Şimdi Ara

lütfen yardım edin USTALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • p IV 3.20 İŞLEMCİLİ İNTEL 865PE/848P+ ICH5 CHİPSET BASED ANAKATIM VAR AMA ANAKARTIN DRİVERİ YOK PC ME FORMAT ATTIM XP YÜKLEDİM AMA PC DEN SES ÇIKMIYOR BİR EL ATIN LÜTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydrx -- 4 Ağustos 2006; 10:13:48 >

• Normal şartlarda board driver yüklenmesine gerek yoktur.Bios tanıtılmış olması yeterlidir.Onun dışında sistem otomatik olarak board görmesi gerekli.Belki başka bi sorunun olabilir.Yinede sen en yetkili ağızdan bilgi alsan daha iyi olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: UsTa_

Normal şartlarda board driver yüklenmesine gerek yoktur.Bios tanıtılmış olması yeterlidir.Onun dışında sistem otomatik olarak board görmesi gerekli.Belki başka bi sorunun olabilir.Yinede sen en yetkili ağızdan bilgi alsan daha iyi olur...

bilgin yanlış...

mydrx

+İlgili anakart markasının model numarasını (kasanın içinde görebilirsin)bul indir ve yükle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 4 Ağustos 2006; 10:21:07 >
  • ms-6788 atx mainboard ses ac 97 v 2.2 spec
  • kardes intelin sitesinde oyle bir model yok san anakartın çipsetine değil ustunde yazan yazıları bi gonder.marka ve model
  • msı 865pe neo 2-v / 848p neo-v series
    ms-6788 (v 2.x )atx mainboard

g52-m6788x7

böyle bişeyler var
  • elinize sağlık kardeşler.. valla çok işime yaradı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.