Şimdi Ara

Xbox One'ı Modlayarak Fare + Klavye Çalıştırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Modcular Xbox One üzerindeki çalışmalarıyla fare, klavye, DualShock 3, DualShock 4, Xbox 36,  Wii U Pro ve hatta Wii Remote'u Xbox One oyunlarında kullanmayı başardılar. 

Xbox One için yayınlanan  http://CronusMAX isimli mod sayesinde yukarıda yer alan kontrollerle konsolun çıkış oyunları olan Killer Instinct ve Call of Duty: Ghosts oyunlarını oynayarak deneyimlerini bir video aracılığıyla oyuncularla paylaştılar.

• Klavye mouse online fps oyunlarında çok güzel olur ama biz nasıl modlayacaz onu anlamadım?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • xbox one'nın orjinal hali ömrü kısa gibi görünüyor eğer kırılırsa ülkemizde bir hayli satar diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BERATTAN

Klavye mouse online fps oyunlarında çok güzel olur ama biz nasıl modlayacaz onu anlamadım?

Nasıl güzel olacak ? Oyuncuların %90'ı gamepad ile oynayacak. Klavye mouse büyük adaletsizlik oluşturur. Klavye mousela PC'de oynarsın, konsolda oynamanın hiç anlamı yok sadece bir fantezi.

• Modlamakla alakası yok ki sadece sinyalleri çeviren bir ürün, diğer konsollarda da kullanılabilir. Haber kaynağı saçma bir haber yapmış.

• iyimiş alak bari muahhaha
  • Ay bir mod bir (dakika bir gol bir gibi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BERATTAN<br><br>Klavye mouse online fps oyunlarında çok güzel olur ama biz nasıl modlayacaz onu anlamadım?</blockquote><br><br>Nasıl güzel olacak ? Oyuncuların %90'ı gamepad ile oynayacak. Klavye mouse büyük adaletsizlik oluşturur. Klavye mousela PC'de oynarsın, konsolda oynamanın hiç anlamı yok sadece bir fantezi.

Adaletsizlik olacağı konusunda haklısın geri kalanında saçmalamışsın Klavye Mouse ikilisiyle FPS oynamak her zaman daha rahat olmuştur tabi acayip konsol oyuncususundur PC oyuncusu gibi FPS oynarsın orası ayrı...Fakat Klavye Mouse ile oynarken daha adam Joystick ile sana dönene kadar sen adamı vurmuş olursun zaten

• Arkadaşlar yanlış anlamayın ama biz arkadaşlar ile siz pes turnuvaları yaptığınız gibi Xbox üzerinden cod turnuvaları yapıyoruz ve ben iddia ederim Xbox joypad i ile oynamak çok kolay fps leri bence klavye mouse a göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsollar iyice Pc benzeyince modcularada gün doğdu tabi :) bakın buraya yazıyorum bu konsollar yakın zamanda kırılır ve her türlü modada açık olur çünki bunların orta seviye oyun Pc sinden hiçbir farkları yok.geçen nesil olduğu gibi bu nesildede konsol fanboy korsan oyuncuları çok göreceğiz bu sitede anlaşılan.
  • yeni nesil konsolların kırılması ve bu tür modların yapılması 1-2 ayı geçmeyecektir zaten. yeni yıldan sonra her türlü mod gelir :D

• bugün modlandıysa kırılması an meselesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.