Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben çok itici buluyorum. Zaten dizideki karakterinden de nefret ediyorum. Dizi boyunca hep ölmesini istedim. Çok çirkin bi kadın ya. Claire de öyle. Netflix kasıtlı mı yapıyor anlamadım. Tüm çingeneleri toplamış koymuş diziye. Bi de güzelim karena bak. Of be 😍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDG

Valla ben çok itici buluyorum. Zaten dizideki karakterinden de nefret ediyorum. Dizi boyunca hep ölmesini istedim. Çok çirkin bi kadın ya. Claire de öyle. Netflix kasıtlı mı yapıyor anlamadım. Tüm çingeneleri toplamış koymuş diziye. Bi de güzelim karena bak. Of be 😍

Bence bir kere daha düşün hocam.

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi

• Bugün bitirdim 2. sezonu, bu karen salağını hiç sevmiyorum ya matt'in daredevil olduğunu, kurtarıldıktan sonra bile anlamamış aptal :D harbi çok sinir oluyorum şu karakteri görünce, hatta ilk sezon da ilk kurtarıldığı sahnede bile anlaması gerekiyodu. bu son savaşda koca bi ordu vardı çatıya çıkdılar 10 tane ninja çıktı karşılarına ne oldu anlamadım punisher reyizmi temizledi onları, birde daredevilin son anki nobuyla girdiği savaştaki rage modu efsaneydi aşağı atması falan öldürmek içindi diye tahmin ediyorum baya iyidi. punisher'ın her sahnesi sanki profesyonel bi filmden alınma gibiydi yani her bölümü sinemaya gelse gidilir, dizisini büyük bi heyecanla bekliyoruz^^

• Punisher'ın dizisi iptal olmuş diyorlar.
  • Mukemmel bir sezonu bana gore dandik bir sezon finaliyle bitirmisler.Yine de butun sezon dolu dolu her yerden ayri ve ilgi cekici olaylar firladi.Tek sikintim Karenin sahnleri cok fazlaydi cidden yeter artij diye bagirasim geliyordu kizi gorunce.Elektra-Punisher ikilisi baya saglamdi Sticki de baya seviyorum Wilson Fisk falan her seyi guzel baglamislar helal olsun bu sezonun senaryosunh yazana birde Punisher dizisi umarim iptal olmaz da onu da izleriz.

Daredevilin tek cekim sahnesi bu arada the cw daki cocuk dizilerini ust uste koyup tokatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu su adami neden sinematik evrende goremiyoruz. Dizide o kadar gonderme var. Acik ara marvel in en iyi dizisi. Hatta filmlerinden de daha kaliteli.

• 1x10'a geldim dizi şimdilik iyi gidiyor

son bölümde hanım kız öldü buda wisk karakterini biraz acımasız olmaya itmeli diye düşünüyorum.ileriki bölümlerde nasıl olacak bilmiyorum ama şu bölüme kadar pısırık bir imaj çizildi,kingpin böyle olmamalı
  • Beyler şu albayı biri bana açıklarsa çok güzel olur
    neden ihanet ettiğini falan pek anlayamadım. Resimdeki o engelli adam kimdi falan
    diziyi bitirdim

• 1. sezonu şimdi bitirdim.

vanessa bi türlü ölmedi gitti,son karşılaşmada fisk çok saçma iş yapıyor gibi gösterilmiş.tamam kaçışı ayarladın o kadar adam var senin için çalışan son kamyonetle giderken ne diye tek kişiyle gidiyorsun ? dizi diye böyle şeyler olur malum ana kahraman öne çıksın diyede bazı şeyleri üst üste yapınca çok kötü olmuş. diziyi fazla beğenmedim ama bakalım 2. sezonda punisher olacakmış onu merak ettiğim için devam edeceğim

• 2.sezon 5.bölümde bırakmıştım izlediğim bir şeyi yarım bırakmayı sevmediğim için tamamladım 2.sezonu. Berbat yazılmış senaryoyu görmezden gelerek izledim maalesef. dizinin en iyi olduğu konu karanlık atmosfer ve aksiyon sahneleri olmasına rağmen bu sezon aşırı şekilde kötü oldukları senaryo kısmına yüklenmişler. Fisk işin için girdiğinde hareket falan geldi biraz tam kıpırdıyor dedik ama kısa sürdü. Sonlara doğru elektra'ya ağırlık vermeleri falan sezon finali kötüydü zaten. Punisher gibi bir karakteri kullanamamışlar, sezonun en iyi sahnesi hapishane de tek başına dövüştüğü sahneydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Yahu su adami neden sinematik evrende goremiyoruz. Dizide o kadar gonderme var. Acik ara marvel in en iyi dizisi. Hatta filmlerinden de daha kaliteli.

Kesinlikle aynı düşüncedeyim :)

• Üçüncü sezon onayını aldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Üçüncü sezon onayını aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Üçüncü sezon onayını aldı.

• 3.sezon onayı coming soon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 22 Temmuz 2016; 13:08:22 >
  • Geliyor gönlümün efendisi ayrıca Defenders teaserini de izleyin 2017 bomba olcak resmen
  • İzlediğim en efsane bölümdü 2*9.

Punisher'ın hapishane sahneleri ef-sa-ne idi. Dövüş sahneleri, çekimler, oyunculuk oh my allahım dedirtti resmen. Matt'e son derece gıcık olmaya başladım. superhero hastalığına yakalandı. Ben yalnız olmalıyım, sevdiklerime zarar geliyor vs. O kutuda ne var bilmiyorum böyle hafif mistik abartıya kaçmadan çok iyi oluyor. Karen rocks diyorum ve dizi hiç bitmesin istiyorum.
  • Arkadaşlar 1. sezonu izledim. 2. sezon daha hiç izlemedim. Nasıldır izlemeye değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ninja Kaplumbağalar geldi sandım.
  • 2 sezon nasıl izlimmi beyler 1 sezonu izlemiştim degermi izlemeye
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.