , zaten o 300 tl
  • Arkadaşlar Tımberland botlarda 41 numara ile 41,5 numara arasında çok fark varmıdır bilen arkadaş varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Arkadaşlar Tımberland botlarda 41 numara ile 41,5 numara arasında çok fark varmıdır bilen arkadaş varmı ?

bildiğim kadarıyla 0.5 cm oynuyor
  • Bu botun kaç numara olduğunu çözemedim anlayan bakabilir mi ?

Silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHeLeP -- 22 Aralık 2013; 20:52:54 >
  • Bir de şöyle bir bot var. İnternetten baktığımda markası için iyi yorumlar yazmışlar ama kendim kullanıp denemedim.
    http://www.intersport.com.tr/urun/bot/mc-kinley-acerto-mid-ii-erkek-bot/99615

Uzun botları sevmiyorum, colombia'nın kısa olanları çok güzel hemde su geçirmez, ama çok para arkadaş :) Colombia'ya alternatif ürün tavsiye edermisiniz.
  • Arkadaşlar Flo da kullanılmak üzere elimde çek var isteyen kullansın, hayrına, dua eder belki:

1- 10 tl lik ( 50 tl ve üzeri alışverişte geçerli) Kod: 999710028356

2- 20 tl lik ( 100 tl ve üzeri alışverişte geçerli Kod: 999720000046

Not : 31 Aralık son, flo.com da geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHeLeP

Bu botun kaç numara olduğunu çözemedim anlayan bakabilir mi ?

Silinsin...

43 numara
  • n11 den yarım bot tavsiye edecek olan varmı genelde takım elbise ile giyilecek.
  • http://www.n11.com/cat-colorado015m0031-P14784082#installmentOptionsTab

Şu botu almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Bir de şöyle bir bot var. İnternetten baktığımda markası için iyi yorumlar yazmışlar ama kendim kullanıp denemedim.
    http://www.intersport.com.tr/urun/bot/mc-kinley-acerto-mid-ii-erkek-bot/99615

Uzun botları sevmiyorum, colombia'nın kısa olanları çok güzel hemde su geçirmez, ama çok para arkadaş :) Colombia'ya alternatif ürün tavsiye edermisiniz.

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. Hiç Mc Kinley kullanmadım çevremde de yok. Fikir verecek olursa çok iyi olur.

• quote:

Silinsin...

us 9 eu olarak yaklaşık 42-42,5 aralığına tekabbül eder kalıba göre değişmekle beraber numara olarak budur.
  • Eur43 yazıyor , us9 da 42 yapıyor. Anlamadım bende numarasını bi yanlışlık var gibi
  • keen,lafuma,vasque..bunlardan hangi marka-model önerirsiniz? ayrıca şehir yaşamında kullanıma uygun mudur bu markalar?
  • quote:

Silinsin...

bence 9 rakamına takılmayın gayet net yazmısş 43 ingiltere de 8,5 oda 42,5 olur bence 43 giyen herkese bu ayakkabı olur

• Arkadaşlar bende n11den bot almayi düşünüyorum.Fakat bu botlar falan orjinal mi yani kesin mi?Bir de bu çek falan filan nereden alınıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.