Şimdi Ara

Avea, 3G odaklı yeni reklam filmini yayınlamaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Avea, 3G odaklı yeni reklam filmini yayınlamaya başladı

Mobil internet altyapısını ön plana çıkaran yeni reklamlarında Ata Demirer'in canlandırdığı pop şarkıcısı Furtay karakterine yer veren Avea, "Hamal" adlı yeni reklam filmini yayınlamaya başladı.

"Ocakbaşı" reklamında Furtay'ı oynayan Ata Demirer'i helikopterden atıp müşterilerine mobil interneti 81 ilde artık daha hızlı kullanabileceklerini duyuran Avea, yeni reklam filmi "Hamal" ile avantajlı 2 kat hızlı mobil internetine vurgu yapıyor. Ayrıca "Sosyal Medya Paketi" hediyesini de duyuruyor.

Reklam filminde, Ata Demirer'in canlandırdığı entelektüel karakter; merdivende sırtında bir piyano taşıyan Hamal ile karşılaşıyor. Avea'nın kendisine sunduğu hızlı mobil internet hizmeti sayesinde, cep telefonuyla internetten dosyaları en hızlı şekilde indirebilmeye alışkın olan Avealı karakter; Hamal'ın performansını, Avea'nın hızlı mobil internetiyle karşılaştırıyor.

Bu karşılaştırma esnasında yanlış anlamalardan doğan komik sahneleri ile son bulan reklam filmi, Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki ünlü Mısır Apartmanı'nda bir günde 70 kişilik bir ekip ile çekildi.

• saçma reklam

• Ya ya, 3Gsi o kadar o mukemmelki, internete girmek icin telefondaki "sadece 2g sebekesi kullan" secegini ile kullaniyorum cunku evde 3gye alinca sebeke sifir oluyor

• Firmaların en çok dillendirdikleri şey aslında en zayıf oldukları konu oluyor genelde.
  • 2014'e sayılı günler var. Biz 2014'te 4G gelsin diye bekleyelim (Hoş 4G'li bir telefı almayacağım yakın tarihlerde de ama...), adamlar ise daha 3G yarıştırsınlar...
  • Millet 2 kat hızlı lte kullanır biz daha 5 mbit 3g kullanalım .

• Bu kotalar ile 4g gelse ne gelmese ne! 4g nin tek farkı kotaları daha hızlı dolduracak olması Türkiye de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi kotayla dosyalari hizli indiriyormus acaba.

• Bu neden haber değeri taşıyor ki? iyice magazin servisi yaptınız.
  • 3g si yeterli ama hiçbir yerde çekmeyince bir espirisi kalmıyor...
  • benim evde çekiyor ama dışarda nerede çekip nerede çekmeyeceği çok belli olmuyor
  • Uc operatorunde interneti rezalet hala yok kapsama alanimj soyle boyle diye reklam yapiyorlar millet 4G lerde geziyor biz daha 3G nin kapsamasiyla ugrasiyoruz hemde sacma sapan AKK ve fahis fiyatlarlar.

• Daha önceleri faturalı avea kullanıcıları bir daha avea kullanır mı?! :)

• Hızlı internet diye HIZLI 4 Gb paketi aldım,akşamları youtube'dan video izleyemiyorum,gece 12 den sonra,anca hızlanıyor,
    3g altyapısı yetersiz kalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan Avea kullanmasak inanacağız. Şehrin göbeğinden ayrılırsanız 3G yok Avea da. Diğer operatör lerde de böyle mi acaba?

• Avea'dan çok memnun olmama rağmen 3G çekim gücü çok zayıf. Böyle saçma sapan, insanların avea hakkındaki düşüncelerini değiştirmeyecek reklamlara para harcayacaklarına herhangi bir yere baz istasyonu dikseydi daha büyük reklamını yapardı. Bizim tırışkadan masallara karnımız tok, icraate istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haber degil reklam. artik reklam mi yapiyorsunuz ? yazik

• İş yerinde telefonda en iyi avea çekiyor ama interneti turkcell'in reklamındaki gibi bir gaza basıyor bir duruyor, ortalamada oldukça kötü.Turkcelli çağırdım niye telefon çekmiyor diye baktı inceledi, yüksekte olunca birden fazla sinyalin bozuştuğu gibi şeylerden bahsetti.Bilmiyorum artık şöyle rahat servisi olan var mı ama avea ile mobil interneti ben kullanamıyorum açıkcası

• Aveanin encok reklami yaptigi sey en pasif oldugu alan aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafonedan avea ya gecmis biri olarak aveanin 3g servisi digerine gore cok daha iyi ve hizli. fiyatlar da uygun..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.