Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ooo Jon Bertnal fena oyuncudur baya severim kendisini +Punisher ve Netflix ve karanlık Daredevila geliyor wuhuuuu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desenize 2017 de punisher diziside geliyor ozaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punisher, Blade ve Ghost Rider'a dizi geleceğine dair söylentiler vardı. Doğru çıkacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 9 Haziran 2015; 23:46:20 >
  • Punısher Daredevil dizisinde çok rol almaz heralde kendine ait bir dizisi çıksa süper olur
  • Jon Bernthal normalde severim ama twd'den sonra adamdan soğudum resmen iyi oyuncu bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFlash42

Punısher Daredevil dizisinde çok rol almaz heralde kendine ait bir dizisi çıksa süper olur

Çok rol alırsa çalar gibi olur zaten ;)Yanyana takılırlar bir de aralarında etik tartışması olur gibi baya. Sonuçta Punisher gözünün yaşına bakmaz suçluların.
    Umarım Punisher'ı eski polis olarak göstermezler aslına sadık kalarak eski asker olarak kalır dizide umarım. Sonuçta Frank Castle'ın olayı askeri ekipman ve taktiklerle cezalandırması suçluları.
  • Belki de Daredevil ve Punisher ortak bir düşmanın peşine düşer ve ikisinin tanışması biraz sert olabilir, bir kaç bölümde Punisher karakterini işleyip kendi dizisine yönlendirirler gibi geliyor.

• Tüm bölümleri indirdim PB'den önce bunu izliyim

• bu adama bir türlü ısınamadım
  • Bulseye Statham,Punisher John berthnal,Elektra Carmen electra. Şaka bir yana elektra gelicekmi bakalım kim olabilir hiç düşünemiyorum jennifer garner iyiydi ama yaşlandı artık o zaten oynamaz Yvonne strahovski olabilir gibi geliyor.
  • ovv punisher alırım bir dal Punisher ile başlarda ters düşecektir bizim oğlan malum sebeplerden
  • çocukken spiderman'ın çizgi dizisini izliyordum orada daredevil vardı. acaba yeni sezonda diziye spiderman gelirmi ? marvel sony'den spideman'ın haklarını aldı diye bir haber okumuştum..
  • Açılır belki diye 4.bölüme kadar geldim ama tık yok dizide. Tüm gecem ve 4 GB internetim boşa gitti

• İstediğin oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga K.

İstediğin oldu.

super oldu bu bide kendine ait dizisi ciksa tam olcak.
  • Bugün ikinci bölümünü izledim baya beğendim yeni favorim

Yeni sezon nezaman gelecek ona göre tasarruflu izliyelim
  • Ilk uc bolumu izledim yer yer sikilsamda ikinci bolum baya hosuma gitti ve punisherin gelecegini ayni zamanda wilsoni da gordugum icin devam edecegim.

Bir de punisher icinde cok iyi bir oyuncu secilmis.

Ama kafama bir sey takildi. Marvel evreninde suana kadar izledigim en guzel atmosferi olan dizi-film bu oldu. Ama bu karakter ve oyuncu sadece dizi evreninde mi kalacak yoksa film evrenine dahil olacaklar mi? Olacaklarsa punisherla birlikte, bu renkli marvel dunyasinda siritmayacaklar mi? Yoksa suicide squat tarzi ayri bir filmdemi olacaklar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 12 Haziran 2015; 10:24:06 >
  • Punisher icin iyi oyuncu secmisler. bullseye icin jason statham a teklif goturmusler ama reddetmis

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Marvel sinematik evreniyle iç içeler zaten. Avengers Infinity War'da göreceğiz çok büyük bir ihtimalle.
  • Bullseye'den zaman kalırsa eğer Vanessa'nın Daredevil'dan ricası olarak Kingpin'i hapshaneden kaçırmasını yapsalar güzel olur.

Dizide bir daha gözükmese bile inşallah Kingpin'i MCU içinde kullanırlar.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.