Şimdi Ara

DurmaPlay Etkinlik Saati Başladı - Herkese 1780 Riot Hediye ( Yarışma Sonuçlandı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
3
Favori
6.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DurmaPlay Etkinlik Saati Başladı - Herkese 1780 Riot Hediye ( Yarışma Sonuçlandı )

An itibariyle tüm kazananlara 1780 Riotları gönderilmiş bulunmaktadır. Yarışmada toplam 10 kişi 6450 Riot Point ve 1342 kişi 1780 Riot Point kazanmıştır ve Riot Point'leri gönderilmiştir. Tabi bu etkinlik ilk olmadığı gibi son etkinlikte değildir ;) Kazanamayayan arkadaşlar bir sonraki etkinlikte kazanabileceklerini umarak tüm donanım haber ailesine iyi forumlar dileriz.

Bizi Sosyal Platform'larımızdan takip edebilirsiniz.

Duyurular Facebook Google+ Twitter Web

Son yapılan yarışmamızda toplam 481 kişiye 400 Riot hediye etmiştik . Şimdi çıtayı yükseltiyoruz. Yarışma kurallari basittir. Berlitilenleri yapan herkes çekiliş veya kura gibi kıstaslar olmaksizin anında 1780 Riotunuzu kazanabileceksiniz. Fakat ilk 10 kişiye 6450 Riot verilecektir.

Yarışma detaylarını okumak için TIKLAYINIZ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Haydi hayırlısı :) Başlıyalım bakalım.
  • Bu yap yap biter mi?
  • 70deyim :D inşallah pazara kadar biter :D
  • önce google+da paylaşıp sonra +1 mi yapıcaz. sadece paylaşmak yetiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeso

önce google+da paylaşıp sonra +1 mi yapıcaz. sadece paylaşmak yetiyor mu?

Evet sadece Google + ya basıp paylaşmak yetiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: berkeso

önce google+da paylaşıp sonra +1 mi yapıcaz. sadece paylaşmak yetiyor mu?

Evet sadece Google + ya basıp paylaşmak yetiyor.

Ben bugün baya +1 yaptım bir süre sonra ünlem işareti çıkmaya başladı şu an yapamıyorum sorun nedir ?
  • google+ nın günlük limitleri bulunuyor. limitin dolmustur. yarın tekrar dene. yarışma nın bitmesine 6 gün var. aceleye gerek yok .
  • tc kimlik numarası neden gerekiyor ?
  • +1 yapmaktaki amaç nedir?
  • +1 leri seri seri atmayın direk ban yiyorsunuz. +1'lerdiklerinize birde dışarıdan bakın gerçekten çakal bir sistem var şu anda.
  • 1000'e ulaşan var mı bilgilendirme yapılsa keşke :)
  • Henüz 1000'e ulaşan yoktur. Zaten teknik olarak yarın öğleden sonra 1000 sayısına ulaşanları görmeye başlıyacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: durmaPlay

Henüz 1000'e ulaşan yoktur. Zaten teknik olarak yarın öğleden sonra 1000 sayısına ulaşanları görmeye başlıyacağız.

Katılıyorum. Yarın öğleden sonra dediğiniz gibi 1000 yapanlar çıkmaya başlar. Google da bu kadarına izin veriyor zaten.
  • 1000'e ben ulaşayım ne güzel olur :D (ilk 10 arasından) hatta çekiliş falan yapmayı düşünürüm forumdan
  • İlla bu siteden mi yapmamız gerekiyor +1'leri ben google play'den cep telefonumdan yapsam sayılmazmı sonuçta 1000 tane olması mı önemli yoksa durmaplay'den mi 1000 yapmam gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

İlla bu siteden mi yapmamız gerekiyor +1'leri ben google play'den cep telefonumdan yapsam sayılmazmı sonuçta 1000 tane olması mı önemli yoksa durmaplay'den mi 1000 yapmam gerekli?

durmaplay'dan yapman lazım
  • Beyler buyrun :D sonunda aldım dün öğlenden beri uğraşlarımın sonucunu aldım :D  gerçi tekrar yap deseler yapmam zor oldu epey. ama aldım en azından şimdi rajat uyuyabilirim. size kolay gelsin.

DurmaPlay Etkinlik Saati Başladı - Herkese 1780 Riot Hediye ( Yarışma Sonuçlandı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinsiz -- 11 Aralık 2013; 19:06:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinsiz

Beyler buyrun :D sonunda aldım dün öğlenden beri uğraşlarımın sonucunu aldım :D  gerçi tekrar yap deseler yapmam zor oldu epey. ama aldım en azından şimdi rajat uyuyabilirim. size kolay gelsin.

ilk 10'da kaça girdin acaba :D benim hiç ümidim kalmadı elektrik kesilip gitti sürekli

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.