Şimdi Ara

Cut the Rope 2, Android platformu için de yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Cut the Rope 2, Android platformu için de yayınlanacak

19 Aralık tarihinde Appstore'daki yerini alacak olan Cut the Rope 2'ye ait yeni detaylar paylaşıldı ve yeni bir video yayınlandı.

Hikaye odaklı olan bu yeni yeni videoda ana karakterimizin yanı sıra, oyuna yeni eklenen karakterler de boy gösteriyor. Yardımcı karakter rolünü üstlenecek olan bu yaratıklar daha önce de belirttiğimiz üzere bulmacaları çözmemizde bizlere yardımcı olacak. Her birinde 24 seviye bulunan 5 farklı bölümün yer alacağı Cut The Rope 2'de orman, hurdalık ve park gibi çeşitli mekan betimlemeleriyle de karşılaşacağımızı belirtelim. 

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz günlerde yapımın iOS platforma özel kalacağını belirtmiştik. Ancak, gelen son haberler oyunun Android platformu için de yayınlanacağı yönünde. Android için önümüzdeki yıl yayınlanacak olan yapımın Google Play'de ücretsiz Appstore'da ise, 1.79 TL'lik bir ?yat etiketine sahip olacağı belirtiliyor. 

Kaynak:http://www.ign.com/articles/2013/12/09/cut-the-rope-2-first-details-release-date-and-the-nommies-revealed

• Play store farkı

• Büyük bir geliştiricinin milyonlarca cihaza sırt dönmesi, kendi ayağına sıkmak olurdu zaten.

• aksi düşünülemezdi zaten

• Hadi androcular gene iyisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android gibisi yok.D

• ios a özel oyun kalmadı pek

• Zevkli bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya wp8 için de yayınlanacak mı

• google play de ücretsiz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakit geçirmek için güzel bir uygulama biraz çocuksu duruyor.Kısa sürede olsa oynamıştı eski versiyonunu.
  • Adamlar google play e ücretsiz yapmışlar nasıl olsa geneli korsan indiriyor uygulamaları, paralı koymanın ne anlamı var :)

• enayi elmacılara yine kitlemişler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

enayi elmacılara yine kitlemişler :D

Enayi sizsiniz hacı bize sizden 1 yıl önce geliyor 1.79TL verip ömür boyu ücretsiz güncelleme alıyoruz. Ama siz hem 1 yıl sonra alcaksınız hemde 1-2 chapter oynadıktan sonra geri kalanı için uygulama içi satın alım yapmak zorunda kalcaksınız. Badland'de gördük. Fakir muamelesi görüp de sevineni ilk defa görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Enayi sizsiniz hacı bize sizden 1 yıl önce geliyor 1.79TL verip ömür boyu ücretsiz güncelleme alıyoruz. Ama siz hem 1 yıl sonra alcaksınız hemde 1-2 chapter oynadıktan sonra geri kalanı için uygulama içi satın alım yapmak zorunda kalcaksınız. Badland'de gördük. Fakir muamelesi görüp de sevineni ilk defa görüyorum

arkadaşın root freedom dan haberi yok galiba hiçbi zaman uygulama içi satın alım yapmadım

• quote:

quote:

quote:

arkadaşın root freedom dan haberi yok galiba hiçbi zaman uygulama içi satın alım yapmadım

Aferin sana. Sen root elinde bekle 1 yıl ben oyunu yarıladım bile

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aferin sana. Sen root elinde bekle 1 yıl ben oyunu yarıladım bile

sana oyunlarınla mutluluklar aslan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.